Shoproku 2017
Domů / Pobyty

Nezapomenutelný pobyt před branami Salzburgu

Kód: hv-1674
⭐️⭐️⭐️
Místo pobytu Hotel Krone, NěmeckoHotel Krone, Německo
Produkt již není v prodeji
  • Fantastický hotel se 100% hodnocením kousek od Salzburku
  • Pobyt v komfortním dvoulůžkovém pokoji
  • Bohatá snídaně formou bufetu
  • Zdarma parkování (na základě dostupnosti)
  • Welcome drink
  • Zdarma připojení k internetu
  • Poukaz platí 3 roky a  je přenosný.
  • Rezervaci si domluvíte přímo s hotelovou recepcí, a to v závislosti na dostupnosti požadovaného termínu a volné kapacity hotelu určené pro ubytování na poukazy  Při rezervaci udejte číslo poukazu.
  • Poukaz nelze využít během státních svátků a slavností

 

Příjemná atmosféra v rodinném Hotelu Krone
Hotel Krone se nachází v malebné vesnici Freilassing, v blízkosti rakouských hranic a jen deset minut jízdy od Salzburgu. Svoji pohodovou dovolenou strávíte v kraji Berchtesgaden mezi Chiemgau a krásnou Solnou komorou (Salzkammergut). Tento idylický hotel Vám nabízí 16 útulných pokojů, které jsou vkusně zařízené s důrazem na detail. Každý pokoj má vlastní sprchový kout, WC, vysoušeč vlasů, žehličku, telefon, rádio a TV se satelitním příjmem. Budete zde srdečně přivítání a brzy zjistíte, že služby jsou zde na špičkové úrovni.

Váš pobyt před branami Salzburgu
Tato oblast je ideální pro sportovní aktivity na čerstvém vzduchu. Golfisté si mohou zlepšit svůj handicap na 18-ti jamkovém golfovém hřišti nedaleko hotelu v Berchtesgaden, turisté si jistě vyberou z nepřeberného množství turistických tras a cyklisté si zde také přijdou na své. Křivolaké trasy v Berchtesgadenu přímo zvou na dlouhé vyjížďky na kole. Můžete zde jezdit na koni, zahrát si tenis, surfování a v zimě lyžovat nebo sáňkovat. Můžete si pokochat výhledem na krásná jezera Solné komory nebo vyrazit na výlet do Grossglockneru.

A především, můžete vyrazit do Salzburgu, který je vzdálen pouhých 10 minut jízdy. Zde můžete podniknout vyjížďku kočárem ulicemi starého města, navštívit zahrady zámku Mirabell nebo se projít ve stopách Mozarta a navštívit dům, kde se narodil a žil. Nejznámější nákupní ulicí Salzburgu je Getreidegasse, jejíž kouzlo nespočívá jen v úzkých a na sebe se těsně choulících domcích, ale i v bezpočtu obchůdcích, nad jejichž průčelími visí nádherně tepaná železná cechovní znamení. Salzburg toho může nabídnout opravdu hodně!

Mapa a adresa

Hotel Krone
 
Adresa

 Hauptstraße 26, 83395 Freilassing

Telefon  +49 86547738040
Fax  +49 86547738042
E-Mail  office@kronefreilassing.de
www  

 

Stojí za pozornost
Nezapomentutelný výlet do Budapešti + 1x večeře Nezapomentutelný výlet do Budapešti + 1x večeře Kód: hv-135
Park Inn by Radisson Budapešť, Maďarsko
od 126,88 €
Více informací
Štýrský Hradec: romantický pobyt v Rakousku Štýrský Hradec: romantický pobyt v Rakousku Kód: hv-1627
BEST WESTERN PLUS Amedia Hotel Graz, Rakousko
od 138,42 €
Více informací