Shoproku 2017
Domů / Wellness
 • Moderní hotel s vynikajícím spojením do centra Varšavy
 • Pobyt v komfortním dvoulůžkovém pokoji (bezplatný pobyt 1 dítěte do 5 let v pokoji rodičů)
 • Bohatá snídaně formou bufetu 
 • Zdarma využívání hotelové posilovny
 • Zdarma přístup k internetu 
 • Zdarma parkování na hotelovém parkovišti
 • Poukaz platí 1 rok a je přenosný.
 • Rezervaci si domluvíte přímo s hotelovou recepcí, a to v závislosti na dostupnosti požadovaného termínu a volné kapacity hotelu určené pro ubytování na poukazy.
 • Při rezervaci udejte číslo poukazu.
 • Poukaz nelze využít na Velikonoce a na Silvestra.
 • Spojování více poukazů je možné.
   

Hotel s TOP hodnocením a perfektním spojením do centra Varšavy
Naplánujte si svůj výlet do Varšavy a hned se můžete začít těšit na pobyt v hotelu, který se nachází v klidné oblasti Mazovského parku a přitom na dosah rušné metropole. Hotel nabízí 136 moderně zařízených pokojů s klimatizací, které Vám po vzrušujícím dni ve Varšavě zaručí dokonalý odpočinek a relaxaci. Ve svém pokoji budete mít k dispozici pohodlnou postel, TV, připojení k internetu a prostornou koupelnu se sprchou a fénem.Hotelová restaurace pro Vás připraví bohatou snídani formou bufetu, vynikající teplé i studené občerstvení a tradiční polské pokrmy, mezi které patří plněné pirohy nebo vynikající boršč. Kromě hotelové restaurace můžete ochutnat tradiční polskou kuchyni také ve stylové hospodě s krbem. V hotelu se můžete věnovat také celé řadě aktivit, jako je bowling, stolní fotbal nebo šipky. K dispozici je také moderně vybavená posilovna a možnost objednání masáží.
Hotel Boss se nachází pouhých 15 kilometrů od centra Varšavy, v klidné čtvrti Miedzeszyn, v blízkosti stejnojmenné stanice vlaku. Do centra města se tak pohodlně dostanete už za půl hodinky.

Moderní metropole Varšava má co nabídnout
Hlavní město Polska se skládá ze svou částí, historického Starého města a moderní čtvrti Praga, kde se nachází mnoho moderních hotelů, zoologická zahrada a ruská tržnice. Centrum Starého Města bylo po 2. světové válce kompletně nově vystavěno a vzhled se podařilo obnovit tak, že budovy vypadají jako 200 let staré. V této čtvrti naleznete spoustu památek, proto je také Staré město právem zapsáno na Seznamu světového dědictví UNESCO. Projděte si malebné uličky Starého města i nábřeží podél Visly, navštivte některou z kaváren a obdivujte středověké kostely a paláce, kterých je ve městě více než 100. Za zmínku stojí impozantní Královský hrad v centru města, romantický Palác Lazienki nebo-li Palác na vodě, který se nachází v rozlehlém parku Lazienki a především po dlouhá léta druhá nejvyšší stavba Evropy a nejvyšší stavba Polska 237 metrů vysoký Palác kultury v centru města, který napodobuje styl newyorských mrakodrapů a je bezesporu jedním ze symbolů Varšavy.

Mapa a adresa

Hotel Boss Varšava
Adresa Żwanowiecka 20 , 04849  Warszawa
Webseite