O nás

ANIMOD – Specialista na zážitkové a relaxační pobyty

ANIMOD úspěšně prodává hotelové poukazy ve střední a východní Evropě již od roku 2009. Svým klientům nabízí neustále se rozšiřující portfolio hotelových poukazů za atraktivní ceny. Tyto poukazy Vám umožní rezervaci v kvalitních především 4* hotelech v několika zemích Evropy. A to dle unikátního konceptu „Top hotely za top ceny“.

Svůj vysněný poukaz u ANIMOD najde každý z Vás – ať už si přejete navštívit některou z evropských metropolí, naplno si vychutnat pobyt v přírodě, nebo si dopřát odpočinkový lázeňský nebo wellness víkend. Naše poukazy mají mnoho výhod, ale především Vám ušetří spoustu peněz.

ANIMOD portál spravuje společnost Allegro Vouchers, s. r. o.

ANIMOD poukazy

Cenově výhodné ANIMOD poukazy jsou ve srovnání s běžnými hotelovými cenami charakteristické svou výraznou slevou a kromě ubytování a snídaně navíc zahrnují také další služby zdarma (např. welcome drink, využívání hotelového wellness a fitness centra, připojení na internet, parkování, možnost pozdního check-out atd).

ANIMOD poukazy Vám umožní rezervaci ve vybraném hotelu. Datum rezervace ale není předem pevně stanoveno. Proč? Protože termín svého pobytu si zvolíte sami libovolně v závislosti na dostupnosti, a to kdykoli během celého období platnosti poukazu, které je obvykle 3 roky.

Abyste zvýšili svoji šanci na získání rezervace ve Vašem požadovaném termínu, kontaktujte hotel s určitým časovým předstihem. Zvláště pak v případě, jestli máte zájem o rezervaci v hlavní sezóně nebo v období, kdy je možno předpokládat větší zájem hostů o ubytování. Pokud Vámi požadovaný termín nebude volný, v hotelu Vám ochotně nabídnou jiné možné termíny rezervace.


Jak funguje nákup poukazu a následná rezervace v hotelu?

Vše se dozvíte v šesti jednoduchých krocích.