Shoproku 2017
Domů / Pobyty
 • Ostrava: tepající centrum zábavy & bohatý noční život 
 • Pobyt v dvoulůžkovém pokoji s veškerým dostupným komfortem
 • Bohatá snídaně formou bufetu
 • Láhev vody po příjezdu na pokoji
 • 1x vstup do hotelového wellness centra s bazénem a několika saunami (na 125 min.)
 • Poukaz platí 1 rok a je přenosný.
 • Rezervaci si domluvíte přímo s hotelovou recepcí, a to v závislosti na dostupnosti požadovaného termínu a volné kapacity hotelu určené pro ubytování na poukazy.
 • Při rezervaci udejte číslo poukazu.
 • Kombinace více poukazů není možná.
 • Místní daň je možné uhradit přímo v hotelu.
   

Vítejte ve 4* Clarion Congress Hotelu v Ostravě
Clarion Congress Hotel Ostrava je nově zrekonstruovaný čtyřhvězdičkový hotel, který nabízí největší hotelové kongresové centrum v Ostravě a na celé severní Moravě. Clarion Hotel nabízí svým hostům komfort čtyřhvězdičkového standardu ve 169 moderně zařízených pokojích a apartmá, které jsou plně klimatizovány a vybaveny mj. telefonem s přímou provolbou, SAT TV, koupelnou s vanou či sprchovým koutem, čajovým a kávovým servisem a Wi-Fi připojením zdarma. Nekuřácká restaurace Benada s kapacitou až 150 míst nabízí širokou nabídku specialit české a mezinárodní kuchyně.

Hotel se nachází v klidné části Ostravy s výborným dopravním spojením do centra města (4 km). Z nedaleké zastávky MHD se snadno dostanete na železniční a autobusová nádraží či mezinárodní letiště Ostrava - Mošnov (20 km). Hotel leží  v bezprostřední blízkosti moderní multifunkční haly pro sportovní, kulturní a společenské akce - Ostravar Arény a městského stadionu.

Ostrava a okolí

Pro návštěvu Ostravy existuje řada důvodů: unikátní industriální památky, zajímavá architektura nebo bohatý výběr volnočasových aktivit. Z technických památek musíte rozhodně vidět Dolní oblast Vítkovic – technicky dokonalý areál průmyslových staveb, tvořený vysokými pecemi a koksovnou. Za návštěvu stojí také zdejší ZOO, Ostravské muzeum, Hornické muzeum, Arboretum v Nových Dvorech, zámky Raduň, Hradec nad Moravicí aj. Rozhodně musíte navštívit také vyhlášenou Stodolní ulici, která nikdy nespí! Naleznete zde desítky různých klubů a hospod s různorodými interiéry, ve kterých se každý víkend baví tisíce lidi.

Mapa a adresa

Clarion Hotel Ostrava
 
Adresa  Zkracena 2703, 70 Ostrava-Zabreh
Telefon  +420 596 702 111
Fax  +420 596 702 860
E-Mail  sales@ccho.cz
www  www.cpihotels.cz

 

S tímto zbožím kupují
Krakov, město plné pokladů, 3 dny / 2 noci, 2 os., snídaně + 1 večeře Krakov, město plné pokladů, 3 dny / 2 noci, 2 os. , snídaně + 1 večeře Kód: 6676
Hotel Galicja Krakow, Polsko
Zlevněno z 4.300 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 2.499 Kč
Více informací