4* Romantický pobyt pro dva nedaleko centra Říma

4* Romantický pobyt pro dva nedaleko centra Říma


Romantický pobyt pro dva nedaleko centra Říma. Hotel Barcelo Aran Mantegna nabízí služby na nejvyšší úrovni. Barcelo Aran Mantegna se může pochlubit výhodnou polohou v římské finanční čtvrti EUR-Garbatella. Více

Hotel: Barcelo Aran Mantegna Řím, Itálie ⭐️⭐️⭐️⭐️Kód poukazu: hv-4105 Jak zaplatit a rezervovat

Poukaz již není v nabídce

Náhradní poukaz

Romantický pobyt pro dva nedaleko centra Říma. Hotel Barcelo Aran Mantegna nabízí služby na nejvyšší úrovni. Barcelo Aran Mantegna se může pochlubit výhodnou polohou v římské finanční čtvrti EUR-Garbatella. Více

Hotel: Barcelo Aran Mantegna Řím, Itálie ⭐️⭐️⭐️⭐️Kód poukazu: hv-4105 Jak zaplatit a rezervovat

Poukaz již není v nabídce

     V ceně nabídky

 • Pobyt v komfortním dvoulůžkovém pokoji pro 2 osoby
 • Bezplatný pobyt dětí do 5 let v pokoji rodičů
 • Každé ráno bohatá snídaně formou bufetu
 • Zdarma upgrade na pokoj vyšší kategorie (v závislosti na dostupnosti)
 • Sklenka prosecca a malé občerstvení v den příjezdu v hotelovém baru
 • Župany a pantofle k dispozici zdarma na pokoji
 • Zdarma připojení k internetu
 • Zdarma parkování na hotelovém parkovišti (v závislosti na dostupnosti)

      Podmínky uplatnění

 • Poukaz platí 1 rok, termín si rezervujete sami po obdržení poukazu.
 • Rezervace je možná na základě dostupnosti na rezervačním portálu voucher.animod.cz
 • Při příjezdu v období 01.04. - 30.06. a  01.09. - 31.10. je v hotelu vybírán příplatek ve výši 17,50 EUR za pokoj/noc.
 • Poukaz nelze využít na Vánoce, na Silvestra, během Velikonoc a státních svátků.
 • Místní turistickou daň je možné uhradit přímo v hotelu.

 

Romantický hotel Barcelo Aran Mantegna nabízí služby na nejvyšší úrovni
Barcelo Aran Mantegna se může pochlubit výhodnou polohou v římské finanční čtvrti EUR-Garbatella. Snadno se odsud dostanete nejen k nedalekým turistickým místům jako je antické sportoviště Circus maximus, ale i do samotného centra Říma. Své auto můžete po celou dobu svého pobytu zdarma zaparkovat na hotelovém parkovišti, protože ho dozajista nebudete potřebovat. Ubytovaní budete v prostorném dvoulůžkovém pokoji laděném do světlých barev, kde budete mít k dispozici pohodlná lůžka, koupelnu s kvalitní hotelovou kosmetikou, klimatizaci, set na přípravu kávy a čaje a bezplatné připojení k internetu. Každé ráno si pochutnáte na skvělé snídani v hotelové restauraci. Dobrou kávu nebo vychlazený drink si můžete vychutnat v lobby baru.

Řím – zažijte Bella Italia a nechte se okouzlit tímto jedinečným městem
Italské hlavní město Řím jako bývalé centrum Římské říše má co nabídnout: vydejte se po stopách velkých vládců a obdivujte historické památky, jako je Forum Romanum, Koloseum, nebo Palatinův pahorek, které patří k nejvýznamnějším pozůstatkům antického Říma. Za vidění stojí i Andělský hrad nebo nejzachovalejší antická stavba v Římě Pantheon – monumentální starověký katolický chrám. Řím má co nabídnout i pro milovníky italské gastronomie: pizza, těstoviny nebo mořské plody – v Římě máte nekonečný výběr vynikajících restaurací ve všech cenových relacích. S plným žaludkem se pak můžete projít ke slavné Fontáně di Trevi, která je bezesporu nejkrásnější fontánou na světě, prohlédnout si vzácné památky ve Vatikánu, jako je monumentální bazilika sv. Petra nebo Sixtinská kaple, nebo se nechat okouzlit pestrou nabídkou místních butiků.

 

Mapa a adresa

Hotel  Barcelo Aran Mantegna Rom
Adresa Via Andrea Mantegna 130 00147 Rom
www

 

Parametry
Platnost poukazu Platnost 1 rok - voucher bez termínu
Vybavení a služby Wi-Fi zdarma, Parkoviště, Bezbariérový přístup, Domácí mazlíčci, Dětská postýlka, Možnost přistýlky, Kavárna, bar, Akceptuje karty
Strava Snídaně
Kategorie hotelu ⭐️⭐️⭐️⭐️
Check in od 14:00
Check out do 12:00
Příplatky za děti • Děti do 5,9 let jsou zdarma (s rodiči na lůžku včetně snídaně) • Děti od 6 do 11,9 let platí příplatek 15 Euro / noc (včetně přistýlky a snídaně) • Děti od 12 let nebo další dospělá osoba platí příplatek 30 Euro / noc (včetně přistýlky a snídaně) • Na standardním pokoji je možné umístit pouze jednu přistýlku. • Všechny příplatky se platí přímo v hotelu.
Doprava Vlastní

Vyhledání poukazu

   1) Vyhledání poukazu

 Vyberte si u nás svůj vysněný poukaz. Termín svého pobytu nemusíte zvolit hned při nákupu. Budete   mít spoustu času, protože naše poukazy mají dlouhou platnost.
 
 

Nákup poukazu

   2) Nákup poukazu

   Vložte vybraný poukaz do nákupního košíku a přejděte k pokladně. Zaplatit můžete buď bankovním převodem nebo platební kartou. Poukaz Vám zašleme e-mailem, jakmile obdržíme Vaši platbu.

Rezervace v hotelu

   3) Rezervace v hotelu

  Svoji rezervaci si jednoduše provedete po obdržení poukazu. Stačí zadat číslo vašeho poukazu a vybraný termín na našem rezervačním portálu voucher.animod.cz. Jakmile vám hotel rezervaci potvrdí e-mailem, můžete se začít těšit na svůj fantastický pobyt.