Aktivní wellness dovolená v biatlonovém středisku Oberhof

Aktivní wellness dovolená v biatlonovém středisku Oberhof


Oberhof – Ideální místo pro aktivní dovolenou. Na návštěvníky okouzlující přírody Durynského lesa čekají odlehlé horské lesy, kvetoucí louky, tajuplné bažiny, čisté prameny a potoky. Více

Hotel: Sporthotel Oberhof, Německo ⭐️⭐️⭐️Kód poukazu: hv-2377 Jak zaplatit a rezervovat

Poukaz již není v nabídce

Oberhof – Ideální místo pro aktivní dovolenou. Na návštěvníky okouzlující přírody Durynského lesa čekají odlehlé horské lesy, kvetoucí louky, tajuplné bažiny, čisté prameny a potoky. Více

Hotel: Sporthotel Oberhof, Německo ⭐️⭐️⭐️Kód poukazu: hv-2377 Jak zaplatit a rezervovat

Poukaz již není v nabídce

     V ceně nabídky

 • Pobyt ve standardním dvoulůžkovém pokoji (bezplatný pobyt 1 dítěte do 5 let v pokoji rodičů, děti od 6 do 11 let mají 50% slevu na ubytování vč. snídaně)
 • Bohatá snídaně formou bufetu
 • Láhev minerální vody po příjezdu na pokoji
 • Bezplatné využívání hotelové sauny, tenisového hřiště a kurtů na beach volejbal
 • Turistická karta Oberhof-Card se slevami na volnočasové aktivity v Oberhofu
 • Zdarma parkování (v závislosti na dostupnosti) & připojení k internetu

      Podmínky uplatnění

 • Poukaz platí 3 roky, termín si rezervujete sami po obdržení poukazu.
 • Rezervace je možná na základě dostupnosti na rezervačním portálu voucher.animod.cz
 • Poukaz nelze uplatnit v době konání významných sportovních akcí (např. světový pohár v biatlonu) a během státních svátků.
 • Místní turistickou daň můžete uhradit přímo v hotelu.
 • Poukazy je možné spojovat pro delší pobyt.

 

Sporthotel Oberhof – klienty skvěle hodnocené ubytování uprostřed nádherné přírody
Sporthotel Oberhof se nachází se v nadmořské výšce 820 metrů v blízkosti 170 km dlouhé turistické trasy Rennsteig, která je nejstarší v Německu. Hotel je tak je ideálním výchozím bodem pro aktivní dovolenou v Durynském lese. Nabízí komfortní dvoulůžkové pokoje s krásným výhledem na durynský turistický ráj. O zábavu zde budete mít postaráno: ráno si vychutnáte bohatou snídani formou bufetu a načerpáte tak energii pro váš den v pohybu. Večer si můžete v hotelové restauraci vychutnat výborné místní speciality. Příjemnou atmosféru si můžete užít v hotelové sauně a nebo při hře tenisu nebo beach volejbalu v areálu hotelu.

Oberhof – Ideální místo pro aktivní dovolenou
Na návštěvníky okouzlující přírody Durynského lesa čekají odlehlé horské lesy, kvetoucí louky, tajuplné bažiny, čisté prameny a potoky. Oberhof, známe dějiště mistrovství světa v zimních sportech, se nachází uprostřed Durynského lesa asi 820 metrů nad mořem. Krásná příroda láká k pěší turistice, cyklistice nebo lyžování. Milovníci zimních sportů budou dozajista trávit své volné dny na sjezdovce Fallbachhang Oberhof. V měsících bez sněhu nabízí možnost celoročního lyžování krytá hala Skihalle Oberhof. Adrenalin, zábavu a dobrodružství zažijete v lanovém centru Woodjump. Čekají zde na vás různé lanové překážky ve výšce 10-14 metrů, visuté schůdky, obří houpačka a mnoho dalších atrakcí. Také příznivci wellnessu si přijdou v Oberhofu na své: moderní wellness centrum H2Oberhof nabízí různé vnitřní a venkovní bazény a sauny, tobogány, vodopády, vířivky, dětský svět a příjemnou relaxační zónu s krbem.

Mapa a adresa

Hotel  Sporthotel Oberhof
Adresa

Am Harzwald 1, 98559  Oberhof

www

 

Parametry
Platnost poukazu Platnost 3 roky - voucher bez termínu
Vybavení a služby Wi-Fi zdarma, Parkoviště, Fitness centrum, Domácí mazlíčci, Sauna, S restaurací, Vířivka, Kavárna, bar, Solárium, Akceptuje karty
Strava Snídaně
Kategorie hotelu ⭐️⭐️⭐️
Check in od 15:00
Check out do 10:00
Doprava Vlastní

Vyhledání poukazu

   1) Vyhledání poukazu

 Vyberte si u nás svůj vysněný poukaz. Termín svého pobytu nemusíte zvolit hned při nákupu. Budete   mít spoustu času, protože naše poukazy mají dlouhou platnost.
 
 

Nákup poukazu

   2) Nákup poukazu

   Vložte vybraný poukaz do nákupního košíku a přejděte k pokladně. Zaplatit můžete buď bankovním převodem nebo platební kartou. Poukaz Vám zašleme e-mailem, jakmile obdržíme Vaši platbu.

Rezervace v hotelu

   3) Rezervace v hotelu

  Svoji rezervaci si jednoduše provedete po obdržení poukazu. Stačí zadat číslo vašeho poukazu a vybraný termín na našem rezervačním portálu voucher.animod.cz. Jakmile vám hotel rezervaci potvrdí e-mailem, můžete se začít těšit na svůj fantastický pobyt.