Amsterdam: zážitkový pobyt za akční cenu

Amsterdam: zážitkový pobyt za akční cenu


Amsterdam je malebné město na řece Amstel proslulé svými vodními kanály, galeriemi s díly nejslavnějších mistrů a kosmopolitní atmosférou. Více

Poukaz již není v nabídce

Amsterdam je malebné město na řece Amstel proslulé svými vodními kanály, galeriemi s díly nejslavnějších mistrů a kosmopolitní atmosférou. Více

     V ceně nabídky

 • Nádherná evropská metropole proslulá romantickými kanály, galeriemi s obrazy nejslavnějších mistrů a kosmopolitní atmosférou
 • Pobyt v komfortním dvoulůžkovém pokoji nebo v rodinném pokoji
 • Bezplatný pobyt 2 dětí do 18 let s rodiči v rodinném pokoji (prosím informujte nás během rezervace)
 • Bohatá snídaně formou bufetu pro 2 osoby | Snídaně pro děti do 5 let zdarma, pro děti od 6 - 17 let sleva 50%
 • Zdarma připojení k internetu
 • Informační materiály a tipy pro návštěvu města

      Podmínky uplatnění

 • Poukaz platí do 31.12.2026, termín si rezervujete sami po obdržení poukazu.
 • Rezervace je možná na základě dostupnosti na rezervačním portálu voucher.animod.cz
 • Poukaz není možné využít během konání velkých akcí
 • Kombinace více poukazů je možná (rezervace na základě každého poukazu musí být provedena zvlášť)
 • Turistickou daň můžete uhradit přímo v hotelu
 • Dostupnost lze overit zde

 

A&O Hotel Amsterdam – ideální ubytování při Vaší návštěvě Amsterdamu
A&O Hotel Amsterdam se nachází v živé multikulturní čtvrti Zuidoost, hned vedle stanice metra Bullewijk. V blízkosti hotelu naleznete mnoho míst, které stojí za návštěvu, například Muzeum Van Gogha nebo rozlehlý park Bijlmerpark. A&O Hotel je moderní budgetový hotel a má hodně co nabídnout: v každém pokoji jsou k dispozici pohodlné postele, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu a koupelna se sprchovým koutem a WC. Ať už si vyberete pobyt ve dvoulůžkovém pokoji nebo v rodinném pokoji, určitě se Vám bude líbit moderní design a vkusný nábytek. Recepce a lobby bar je pro vaše pohodlí otevřeny 24 hodin denně. V lobby hotelu je vždy přichystáno něco malého k snědku a osvěžující nápoje. Zahrát si zde můžete také kulečník nebo stolní fotbal. A navíc: pokud si chcete užít výlet i s dětmi, nemusíte za ně platit. Budou s Vámi ubytovány v rodinném pokoji zdarma!

Amsterdam je malebné město na řece Amstel proslulé svými vodními kanály, galeriemi s díly nejslavnějších mistrů a kosmopolitní atmosférou. Turisté z celého světa sem přijíždějí, aby mohli obdivovat slavné obrazy, jako jsou například Slunečnice od Van Gogha. Za návštěvu stojí také známý amsterdamský dům Gassan Diamonds, kde Vás seznámí s průběhem zpracování surových diamantů. Uvidíte, jak se zde proměňují v nádherné prsteny či náhrdelníky. Amsterdam je městem na kole. Tento způsob dopravy je zde velmi oblíbeným a na kole se rychle dostanete ke všem zajímavým místům. Amsterdam je zajímavý i po setmění. V tomto městě je velmi pestrý noční život a mnoho návštěvníků zajímá zejména čtvrť Red Light District. V Amsterdamu můžete navštívit proslulé coffee shopy, ale i další podniky – bary, kluby a diskotéky. Užijte si noční prohlídku vodních kanálů a zažijete Amsterdam z úplně jiné perspektivy!

Mapa a adresa

Hotel A&O Amsterdam Zuidoost
Adresa

Hogehilweg 22, 1101 CD Amsterdam

www

 

Parametry
Platnost poukazu do 31.12.2026 - voucher bez termínu
Vybavení a služby Wi-Fi zdarma, Parkoviště, Bezbariérový přístup, Domácí mazlíčci, Kavárna, bar, Akceptuje karty
Strava Snídaně
Kategorie hotelu ⭐️⭐️⭐️
Check in od 15:00
Check out do 10:00
Doprava Vlastní

Vyhledání poukazu

   1) Vyhledání poukazu

 Vyberte si u nás svůj vysněný poukaz. Termín svého pobytu nemusíte zvolit hned při nákupu. Budete   mít spoustu času, protože naše poukazy mají dlouhou platnost.
 
 

Nákup poukazu

   2) Nákup poukazu

   Vložte vybraný poukaz do nákupního košíku a přejděte k pokladně. Zaplatit můžete buď bankovním převodem nebo platební kartou. Poukaz Vám zašleme e-mailem, jakmile obdržíme Vaši platbu.

Rezervace v hotelu

   3) Rezervace v hotelu

  Svoji rezervaci si jednoduše provedete po obdržení poukazu. Stačí zadat číslo vašeho poukazu a vybraný termín na našem rezervačním portálu voucher.animod.cz. Jakmile vám hotel rezervaci potvrdí e-mailem, můžete se začít těšit na svůj fantastický pobyt.

Platnost poukazu do 31.12.2026 - voucher bez termínu
Vybavení a služby Wi-Fi zdarma, Parkoviště, Bezbariérový přístup, Domácí mazlíčci, Kavárna, bar, Akceptuje karty
Strava Snídaně
Kategorie hotelu ⭐️⭐️⭐️
Check in od 15:00
Check out do 10:00
Doprava Vlastní