Edinburgh – Kouzelný výlet do Skotska pro dva nebo s celou rodinou

Edinburgh – Kouzelný výlet do Skotska pro dva nebo s celou rodinou

FKSP

Edinburgh a magické Skotsko. Edinburgh je jednou z nejoblíbenějších destinací Spojeného království a kouzelným místem v kteroukoli roční dobu. Nachází se na mořském pobřeží a je obklopen dechberoucí krajinou. Více

Hotel: A&O Edinburgh City, Velká Británie Anglie ⭐️⭐️⭐️Kód poukazu: hv-4539 Jak zaplatit a rezervovat

od 2 199 Kč
Varianta neexistuje
ks

Edinburgh a magické Skotsko. Edinburgh je jednou z nejoblíbenějších destinací Spojeného království a kouzelným místem v kteroukoli roční dobu. Nachází se na mořském pobřeží a je obklopen dechberoucí krajinou. Více

Hotel: A&O Edinburgh City, Velká Británie Anglie ⭐️⭐️⭐️Kód poukazu: hv-4539 Jak zaplatit a rezervovat

Varianty2

Počet dnů: Dostupnost Cena Množství (ks)
Edinburgh a magické Skotsko 2 dny / 1 noc, 2 osoby, snídaně K dispozici Více 2 199 Kč
Edinburgh a magické Skotsko 3 dny / 2 noci, 2 osoby, snídaně K dispozici Více 4 299 Kč

     V ceně nabídky

  • Pobyt v komfortním dvoulůžkovém pokoji nebo v rodinném pokoji
  • Bezplatný pobyt 2 dětí do 17 let s rodiči v rodinném pokoji (prosím zvolte tento typ pokoje během rezervace)
  • Bohatá snídaně formou bufetu pro 2 osoby | Snídaně pro děti do 5 let je zdarma, pro děti od 6 - 17 let sleva 50%
  • Zdarma připojení k internetu
  • Informační materiály a tipy pro návštěvu města a okolí

      Podmínky uplatnění

  • Poukaz platí do 31.12.2026, termín si rezervujete sami po obdržení poukazu.
  • Rezervace je možná na základě dostupnosti na rezervačním portálu voucher.animod.cz
  • Poukaz není možné využít během konání velkých akcí.
  • Spojování více poukazů pro delší pobyt je možné (rezervace na základě každého poukazu musí být provedena zvlášť)
  • Turistickou daň je možné uhradit přímo v hotelu.

 

A&O Edinburgh City v historickém centru skotského hlavního města
Hotel se může pochlubit vynikající polohou nedaleko Královská míle (Royal Mile), která spojuje Edinburský hrad se zámkem Holyrood. Při rezervaci pobytu v tomto hotelu získáte nepřekonatelný poměr ceny a výkonu. V závislosti na tom, zda cestujete jako pár nebo s rodinou, budete mít k dispozici dvoulůžkový nebo rodinný pokoj s pohodlnými postelemi, vysokorychlostním připojením k internetu a vlastní koupelnou se sprchou, WC, fénem a základními hygienickými potřebami. Snídaně pro dospělé je již zahrnutá v ceně poukazu, snídaně pro děti do 5 let je zdarma a pro děti od 6 do 17 let platíte pouze 50 % z běžné ceny snídaně. V lobby hotelu můžete po dni plném zážitků relaxovat na baru anebo se můžete odreagovat u stolního fotbálku nebo kulečníku. Na recepci obsazené 24 hodin denně vám ochotní zaměstnanci rádi zodpoví všechny vaše dotazy. Večer vás typické skotské hospůdky a bary v bezprostředním okolí hotelu nalákají do víru nočního života. Vždyť co by to bylo za návštěvu Skotska, kdybyste neochutnali vyhlášenou skotskou whiskey přímo v jeho samotném centru.

Edinburgh a magické Skotsko
Edinburgh je jednou z nejoblíbenějších destinací Spojeného království a kouzelným místem v kteroukoli roční dobu. Nachází se na mořském pobřeží a je obklopen dechberoucí krajinou. Překrásná architektura, dlážděné uličky a impozantní hrad Edinburgh, který se majestátně tyčí na kopci, tomuto starobylému městu vtiskává nezaměnitelný romantický charakter. Není divu, že právě zde J. K. Rowlingová našla inspiraci pro svůj knižní bestseller Harry Potter. Město je rozděleno na staré a nové město, a právě v centru starého města se nachází váš hotel – jen pár kroků od Královské míle. Od hotelu se tak pěšky dostanete ke všem důležitým památkám města jako je Edinburský hrad, zámek Holyrood, Arturovo sedlo, Skotské národní muzeum nebo Skotský parlament. Poznejte zdejší kulturu, skotské dudy a kilt jako dominantní součást mužského skotského kroje. Nenechte si ujít ani výhodné nákupy, ať už hledáte světoznámé řetězce nebo malé, jedinečné obchůdky, vše najdete v klikatých uličkách Edinburghu! A pokud budete mít chuť, můžete vyrazit na výlet i ke známému jezeru Loch Ness nebo k viaduktu Glenfinnan, přes který svištěl Bradavický expres.

 

Mapa a adresa

Hotel A&O Edinburgh City
Adresa 50 Blackfriars St, Edinburgh EH1 1NE, Spojené království
www

 

Parametry
Platnost poukazu do 31.12.2026 - voucher bez termínu
Vybavení a služby Wi-Fi zdarma, Domácí mazlíčci, Kavárna, bar, Akceptuje karty
Strava Snídaně
Kategorie hotelu ⭐️⭐️⭐️
Check in od 15:00
Check out do 10:00
Doprava Vlastní

Vyhledání poukazu

   1) Vyhledání poukazu

 Vyberte si u nás svůj vysněný poukaz. Termín svého pobytu nemusíte zvolit hned při nákupu. Budete   mít spoustu času, protože naše poukazy mají dlouhou platnost.
 
 

Nákup poukazu

   2) Nákup poukazu

   Vložte vybraný poukaz do nákupního košíku a přejděte k pokladně. Zaplatit můžete buď bankovním převodem nebo platební kartou. Poukaz Vám zašleme e-mailem, jakmile obdržíme Vaši platbu.

Rezervace v hotelu

   3) Rezervace v hotelu

  Svoji rezervaci si jednoduše provedete po obdržení poukazu. Stačí zadat číslo vašeho poukazu a vybraný termín na našem rezervačním portálu voucher.animod.cz. Jakmile vám hotel rezervaci potvrdí e-mailem, můžete se začít těšit na svůj fantastický pobyt.