Fantastické ubytování ve Vídni u Schönbrunnu

Fantastické ubytování ve Vídni u Schönbrunnu


Ubytujte se přímo na Schlossalle u Schönbrunnu. HB1 Design & Budget Hotel Vienna Schönbrunn se nachází v jedné z nejkrásnějších vídeňských čtvrtí, a to jen pár minut chůze od bývalého letního sídla císařovny Sissi. Více

Hotel: HB1 Design & Budget Hotel Vídeň Schonbrunn, Rakousko ⭐️⭐️⭐️Kód poukazu: hv-1565 Jak zaplatit a rezervovat

Poukaz již není v nabídce

Náhradní poukaz

Ubytujte se přímo na Schlossalle u Schönbrunnu. HB1 Design & Budget Hotel Vienna Schönbrunn se nachází v jedné z nejkrásnějších vídeňských čtvrtí, a to jen pár minut chůze od bývalého letního sídla císařovny Sissi. Více

Hotel: HB1 Design & Budget Hotel Vídeň Schonbrunn, Rakousko ⭐️⭐️⭐️Kód poukazu: hv-1565 Jak zaplatit a rezervovat

Poukaz již není v nabídce

     V ceně nabídky

  • Úžasný výhled z hotelového baru na střeše a skvělé spojení do centra Vídně
  • Pobyt ve dvoulůžkovém pokoji se vším dostupným komfortem
  • Bohatá snídaně formou bufetu
  • Zdarma upgrade ze standardního pokoje na “garden room” (v závislosti na dostupnosti)
  • 50% sleva na parkování v hotelové podzemní garáži (v závislosti na dostupnosti, rezervace předem není možná) 
  • Bezplatné připojení k internetu

      Podmínky uplatnění

  • Poukaz platí 3 roky, termín si rezervujete sami po obdržení poukazu.
  • Rezervace je možná na základě dostupnosti na rezervačním portálu voucher.animod.cz
  • Místní turistickou daň  je možné uhradit přímo v hotelu.

 

Ubytujte se přímo na Schlossalle u Schönbrunnu
HB1 Design & Budget Hotel Vienna Schönbrunn se nachází v jedné z nejkrásnějších vídeňských čtvrtí, a to jen pár minut chůze od bývalého letního sídla císařovny Sissi, zámku Schönbrunn. Hotel nabízí moderní a komfortně zařízené dvoulůžkové pokoje, střešní bar s jedinečným výhledem na barokní zámecký komplex s nádherným parkem a kolonádou Gloriette. Zde si můžete každé ráno vychutnat skvělou vídeňskou snídani, kde žádná přání nezůstanou nesplněné.

Městský život, kultura, volný čas... Vídeň má hodně co nabídnout
Vídeň se svými nesčetnými kulturními a historickými památkami stojí vždy za návštěvu. Ať již chcete poznávat kulturu, jídlo, noční život nebo si užít nákupy či navštívit divadlo nebo operu - ve Vídni si můžete splnit každé přání! Zde jsou jen některé návrhy z široké škály možností, kam se v rakouské metropoli podívat. V Hofburgu najdete soukromé komnaty císaře Františka Josefa I. a jeho slavné ženy Sissi a také jedinečnou klenotnici. Milovníci koní se mohou těšit na španělskou jezdeckou školu a muzeum lipicánů. Na náměstí Hoher Markt si můžete prohlédnout orloj Ankeruhr, poté projít bludištěm úzkých uliček historického starého města a dostat se až k nejstaršímu vídeňskému kostelu, kostelu Svatého Ruprechta. Mezi uličkami Hafnersteig a Domgasse můžete zase objevovat středověkou romantiku a dostanete se tudy až ke Stephansdomu, 850 let staré dominantě města. K procházkám a nákupům láká také ulice Am Graben s barokním morovým sloupem nebo slavná ulice Kärntner Straße s pěknými obchody a kavárnami. Navštívit můžete také Naschmarkt, tržiště, které bude zážitkem pro Vaše smysly.

Mapa a adresa

Hotel HB1 Design & Budget Hotel Wien Schönbrunn
Adresa Linzer Straße 6-8, A-1140 Vídeň
www www.hb1.at

 

Parametry
Platnost poukazu Platnost 3 roky - voucher bez termínu
Vybavení a služby Wi-Fi zdarma, Parkoviště, Bezbariérový přístup, Domácí mazlíčci, S restaurací, Akceptuje karty
Strava Snídaně
Kategorie hotelu ⭐️⭐️⭐️
Check in od 15:00
Check out do 11:00
Příplatky za děti 1 dítě do 5,9 let je zdarma (včetně snídaně a dětské postýlky nebo přistýlky) • Děti od 6 do 12,9 let platí příplatek 12,50 € / noc za přistýlku a 5,95 € za snídani • Děti od 13 let nebo další dospělá osoba platí příplatek 25 € / noc za přistýlku a 11,90 € za snídani • Na standardním pokoji je možné umístit pouze jednu přistýlku (na vyžádání) • Všechny příplatky se platí přímo v hotelu.
Doprava Vlastní

Vyhledání poukazu

   1) Vyhledání poukazu

 Vyberte si u nás svůj vysněný poukaz. Termín svého pobytu nemusíte zvolit hned při nákupu. Budete   mít spoustu času, protože naše poukazy mají dlouhou platnost.
 
 

Nákup poukazu

   2) Nákup poukazu

   Vložte vybraný poukaz do nákupního košíku a přejděte k pokladně. Zaplatit můžete buď bankovním převodem nebo platební kartou. Poukaz Vám zašleme e-mailem, jakmile obdržíme Vaši platbu.

Rezervace v hotelu

   3) Rezervace v hotelu

  Svoji rezervaci si jednoduše provedete po obdržení poukazu. Stačí zadat číslo vašeho poukazu a vybraný termín na našem rezervačním portálu voucher.animod.cz. Jakmile vám hotel rezervaci potvrdí e-mailem, můžete se začít těšit na svůj fantastický pobyt.