Historické kouzlo v moderním 4* hotelu v centru Říma

Historické kouzlo v moderním 4* hotelu v centru Říma


Prvotřídní butikový hotel Occidental Aurelia v Římě se nachází v centru Říma, pouhé 3 km od Vatikánu. Do historického starého města se pohodlně dostanete veřejnou dopravou. Více

Hotel: Occidental Aurelia Řím, Itálie ⭐️⭐️⭐️⭐️Kód poukazu: hv-4078 Jak zaplatit a rezervovat

Poukaz již není v nabídce

Náhradní poukaz

Prvotřídní butikový hotel Occidental Aurelia v Římě se nachází v centru Říma, pouhé 3 km od Vatikánu. Do historického starého města se pohodlně dostanete veřejnou dopravou. Více

Hotel: Occidental Aurelia Řím, Itálie ⭐️⭐️⭐️⭐️Kód poukazu: hv-4078 Jak zaplatit a rezervovat

Poukaz již není v nabídce

     V ceně nabídky

 • Pobyt v komfortním dvoulůžkovém pokoji kategorie Superior pro 2 osoby
 • Bezplatný pobyt dětí do 5 let v pokoji rodičů
 • Každé ráno bohatá snídaně formou bufetu
 • Zdarma upgrade na pokoj vyšší kategorie (v závislosti na dostupnosti)
 • Sklenka prosecca a malé občerstvení v den příjezdu v hotelovém baru
 • Župany a pantofle k dispozici zdarma na pokoji
 • Zdarma připojení k internetu
 • Zdarma parkování na hotelovém parkovišti (v závislosti na dostupnosti)

      Podmínky uplatnění

 • Poukaz platí 1 rok, termín si rezervujete sami po obdržení poukazu.
 • Rezervace je možná na základě dostupnosti na rezervačním portálu voucher.animod.cz
 • Při příjezdu od 1.4. – 31.10. je v hotelu vybírán příplatek ve výši 30 EUR za pokoj/noc.
 • Poukaz nelze využít na Vánoce, na Silvestra, během Velikonoc a státních svátků.
 • Místní turistickou daň je možné uhradit přímo v hotelu.

 

Prvotřídní butikový hotel Occidental Aurelia v Římě
4* hotel Occidental Aurelia se nachází v centru Říma asi 3 km od Vatikánu. Do historického starého města se pohodlně dostanete veřejnou dopravou. Hotel sídlí v bývalém klášteře ze 17. století, ve kterém vkusně kombinuje historické kouzlo s moderním komfortem. Příjemné odpoledne nebo podvečer můžete strávit ve venkovním areálu se zahradami a restaurací. Noc strávíte ve svém útulném dvoulůžkovém pokoji, ve kterém budete mít k dispozici zdarma připojení k internetu, TV, trezor a koupelnu s fénem a kvalitní hotelovou kosmetikou. Pro ty, kteří přijedou autem, je u hotelu k dispozici parkoviště. Pokud pro návštěvu Říma zvolíte leteckou dopravu, z letiště Leonarda da Vinciho - Fiumicino (FCO) se do hotelu jednoduše dostanete za malý poplatek díky službě Sit Bus Shuttle - zastávka Via Aurelia se nachází nedaleko hotelu.

Věčné město Řím – nádherné historické město s jedinečným šarmem
Během své návštěvy tohoto města, které patří mezi nejstarší města na světě, můžete poznávat historické památky, úžasnou italskou gastronomii i mnoho dalších lákadel! Prozkoumejte Vatikán, nejmenší stát na světě a domov papeže, kde se nachází vzácné památky, jako je monumentální bazilika sv. Petra nebo Sixtinská kaple. Navštivte Andělský hrad, který se nachází hned za zdmi Vatikánu, a prohlédněte si zde vzácné sbírky i bývalé papežské komnaty. Za vidění stojí i nejzachovalejší antická stavba v Římě Pantheon, který je díky své mohutnosti je považován za monumentální doklad římského stavitelství. Vhoďte minci pro štěstí do Fontány di Trevi, která se objevila ve známém Felliniho filmu Dolce Vita, a vychutnejte si romantický západ slunce na Španělských schodech. Nenechte si ujít ani slavné Koloseum, Forum Romanum nebo Kapitol - památky ze starověkého Říma. Večer se zastavte v jedné z bezpočtu vynikajících restaurací ve městě. Víno, dobré jídlo a všudypřítomný ruch učiní váš pobyt v Římě nezapomenutelným.

 

Mapa a adresa

Hotel  Occidental Aurelia Rom
Adresa Via di Torre Rossa 8000165 Rom
www

 

Parametry
Platnost poukazu Platnost 1 rok - voucher bez termínu
Vybavení a služby Wi-Fi zdarma, Parkoviště, Fitness centrum, Bezbariérový přístup, Domácí mazlíčci, Dětská postýlka, Možnost přistýlky, Kavárna, bar, Akceptuje karty
Strava Snídaně
Kategorie hotelu ⭐️⭐️⭐️⭐️
Check in od 15:00
Check out do 12:00
Příplatky za děti • Děti do 5,9 let jsou zdarma (s rodiči na lůžku včetně snídaně) • Děti od 6 do 11,9 let platí příplatek 15 Euro / noc (včetně přistýlky a snídaně) • Děti od 12 let nebo další dospělá osoba platí příplatek 30 Euro / noc (včetně přistýlky a snídaně) • Na standardním pokoji je možné umístit pouze jednu přistýlku. • Všechny příplatky se platí přímo v hotelu.
Doprava Vlastní

Vyhledání poukazu

   1) Vyhledání poukazu

 Vyberte si u nás svůj vysněný poukaz. Termín svého pobytu nemusíte zvolit hned při nákupu. Budete   mít spoustu času, protože naše poukazy mají dlouhou platnost.
 
 

Nákup poukazu

   2) Nákup poukazu

   Vložte vybraný poukaz do nákupního košíku a přejděte k pokladně. Zaplatit můžete buď bankovním převodem nebo platební kartou. Poukaz Vám zašleme e-mailem, jakmile obdržíme Vaši platbu.

Rezervace v hotelu

   3) Rezervace v hotelu

  Svoji rezervaci si jednoduše provedete po obdržení poukazu. Stačí zadat číslo vašeho poukazu a vybraný termín na našem rezervačním portálu voucher.animod.cz. Jakmile vám hotel rezervaci potvrdí e-mailem, můžete se začít těšit na svůj fantastický pobyt.