Kouzelné Holandsko: nádherné pláže a tradiční sýrové trhy v Alkmaaru nedaleko Amsterdamu

Kouzelné Holandsko: nádherné pláže a tradiční sýrové trhy v Alkmaaru nedaleko Amsterdamu


Amsterdam svým návštěvníkům přináší ohňostroj zážitků. Rozsáhlý městský systém kanálů vás zve na plavbu městem, během níž můžete toto neobyčejné město prozkoumat pohodlným a zároveň tím nejexkluzivnějším způsobem. Více

Hotel: King's Inn Hotel Alkmaar Amsterdam Holandsko ⭐️⭐️⭐️ Kód poukazu: hv-3175 Jak zaplatit a rezervovat

Poukaz již není v nabídce

Náhradní poukaz

Amsterdam svým návštěvníkům přináší ohňostroj zážitků. Rozsáhlý městský systém kanálů vás zve na plavbu městem, během níž můžete toto neobyčejné město prozkoumat pohodlným a zároveň tím nejexkluzivnějším způsobem. Více

Hotel: King's Inn Hotel Alkmaar Amsterdam Holandsko ⭐️⭐️⭐️ Kód poukazu: hv-3175 Jak zaplatit a rezervovat

     V ceně nabídky

  • Pobyt v romantickém dvoulůžkovém pokoji s manželskou postelí nebo se dvěma oddělenými lůžky (svou volbu prosím uveďte při poptávání rezervace)
  • Bohatá snídaně formou bufetu
  • Možnost zapůjčení šlapadel (za poplatek)
  • Zdarma připojení k internetu

      Podmínky uplatnění

  • Poukaz platí 3 roky, termín si rezervujete sami po obdržení poukazu.
  • Rezervace je možná na základě dostupnosti na rezervačním portálu voucher.animod.cz
  • Místní turistickou daň je možné uhradit přímo v hotelu.
  • Spojování více poukazů pro delší pobyt je možné.
  • Poukaz není možné využít během veletrhů, velkých akcí a státní svátků.

 

King's Inn Hotel se skvělou polohou v srdci Alkmaaru jen pár kroků od známého sýrového trhu Romantický King's Inn Hotel leží přímo u vodního kanálu v centru Alkmaaru a skládá se ze dvou budov. V jedné části je klidný hotel s útulnými pokoji a druhá slouží jako hostel pro mladé turisty s mezinárodní atmosférou. Vy budete ubytováni v hotelové části v individuálně zařízeném dvoulůžkovém pokoji s vlastní koupelnou. Svůj den začnete lahodnou snídaní formou bufetu. Holandské kulinářské speciality můžete ochutnat během dne také v hotelové restauraci. V hotelu si za poplatek můžete zapůjčit šlapadla, se kterými se můžete projíždět po romantických vodních kanálech, které křižují město.

Alkmaar - putování za sýry, tulipány a větrnými mlýny
Jednou z hlavních atrakcí Alkmaaru, ale i celého Holandska, jsou proslulé sýrové trhy na náměstí Waagplein, jejichž tradice přetrvává již od středověku. Prodejci ve stylových krojích s barevnými slamáčky pobíhají s nosítky naloženými sýry a vytváří pro diváky velkolepou podívanou. Sýry se váží na historické dvojramenné váze a následně prodávají nákupčím, kteří pak sýry vyváží do celého světa. Celé náměstí lemují stánky a obchůdky se sýry, rybami, pivem, ale také s květinami či tradičními dřeváky. Své chuťové pohárky zde můžete potěšit na každém kroku, ve starobylých uličkách najdete spoustu stylových kaváren a cukráren. Určitě si nesmíte nechat ujít typicky holandský pokrm – obalenou křupavou rybu s lehkou krémovou omáčkou, slanečky nebo sladkou vafli. Krásný den můžete strávit také na nedalekých plážích s písečnými dunami, které přímo vybízejí k procházkám a posezení v některé z mnoha místních restaurací. A další den se můžete vydat do nedaleké holandské metropole. Do Amsterdamu se jednoduše dostanete přímým vlakovým spojením a vlaky z Alkmaaru odjíždí každých 15 minut.

Amsterdam svým návštěvníkům přináší ohňostroj zážitků
Rozsáhlý městský systém kanálů vás zve na plavbu městem, během níž můžete toto neobyčejné město prozkoumat pohodlným a zároveň tím nejexkluzivnějším způsobem. Ať už v malém člunu s elektrickým pohonem, na šlapadle nebo na okouzlujícím stylovém člunu, plavba po kanálu s kouzelnou kulisou Amsterdamu je absolutní nutností. Díky své atmosféře je Amsterdam dokonalým městem pro návštěvu plnou zážitků. Na vašem seznamu by neměla chybět návštěva slavného Van Goghova muzea, prohlídka historického domu Anny Frankové a prohlídka domu Gassan Diamonds, kde vás seznámí s průběhem zpracování surových diamantů. Vychutnejte si kávu v některé z mnoha kaváren nebo coffee shopu a nahlédněte do zajímavých butiků a obchůdků. Seženete zde úplně vše – od zajímavých kousků od začínajících návrhářů a zajímavých kousků z druhé ruky, přes vynikající sýry a další lahůdky až po knihy o umění. Začněte svůj nezapomenutelný výlet do Amsterdamu plánovat hned teď.

 

Mapa a adresa

Hotel King's Inn Hotel Alkmaar Amsterdam
Adresa

Koningsstraat 61811 LV Alkmaar (NL)

www www.kings-inn.com/

 

Parametry
Vybavení a služby Wi-Fi zdarma, Parkoviště, S restaurací, Dětská postýlka, Kavárna, bar, Akceptuje karty
Strava Snídaně
Kategorie hotelu ⭐️⭐️⭐️
Check in od 15:00
Check out do 10:30
Doprava Vlastní

Vyhledání poukazu

   1) Vyhledání poukazu

 Vyberte si u nás svůj vysněný poukaz. Termín svého pobytu nemusíte zvolit hned při nákupu. Budete   mít spoustu času, protože naše poukazy mají dlouhou platnost.
 
 

Nákup poukazu

   2) Nákup poukazu

   Vložte vybraný poukaz do nákupního košíku a přejděte k pokladně. Zaplatit můžete buď bankovním převodem nebo platební kartou. Poukaz Vám zašleme e-mailem, jakmile obdržíme Vaši platbu.

Rezervace v hotelu

   3) Rezervace v hotelu

  Svoji rezervaci si jednoduše provedete po obdržení poukazu. Stačí zadat číslo vašeho poukazu a vybraný termín na našem rezervačním portálu voucher.animod.cz. Jakmile vám hotel rezervaci potvrdí e-mailem, můžete se začít těšit na svůj fantastický pobyt.