Kouzelný Salzburg a ubytování v hotelu s Top hodnocením

Kouzelný Salzburg a ubytování v hotelu s Top hodnocením


Klienty oblíbený Hotel Heffterhof v Salzburgu. Tento moderní hotel se nachází na klidném místě v zeleni a vzhledem ke své poloze nedaleko centra Salzburgu je ideální pro vaši návštěvu tohoto kouzelného města. Více

Hotel: Hotel Heffterhof Salzburg, Rakousko ⭐️⭐️⭐️⭐️ Kód poukazu: hv-2144 Jak zaplatit a rezervovat

od 6 199 Kč
Varianta neexistuje
ks

Klienty oblíbený Hotel Heffterhof v Salzburgu. Tento moderní hotel se nachází na klidném místě v zeleni a vzhledem ke své poloze nedaleko centra Salzburgu je ideální pro vaši návštěvu tohoto kouzelného města. Více

Hotel: Hotel Heffterhof Salzburg, Rakousko ⭐️⭐️⭐️⭐️ Kód poukazu: hv-2144 Jak zaplatit a rezervovat

Varianty2

Počet dnů: Dostupnost Cena Množství (ks)
Klienty oblíbený Hotel Heffterhof v Salzburgu 3 dny / 2 noci, 2 osoby, snídaně K dispozici Více 6 199 Kč
Klienty oblíbený Hotel Heffterhof v Salzburgu 4 dny / 3 noci, 2 osoby, snídaně K dispozici Více 9 299 Kč

     V ceně nabídky

 • Moderní hotel, který doporučuje 100 % všech hostů
 • Pobyt v komfortním dvoulůžkovém pokoji
 • Bezplatný pobyt 1 dítěte do 8 let v pokoji rodičů
 • Bohatá snídaně v bio kvalitě formou bufetu
 • Zdarma připojení k internetu
 • Zdarma parkování u hotelu (v závislosti na dostupnosti)
 • Zdarma slevové kupony Fashion Passport - 10% sleva v Designer Outlet Center Arthur McGlen

      Podmínky uplatnění

 • Poukaz platí 1 rok, termín si rezervujete sami po obdržení poukazu.
 • Rezervace je možná na základě dostupnosti na rezervačním portálu voucher.animod.cz
 • Poukaz nelze využít během konání velkých akcí, víkendů v srpnu, adventních víkendů a na Silvestra.
 • Spojování poukazů pro delší pobyt není možné.
 • Místní daň je možné uhradit přímo v hotelu.


Klienty oblíbený Hotel Heffterhof v Salzburgu
Tento moderní hotel se nachází na klidném místě v zeleni a vzhledem ke své poloze nedaleko centra Salzburgu je ideální pro vaši návštěvu tohoto kouzelného města. Do centra se autobusem, který má zastávku přímo před hotelem, dostanete už během několika minut. Ubytujete se v útulném dvoulůžkovém pokoji, který je zařízený v moderním designu. K dispozici zde budete mít zdarma připojení k internetu a satelitní televizi. Své auto můžete zdarma zaparkovat na hotelovém parkovišti. Po příjezdu obdržíte módní slevové kupony do Designer Outlet Center Arthur McGlen, takže získáte dodatečnou 10% slevu na nákup ve vybraných obchodech v tomto salzburském outletovém centru. V Hotelu Heffterhof je kladen velký důraz na regionální a sezónní speciality, o čemž se můžete přesvědčit při vynikající bio snídani formou bufetu. A potom už můžete vyrazit objevovat krásy Salzburgu.

Krásný Salzburg
Historické staré město bylo v roce 1997 jmenováno památkou světového dědictví UNESCO a je ideálním místem pro romantické procházky. Podniknout můžete vyjížďku kočárem ulicemi starého města, můžete navštívit zahrady zámku Mirabell nebo se projít po stopách Mozarta a navštívit dům, kde se narodil a žil. Jen stěží existuje nějaká epocha, která by v Salzburgu nezanechala svůj architektonický otisk. Když se budete procházet úzkými uličkami, naleznete zde vedle sebe středověké, románské, renesanční či barokní stavby, stejně jako klasické měšťanské domy z doby monarchie. Nejznámější nákupní ulicí Salzburgu je Getreidegasse, jejíž kouzlo nespočívá jen v úzkých a na sebe se těsně choulících domcích, ale i v bezpočtu obchůdcích, nad jejichž průčelími visí nádherně tepaná železná cechovní znamení. Salzburg toho může nabídnout opravdu hodně!

Mapa a adresa

Hotel  Hotel Heffterhof Salzburg
Adresa Maria-Cebotari-Straße 1-7, 5020  Salzburg
www

 

Parametry
Platnost poukazu Platnost 1 rok - voucher bez termínu
Vybavení a služby Wi-Fi zdarma, Parkoviště, Bezbariérový přístup, Domácí mazlíčci, S restaurací, Dětská postýlka, Možnost přistýlky, Kavárna, bar, Akceptuje karty
Strava Snídaně
Kategorie hotelu ⭐️⭐️⭐️⭐️
Check in od 15:00
Check out do 11:00
Doprava Vlastní

Vyhledání poukazu

   1) Vyhledání poukazu

 Vyberte si u nás svůj vysněný poukaz. Termín svého pobytu nemusíte zvolit hned při nákupu. Budete   mít spoustu času, protože naše poukazy mají dlouhou platnost.
 
 

Nákup poukazu

   2) Nákup poukazu

   Vložte vybraný poukaz do nákupního košíku a přejděte k pokladně. Zaplatit můžete buď bankovním převodem nebo platební kartou. Poukaz Vám zašleme e-mailem, jakmile obdržíme Vaši platbu.

Rezervace v hotelu

   3) Rezervace v hotelu

  Svoji rezervaci si jednoduše provedete po obdržení poukazu. Stačí zadat číslo vašeho poukazu a vybraný termín na našem rezervačním portálu voucher.animod.cz. Jakmile vám hotel rezervaci potvrdí e-mailem, můžete se začít těšit na svůj fantastický pobyt.