Lago di Garda: vysněná dovolená přímo na břehu jezera

Lago di Garda: vysněná dovolená přímo na břehu jezera


Lago di Garda je skutečným rájem pro dovolenou. Návštěvníci mohou obdivovat nádherné přírodní scenérie plné barev a bohatou vegetaci citroníků, oleandrů a magnólií. Více

Hotel: Atelier Hotel Design am Gardasee, Itálie ⭐️⭐️⭐️ Kód poukazu: hv-1376 Jak zaplatit a rezervovat

Poukaz již není v nabídce

Lago di Garda je skutečným rájem pro dovolenou. Návštěvníci mohou obdivovat nádherné přírodní scenérie plné barev a bohatou vegetaci citroníků, oleandrů a magnólií. Více

Hotel: Atelier Hotel Design am Gardasee, Itálie ⭐️⭐️⭐️ Kód poukazu: hv-1376 Jak zaplatit a rezervovat

Poukaz již není v nabídce

     V ceně nabídky

 • Pobyt v elegantním dvoulůžkovém pokoji 
 • Bohatá snídaně formou bufetu 
 • Welcome drink
 • Zdarma připojení k internetu
 • Zdarma parkování na veřejném parkovišti vedle hotelu (v závislosti na dostupnosti)

      Podmínky uplatnění

 • Poukaz platí 3 roky, termín si rezervujete sami po obdržení poukazu.
 • Rezervace je možná na základě dostupnosti na rezervačním portálu voucher.animod.cz
 • Poukaz nelze využít na Velikonoce, 1.7. – 31.8. a na Silvestra
 • Při příjezdu od 1.5. – 30.6. je v hotelu vybírán sezónní příplatek ve výši 5 EUR za pokoj a noc.
 • Spojování více poukazů pro delší pobyt je možné.
 • Turistickou daň je možné uhradit přímo v hotelu.

 

Zažijte sladkou Itálii u jezera Lago di Garda!
Vychutnejte si příjemné klima na břehu jezera Lago di Garda, bohatou středomořskou vegetaci, turistiku a vynikající italskou kuchyni. Jezero Lago di Garda je skvělým tipem nejen pro sportovce, ale i pro všechny, kteří mají rádi aktivní i pasivní relax na sluníčku. Na březích jezera můžete objevovat romantické rybářské vesnice s nádhernými středověkými domy, pestrými obchůdky a příjemnými restauracemi. 
 
Altelier Design Hotel se nachází jen pár kroků od břehu jezera Lago di Garda. Hotel nabízí moderní pokoje, posezení na střešní terase s výhledem na jezero, vynikající snídani formou bufetu a prosecco s jahodami v hotelovém baru. Hotel je zasazen v krásné krajině provincie Trentino, kde zažijete dovolenou, na kterou se nezapomíná. Můžete se zde věnovat aktivitám pod širým nebem – sportu u jezera nebo v sedle horského kola, pěší turistice nebo jen tak relaxovat. 

Lago di Garda je skutečným rájem pro dovolenou. Návštěvníci mohou obdivovat nádherné přírodní scenérie plné barev a bohatou vegetaci citroníků, oleandrů a magnólií. Chtěli byste konečně vyzkoušet paragliding, jízdu na koni, nordic walking nebo kolečkové lyže? Nebo byste raději strávili den u vody a vypůjčili si šlapadlo, windsurfing, kánoi nebo rovnou plachetnici? Pokud se vám nezamlouvá aktivní dovolená, pak můžete strávit den výhledem na vodu nebo jet obdivovat památky do nedaleké Verony, Milána nebo Benátek.

Mapa a adresa

Hotel  Atelier Hotel Design am Gardasee
Adresa

CORSO ZANARDELLI, 26, 25083 Gardone Riviera

www www.hotelatelier.it/

 

Parametry
Platnost poukazu Platnost 3 roky - voucher bez termínu
Vybavení a služby Wi-Fi zdarma, Parkoviště, Bezbariérový přístup, Domácí mazlíčci, Dětská postýlka, Kavárna, bar, Akceptuje karty
Strava Snídaně
Kategorie hotelu ⭐️⭐️⭐️
Check in od 15:00
Check out do 10:00
Příplatky za děti 2 děti do 11,9 let jsou zdarma • V případě pobytu 2 dospělých se 2 dětmi do 11,9 let je při rezervaci nutné poptat větší pokoj (bez doplatku)
Doprava Vlastní

Vyhledání poukazu

   1) Vyhledání poukazu

 Vyberte si u nás svůj vysněný poukaz. Termín svého pobytu nemusíte zvolit hned při nákupu. Budete   mít spoustu času, protože naše poukazy mají dlouhou platnost.
 
 

Nákup poukazu

   2) Nákup poukazu

   Vložte vybraný poukaz do nákupního košíku a přejděte k pokladně. Zaplatit můžete buď bankovním převodem nebo platební kartou. Poukaz Vám zašleme e-mailem, jakmile obdržíme Vaši platbu.

Rezervace v hotelu

   3) Rezervace v hotelu

  Svoji rezervaci si jednoduše provedete po obdržení poukazu. Stačí zadat číslo vašeho poukazu a vybraný termín na našem rezervačním portálu voucher.animod.cz. Jakmile vám hotel rezervaci potvrdí e-mailem, můžete se začít těšit na svůj fantastický pobyt.