Léto v Nice na Azurovém pobřeží

-40% Novinky Platba na FKSP

Hotel Nap by HappyCulture se skvělou polohou v centru Nice
Tento stylový butikový hotel se nachází v centru jihofrancouzské metropole Nice, jen pár minut chůze od Promenády Angličanů a historického Starého města. Pestrá a elegantní výzdoba hotelu vás zcela okouzlí. Více

Hotel: Hotel Nap By HappyCulture Nice, Francie ⭐️⭐️⭐️Kód poukazu: hv-2310Dodání a platba

Běžná cena 11 300 Kč. Ušetříte 40% (4 501 Kč) 6 799 Kč

Varianta neexistuje
ks

Hotel Nap by HappyCulture se skvělou polohou v centru Nice
Tento stylový butikový hotel se nachází v centru jihofrancouzské metropole Nice, jen pár minut chůze od Promenády Angličanů a historického Starého města. Pestrá a elegantní výzdoba hotelu vás zcela okouzlí. Více

Hotel: Hotel Nap By HappyCulture Nice, Francie ⭐️⭐️⭐️Kód poukazu: hv-2310Dodání a platba

Počet dnů: Dostupnost Cena Množství (ks)
Léto v Nice na Azurovém pobřeží 3 dny / 2 noci, 2 osoby, snídaně K dispozici 6 799 Kč

     V ceně nabídky

  • Romantický butikový hotel v centru Nice
  • Pobyt v komfortním dvoulůžkovém pokoji
  • Bohatá francouzská snídaně formou bufetu 
  • Denně možnost využití kávovaru s vynikající kávou zdarma
  • Zdarma připojení k internetu 

      Podmínky uplatnění

  • Poukaz platí 1 rok od vystavení a je možné jej využít od dubna do října, termín si rezervujete sami po obdržení poukazu.
  • V květnu je v hotelu vybírán příplatek 35 Euro za pokoj a noc. | V měsících červen až září je v hotelu vybírán příplatek 50 Euro za pokoj a noc. 
  • Rezervace je možná na základě dostupnosti na rezervačním portálu voucher.animod.cz
  • Poukaz není možné uplatnit na Velikonoce a během konání Grand Prix Monaco 
  • Místní turistickou daň lze uhradit přímo v hotelu.

 

Hotel Nap by HappyCulture se skvělou polohou v centru Nice
Tento stylový butikový hotel se nachází v centru jihofrancouzské metropole Nice, jen pár minut chůze od Promenády Angličanů a historického Starého města. Pestrá a elegantní výzdoba hotelu vás zcela okouzlí. Bude pro vás přichystán komfortní dvoulůžkový pokoj s moderním vybavením a vkusnými doplňky se středomořským tématem. K dispozici budete mít satelitní TV, psací stůl, trezor, klimatizaci a koupelnu s vanou nebo sprchovým koutem. Svůj krásný den v Nice zahájíte vynikající francouzskou snídaní formou bufetu, která vám poskytne energii na celý den. V rámci konceptu HappyCulture si během happy hours vychutnáte šálek vynikající kávy. Recepce je otevřena 24 hodin denně a přátelský personál je připraven splnit každé vaše přání. 

Nádherné Côte d'Azur - sluneční paprsky, kultura a vynikající lahůdky
Jižní Francie a Francouzská riviéra je jednou z nejoblíbenějších prázdninových destinací na světě - a to jistě ne bez důvodu: pestré město Nice se nachází mezi působivými horami a azurovým Středozemním mořem. V průběhu celého roku zde panuje mírné podnebí s průměrně 300 slunečními dny ročně. Projděte se úzkými uličkami plnými bister, restaurací, kaváren, klubů, galerií či obchůdků a vychutnejte si architektonickou rozmanitost. Starožitné vily, paláce ve stylu Belle Époque a barokní kostely charakterizují úchvatné panoráma tohoto nádherného města. Vyjděte po schodech do Colline du Château a pokochejte se úchvatným výhledem na moře. Milovníci umění se mohou těšit z návštěvy muzea Marca Chagalla a mnoha dalších muzeí ve městě. Všichni si ale vychutnají procházky úzkými uličkami plnými bister, restaurací, kaváren, klubů, galerií či obchůdků. Vynikající lahůdky můžete ochutnat také na každodenním trhu Saleya. A to nejlepší na konec: podél celé Promenády Angličanů se rozkládají krásné městské pláže, které přímo vybízejí ke koupání.

Na Azurové pobřeží se z Prahy dostanete nejpohodlněji letecky, protože Prahu s Nice spojuje několik přímých letů.

Ačkoliv Azurové pobřeží leží velmi blízko Itálie, můžete při svém výletu navštívit ještě jeden stát navíc – a z Nice vám to bude vlakem trvat jen dvacet minut! Monacké knížectví je sice druhým nejmenším státem na světě, ale v tomto daňovém ráji se nudit určitě nebudete!

Mapa a adresa

Hotel Hotel Nap By HappyCulture
Adresa

44 rue Pastorelli , 06000  Nizza

www

 

Parametry
Platnost poukazu Platnost 1 rok - voucher bez termínu
Vybavení a služby Wi-Fi zdarma, Bezbariérový přístup, Dětská postýlka, Kavárna, bar, Akceptuje karty
Strava Snídaně
Kategorie hotelu ⭐️⭐️⭐️
Check in od 15:00
Check out do 12:00
Doprava Vlastní