Léto v Nice na Azurovém pobřeží

Léto v Nice na Azurovém pobřeží


Hotel Nap by HappyCulture se skvělou polohou v centru Nice. Tento stylový butikový hotel se nachází v centru jihofrancouzské metropole Nice, jen pár minut chůze od Promenády Angličanů a historického Starého města. Více

6 799 Kč
Varianta neexistuje
ks

Hotel Nap by HappyCulture se skvělou polohou v centru Nice. Tento stylový butikový hotel se nachází v centru jihofrancouzské metropole Nice, jen pár minut chůze od Promenády Angličanů a historického Starého města. Více

Varianty1

Počet dnů: Dostupnost Cena Množství (ks)
Hotel Nap by HappyCulture se skvělou polohou v centru Nice 3 dny / 2 noci, 2 osoby, snídaně K dispozici Více 6 799 Kč

     V ceně nabídky

  • Romantický butikový hotel v centru Nice
  • Pobyt v komfortním dvoulůžkovém pokoji
  • Bohatá francouzská snídaně formou bufetu 
  • Denně možnost využití kávovaru s vynikající kávou zdarma
  • Zdarma připojení k internetu 

      Podmínky uplatnění

  • Poukaz platí 1 rok od vystavení a je možné jej využít od dubna do října, termín si rezervujete sami po obdržení poukazu.
  • V květnu je v hotelu vybírán příplatek 35 Euro za pokoj a noc. | V měsících červen až září je v hotelu vybírán příplatek 50 Euro za pokoj a noc. 
  • Rezervace je možná na základě dostupnosti na rezervačním portálu voucher.animod.cz
  • Poukaz není možné uplatnit na Velikonoce a během konání Grand Prix Monaco 
  • Místní turistickou daň lze uhradit přímo v hotelu.

 

Hotel Nap by HappyCulture se skvělou polohou v centru Nice
Tento stylový butikový hotel se nachází v centru jihofrancouzské metropole Nice, jen pár minut chůze od Promenády Angličanů a historického Starého města. Pestrá a elegantní výzdoba hotelu vás zcela okouzlí. Bude pro vás přichystán komfortní dvoulůžkový pokoj s moderním vybavením a vkusnými doplňky se středomořským tématem. K dispozici budete mít satelitní TV, psací stůl, trezor, klimatizaci a koupelnu s vanou nebo sprchovým koutem. Svůj krásný den v Nice zahájíte vynikající francouzskou snídaní formou bufetu, která vám poskytne energii na celý den. V rámci konceptu HappyCulture si během happy hours vychutnáte šálek vynikající kávy. Recepce je otevřena 24 hodin denně a přátelský personál je připraven splnit každé vaše přání. 

Nádherné Côte d'Azur - sluneční paprsky, kultura a vynikající lahůdky
Jižní Francie a Francouzská riviéra je jednou z nejoblíbenějších prázdninových destinací na světě - a to jistě ne bez důvodu: pestré město Nice se nachází mezi působivými horami a azurovým Středozemním mořem. V průběhu celého roku zde panuje mírné podnebí s průměrně 300 slunečními dny ročně. Projděte se úzkými uličkami plnými bister, restaurací, kaváren, klubů, galerií či obchůdků a vychutnejte si architektonickou rozmanitost. Starožitné vily, paláce ve stylu Belle Époque a barokní kostely charakterizují úchvatné panoráma tohoto nádherného města. Vyjděte po schodech do Colline du Château a pokochejte se úchvatným výhledem na moře. Milovníci umění se mohou těšit z návštěvy muzea Marca Chagalla a mnoha dalších muzeí ve městě. Všichni si ale vychutnají procházky úzkými uličkami plnými bister, restaurací, kaváren, klubů, galerií či obchůdků. Vynikající lahůdky můžete ochutnat také na každodenním trhu Saleya. A to nejlepší na konec: podél celé Promenády Angličanů se rozkládají krásné městské pláže, které přímo vybízejí ke koupání.

Na Azurové pobřeží se z Prahy dostanete nejpohodlněji letecky, protože Prahu s Nice spojuje několik přímých letů.

Ačkoliv Azurové pobřeží leží velmi blízko Itálie, můžete při svém výletu navštívit ještě jeden stát navíc – a z Nice vám to bude vlakem trvat jen dvacet minut! Monacké knížectví je sice druhým nejmenším státem na světě, ale v tomto daňovém ráji se nudit určitě nebudete!

Mapa a adresa

Hotel Hotel Nap By HappyCulture
Adresa

44 rue Pastorelli , 06000  Nizza

www

 

Parametry
Platnost poukazu Platnost 1 rok - voucher bez termínu
Vybavení a služby Wi-Fi zdarma, Bezbariérový přístup, Dětská postýlka, Kavárna, bar, Akceptuje karty
Strava Snídaně
Kategorie hotelu ⭐️⭐️⭐️
Check in od 15:00
Check out do 12:00
Doprava Vlastní

Vyhledání poukazu

   1) Vyhledání poukazu

 Vyberte si u nás svůj vysněný poukaz. Termín svého pobytu nemusíte zvolit hned při nákupu. Budete   mít spoustu času, protože naše poukazy mají dlouhou platnost.
 
 

Nákup poukazu

   2) Nákup poukazu

   Vložte vybraný poukaz do nákupního košíku a přejděte k pokladně. Zaplatit můžete buď bankovním převodem nebo platební kartou. Poukaz Vám zašleme e-mailem, jakmile obdržíme Vaši platbu.

Rezervace v hotelu

   3) Rezervace v hotelu

  Svoji rezervaci si jednoduše provedete po obdržení poukazu. Stačí zadat číslo vašeho poukazu a vybraný termín na našem rezervačním portálu voucher.animod.cz. Jakmile vám hotel rezervaci potvrdí e-mailem, můžete se začít těšit na svůj fantastický pobyt.

Platnost poukazu Platnost 1 rok - voucher bez termínu
Vybavení a služby Wi-Fi zdarma, Bezbariérový přístup, Dětská postýlka, Kavárna, bar, Akceptuje karty
Strava Snídaně
Kategorie hotelu ⭐️⭐️⭐️
Check in od 15:00
Check out do 12:00
Doprava Vlastní