Luxusní pobyt v Lipsku v moderním 4* hotelu

Novinky Platba na FKSP

Lipsko je malá Paříž!
Lipsko svým návštěvníkům nabízí rozmanité kulturní a volnočasové aktivity. Cestující, kteří přijedou do Lipska vlakem, mohou hned po vystoupení obdivovat jednu z nejstarších a nejkrásnějších nádražních budov Evropy. Více

Hotel: AMEDIA Hotel & Suites Leipzig, Německo ⭐️⭐️⭐️⭐️ Kód poukazu: hv-2978 Platba a jak rezervovat

Poukaz již není v nabídce

Lipsko je malá Paříž!
Lipsko svým návštěvníkům nabízí rozmanité kulturní a volnočasové aktivity. Cestující, kteří přijedou do Lipska vlakem, mohou hned po vystoupení obdivovat jednu z nejstarších a nejkrásnějších nádražních budov Evropy. Více

Hotel: AMEDIA Hotel & Suites Leipzig, Německo ⭐️⭐️⭐️⭐️ Kód poukazu: hv-2978 Platba a jak rezervovat

     V ceně nabídky

  • Pobyt ve dvoulůžkovém pokoji s veškerým dostupným komfortem
  • Bohatá snídaně formou bufetu
  • Zdarma využívání hotelové sauny a fitness centra
  • Zdarma připojení k internetu & Sky-TV
  • Pozdní check out (na vyžádání a v závislosti na dostupnosti do 14:00 hod.)

      Podmínky uplatnění

  • Poukaz platí 3 roky, termín si rezervujete sami po obdržení poukazu.
  • Rezervace je možná na základě dostupnosti na rezervačním portálu voucher.animod.cz
  • Poukaz nelze uplatnit během konání veletrhů a velkých akcí.

 

AMEDIA Hotel & Suites Leipzig přestavuje hotel budoucnosti
Všechny AMEDIA hotely představují novou generaci hotelů – nabízejí komfort, kvalitní služby a všechny aktuálně dostupné komunikační a zábavní média. A to vše v příjemné atmosféře. Budete ubytováni v příjemně zařízeném dvoulůžkovém pokoji s bezplatným připojení k internetu, vlastní koupelnou s vysoušečem vlasů, kabelovou TV, zařízením na přípravu kávy a čaje a mnohem více. V hotelové restauraci si každé ráno pochutnáte na vynikající snídani z bohatého gurmánského bufetu a poté se můžete vydat na obhlídku těch nejkrásnějších památek Lipska. Do centra města se pohodlně dostanete během pár minut přímou linkou tramvaje, která odjíždějí ze zastávky Connewitz Kreuz kousek od hotelu. Relaxovat po příjemně stráveném dnu můžete v hotelové sauně nebo fitness centru.

Lipsko je malá Paříž!
Lipsko svým návštěvníkům nabízí rozmanité kulturní a volnočasové aktivity. Cestující, kteří přijedou do Lipska vlakem, mohou hned po vystoupení obdivovat jednu z nejstarších a nejkrásnějších nádražních budov Evropy. Tato impozantní stavba byla před několika lety přestavěna na luxusní nákupní galerii, kde pod jednou střechou naleznete přes 140 obchodů. Ty nejlepší obchody a butiky ale naleznete v nedaleké klasicistní pasáži Mädler. Ochutnat a zakoupit zde můžete i různé lahůdky a delikatesy. Nachází se zde také známá restaurace Auerbach Keller, kterou proslavil Johann Wolfgang Goethe. Právě sem totiž umístil jednu ze scén Fausta a Lipsku dal přezdívku "malá Paříž". K nejznámějším dominantám Lipska dále patří Gewandhaus se svým orchestrem, který se řadí k předním světovým hudebním tělesům. V centru města pak za obhlídku stojí Stará radnice a kostel sv. Tomáše, ve kterém vystupuje světově proslulý chlapecký sbor Thomanerchor. Jeho nejslavnějším sbormistrem byl i samotný Johann Sebastian Bach. Ve městě naleznete také spoustu příležitostí k odpočinku, a to v krásných parcích, malebných kavárnách nebo třeba ve velice oblíbené ZOO, kde nedávno vyrostl skutečný deštný prales Gondwanaland. Jedná se o největší expozici tropického pralesa v Evropě, ve kterém žijí stovky zvířat. 
Nechte se okouzlit tímto městem!

Mapa a adresa

Hotel AMEDIA Hotel & Suites Lipsko
Adresa Windscheidstraße 21-23, 04277  Leipzig
www www.amediahotels.com

 

Parametry
Platnost poukazu Platnost 3 roky - voucher bez termínu
Vybavení a služby Wi-Fi zdarma, Parkoviště, Bezbariérový přístup, Domácí mazlíčci, Sauna, Dětská postýlka, Kavárna, bar, Akceptuje karty
Strava Snídaně
Kategorie hotelu ⭐️⭐️⭐️⭐️
Check in od 15:00
Check out do 11:00
Doprava Vlastní

Vyhledání poukazu

   1) Vyhledání poukazu

 Vyberte si u nás svůj vysněný poukaz. Termín svého pobytu nemusíte zvolit hned při nákupu. Budete   mít spoustu času, protože naše poukazy mají dlouhou platnost.
 
 

Nákup poukazu

   2) Nákup poukazu

   Vložte vybraný poukaz do nákupního košíku a přejděte k pokladně. Zaplatit můžete buď bankovním převodem nebo platební kartou. Poukaz Vám zašleme e-mailem, jakmile obdržíme Vaši platbu.

Rezervace v hotelu

   3) Rezervace v hotelu

  Svoji rezervaci si jednoduše provedete po obdržení poukazu. Stačí zadat číslo vašeho poukazu a vybraný termín na našem rezervačním portálu voucher.animod.cz. Jakmile vám hotel rezervaci potvrdí e-mailem, můžete se začít těšit na svůj fantastický pobyt.