Luxusní wellness v Plzni pro 2 s polopenzí & privátním Spa

Luxusní wellness v Plzni pro 2 s polopenzí & privátním Spa

Novinka Wellness FKSP

Užijte si luxusní wellness pobyt pro dva v Plzni. Nabízíme relaxační zážitky s polopenzí a přístupem do privátního SPA. Ideální místo pro odpočinek. Více

Hotel: Ibis Hotel Plzeň ⭐️⭐️⭐️Kód poukazu: hv-5883 Jak zaplatit a rezervovat

od 5 499 Kč
Varianta neexistuje
ks

Užijte si luxusní wellness pobyt pro dva v Plzni. Nabízíme relaxační zážitky s polopenzí a přístupem do privátního SPA. Ideální místo pro odpočinek. Více

Hotel: Ibis Hotel Plzeň ⭐️⭐️⭐️Kód poukazu: hv-5883 Jak zaplatit a rezervovat

Varianty2

Počet dnů: Dostupnost Cena Množství (ks)
Luxusní wellness v Plzni pro 2 s polopenzí & privátním SPA 2 dny / 1 noc, 2 osoby, polopenze K dispozici Více 5 499 Kč
Luxusní wellness v Plzni pro 2 s polopenzí & privátním SPA 3 dny / 2 noci, 2 osoby, polopenze K dispozici Více 8 699 Kč

     V ceně nabídky

 • Pobyt ve dvoulůžkovém pokoji s veškerým dostupným komfortem
 • Bohatá snídaně formou bufetu
 • Každý večer vynikající večeře
 • Zdarma 2 hodiny v privátním SPA wellness centra Avalon s vířivkou a finskou saunou, včetně ručníků, 0,75 litrové láhve Bohemia Sektu a minerální vody | rezervaci termínu ve wellness centru si domluvíte přímo s hotelem po provedení rezervace.
 • Zdarma přístup k internetu
 • Parkování zdarma na hotelovém parkovišti (v závislosti na dostupnosti)
 • Pozdní check out (na vyžádání a v závislosti na dostupnosti do 15:00 hod.)

      Podmínky uplatnění

 • Poukaz platí 1 rok, termín si rezervujete sami po obdržení poukazu.
 • Rezervace je možná na základě dostupnosti na rezervačním portálu voucher.animod.cz
 • Poukaz nelze uplatnit na Silvestra.
 • Kombinace poukazů je možná.

 

Vítejte v ibis Hotelu v Plzni
Moderní, komfortní a inovativní. Takový je ibis Hotel Plzeň, který se nachází v Plzni na Borských polích. Ať už je Váš důvod cesty do Plzně jakýkoliv, v ibis hotelu Plzeň Vás rádi přesvědčí o tom, že hotely značky ibis nabízejí kvalitní ubytování ve velmi příjemné atmosféře. Využijte výhodnou polohu tohoto hotelu, která je vhodná nejen pro Váš pobyt přímo v Plzni, ale lokalita mezi centrem Plzně a sjezdem z dálnice D5 je ideální výchozí polohou pro Vaše výlety po celém plzeňském regionu.

 

Plzeň a její okolí
Plzeň svou důležitost získala již v polovině 19. století, kdy byl založen strojírenský podnik Škoda a pivovar Plzeňský Prazdroj. Výroba zcela nového ležáku s nezaměnitelnou chutí a kvalitou brzy z Plzně učinila světovou metropoli piva. Nyní je pivovar a Pivovarské muzeum nejoblíbenějším turistickým cílem turistů. Navštivte také jednu z nejstarších plzeňských pivnic Parkán, která se nachází v těsném sousedství Pivovarského muzea. V blízkosti centra města se nachází také Botanická zahrada města Plzně, která se rozkládá na ploše 21 hektarů. Tento přírodní členitý areál s vodními plochami, arboretem, skalami a parkovou úpravou volně propojuje zoologickou a botanickou zahradu. Pro rodiny s dětmi je ideální také výlet do Dino Parku. Jedná se o unikátní atrakci, jejímž prostřednictvím můžete nahlédnout do hluboké historie pravěku. Kdo rád hraje golf, neměl by si nechat ujít Golf Park Plzeň, který se nachází na okraji Plzně v obci Dýšina. Jeho chloubou je mistrovské technicky náročné 18jamkové hřiště, které je vkusně zasazeno do krásné okolní přírody.

 

Privátní SPA v ceně poukazu
Pobyt v privátním SPA wellness centra Avalon zajistí ničím nerušený odpočinek pro páry, které si chtějí dopřát relaxaci a uvolnění těla po náročném dni. Součástí privátního SPA je finská sauna s lávovými kameny a teplotou 80°C. Dále je zde vířivka s hydromasážními tryskami, které uvolní ztuhlé svaly a uleví od bolesti zad. Před koupelí si můžete dokonce zvolit, která bylinná sůl má být použita. Ve svém poukazu máte již zahrnutý vstup pro 2 osoby na 2 hodiny.

Mapa a adresa

Hotel Ibis Hotel Pilzeň
Adresa Univerzitni 65, 30100 Plzeň
www www.hotelibisplzen.cz/

 

Parametry
Platnost poukazu Platnost 1 rok - voucher bez termínu
Vybavení a služby Wi-Fi zdarma, Parkoviště, Bezbariérový přístup, Domácí mazlíčci, S restaurací, Kavárna, bar, Akceptuje karty
Strava Polopenze
Kategorie hotelu ⭐️⭐️⭐️
Check in od 12:00
Check out do 12:00
Doprava Vlastní

Vyhledání poukazu

   1) Vyhledání poukazu

 Vyberte si u nás svůj vysněný poukaz. Termín svého pobytu nemusíte zvolit hned při nákupu. Budete   mít spoustu času, protože naše poukazy mají dlouhou platnost.
 
 

Nákup poukazu

   2) Nákup poukazu

   Vložte vybraný poukaz do nákupního košíku a přejděte k pokladně. Zaplatit můžete buď bankovním převodem nebo platební kartou. Poukaz Vám zašleme e-mailem, jakmile obdržíme Vaši platbu.

Rezervace v hotelu

   3) Rezervace v hotelu

  Svoji rezervaci si jednoduše provedete po obdržení poukazu. Stačí zadat číslo vašeho poukazu a vybraný termín na našem rezervačním portálu voucher.animod.cz. Jakmile vám hotel rezervaci potvrdí e-mailem, můžete se začít těšit na svůj fantastický pobyt.