Moderní 4* hotel NH Prague City v centru Prahy se saunou a parkováním

Moderní 4* hotel NH Prague City v centru Prahy se saunou a parkováním


Moderní hotel NH Prague City se nachází na Smíchově v těsné blízkosti moderního obchodního centra Anděl s mnoha obchody, kavárnami, restauracemi a kinosály. Více

Hotel: NH Prague City ⭐️⭐️⭐️⭐️ Kód poukazu: hv-174 Jak zaplatit a rezervovat

od 3 799 Kč
Varianta neexistuje
ks

Moderní hotel NH Prague City se nachází na Smíchově v těsné blízkosti moderního obchodního centra Anděl s mnoha obchody, kavárnami, restauracemi a kinosály. Více

Hotel: NH Prague City ⭐️⭐️⭐️⭐️ Kód poukazu: hv-174 Jak zaplatit a rezervovat

Varianty2

Počet dnů: Dostupnost Cena Množství (ks)
Pobyt v moderním 4* hotelu v centru Prahy NH Prague City 3 dny / 2 noci, 2 osoby, snídaně K dispozici Více 3 799 Kč
Pobyt v moderním 4* hotelu v centru Prahy NH Prague City 4 dny / 3 noci, 2 osoby, snídaně K dispozici Více 5 599 Kč

     V ceně nabídky

  • Pobyt v komfortním dvoulůžkovém pokoji pro 2 osoby
  • Bezplatný pobyt 1 dítěte do 12 let v pokoji rodičů (včetně snídaně)
  • Každé ráno bohatá snídaně formou bufetu
  • Zdarma využívání hotelového fitness centra s  aerobní zónou, saunou a párou
  • Zdarma parkování v hotelové podzemní garáži (dle dostupnosti)
  • Zdarma připojení k internetu

      Podmínky uplatnění

  • Poukaz platí 1 rok, termín si rezervujete sami po obdržení poukazu.
  • Rezervace je možná na základě dostupnosti na rezervačním portálu voucher.animod.cz
  • Kombinace více poukazů je možná.
  • Místní daň je možné uhradit přímo v hotelu

 

Pobyt v moderním 4* hotelu v centru Prahy
Hotel se nachází na Smíchově u obchodního centra Anděl s mnoha obchody, kavárnami, restauracemi a kinosály. Do historického centra s těmi nejkrásnějšími pražskými památkami se odsud dostanete pohodlnou procházkou kolem Kinského zahrady, přes Malou stranu a Karlův Most. A když se vám zpátky nebude chtít šlapat pěšky, můžete se svést tramvají nebo metrem. Hotel nabízí 440 moderně zařízených pokojů situovaných ve dvou samostatných budovách, které spojuje unikátní lanovka. Váš den začne chutnou a bohatou snídaní formou bufetu s širokým výběrem pečiva, uzenin, sýrů, ovocných šťáv i jogurtů a ovoce. Speciality italské kuchyně můžete ochutnat v restauraci Ristorante II Giardino Toscano. Jedinečným výhledem na město se můžete kochat u vychlazeného drinku z venkovní terasy baru Sky Lounge. Pro milovníky aktivního odpočinku a relaxace je v hotelu dispozici moderní fitness centrum se saunou a párou nebo venkovní tenisové kurty.

Praha vás okouzlují v každém ročním období
Nejkrásnější výhled na Prahu je na jaře z rozkvetlého Petřína. V zimě zase můžete obdivovat třpytivé sněhové vločky na stovkách věží a střech od Pražského hradu, který se majestátně tyčí nad městem.  Bohatý noční život, výhodné nákupy nebo návštěvu muzea či divadla si pak můžete užít po celý rok. Pro každého návštěvníka Prahy je největším lákadlemnávštěva Karlova mostu , který je symbolem města a místem setkávání umělců, kteří zde prodávají svá díla. Nechte se okouzlit také orlojem na Staroměstském náměstí, jednom z nejkrásnějších pražských náměstí, kde se každou hodinu konámalá mechanická podívaná. Rezervujte si svůj pobyt v Praze a přijeďte obdivovat toto nádherné město a všechny jeho možnosti.

Mapa a adresa

Hotel NH Prague City
Adresa

Mozartova 1/261, Praha

www

 

Parametry
Platnost poukazu Platnost 1 rok - voucher bez termínu
Vybavení a služby Wi-Fi zdarma, Parkoviště, Fitness centrum, Bezbariérový přístup, Domácí mazlíčci, Sauna, S restaurací, Dětská postýlka, Možnost přistýlky, Kavárna, bar, Akceptuje karty
Strava Snídaně
Kategorie hotelu ⭐️⭐️⭐️⭐️
Check in od 15:00
Check out do 12:00
Doprava Vlastní

Vyhledání poukazu

   1) Vyhledání poukazu

 Vyberte si u nás svůj vysněný poukaz. Termín svého pobytu nemusíte zvolit hned při nákupu. Budete   mít spoustu času, protože naše poukazy mají dlouhou platnost.
 
 

Nákup poukazu

   2) Nákup poukazu

   Vložte vybraný poukaz do nákupního košíku a přejděte k pokladně. Zaplatit můžete buď bankovním převodem nebo platební kartou. Poukaz Vám zašleme e-mailem, jakmile obdržíme Vaši platbu.

Rezervace v hotelu

   3) Rezervace v hotelu

  Svoji rezervaci si jednoduše provedete po obdržení poukazu. Stačí zadat číslo vašeho poukazu a vybraný termín na našem rezervačním portálu voucher.animod.cz. Jakmile vám hotel rezervaci potvrdí e-mailem, můžete se začít těšit na svůj fantastický pobyt.