Moderní hotel nedaleko Milána se 100% hodnocením

Moderní hotel nedaleko Milána se 100% hodnocením


Ubytujte se v moderním hotelu nedaleko Milána s perfektním 100% hodnocením. Prozkoumejte město a užijte si pohodlí, které vám tento skvělý hotel nabízí. Více

Hotel: Quality Hotel San Martino, Itálie ⭐️⭐️⭐️Kód poukazu: hv-2390 Jak zaplatit a rezervovat

od 4 099 Kč
Varianta neexistuje
ks

Ubytujte se v moderním hotelu nedaleko Milána s perfektním 100% hodnocením. Prozkoumejte město a užijte si pohodlí, které vám tento skvělý hotel nabízí. Více

Hotel: Quality Hotel San Martino, Itálie ⭐️⭐️⭐️Kód poukazu: hv-2390 Jak zaplatit a rezervovat

Varianty3

Počet dnů: Dostupnost Cena Množství (ks)
Italská Lombardie, Garbagnate Monastero, jezera Como a Lecco 3 dny / 2 noci, 2 osoby, snídaně K dispozici Více 4 099 Kč
Italská Lombardie, Garbagnate Monastero, jezera Como a Lecco 4 dny / 3 noci, 2 osoby, snídaně K dispozici Více 5 899 Kč
Italská Lombardie, Garbagnate Monastero, jezera Como a Lecco 6 dnů / 5 noci, 2 osoby, snídaně K dispozici Více 9 299 Kč

     V ceně nabídky

  • Krásná příroda italské Lombardie, jezero Como a nedaleká módní metropole Miláno
  • Pobyt ve dvoulůžkovém pokoji s veškerým dostupným komfortem
  • Bohatá snídaně formou bufetu
  • Láhev minerální vody po příjezdu na pokoji
  • Bezplatné připojení k internetu
  • Zdarma parkování

      Podmínky uplatnění

  • Poukaz platí 1 rok, termín si rezervujete sami po obdržení poukazu.
  • Rezervace je možná na základě dostupnosti na rezervačním portálu voucher.animod.cz
  • Poukaz nelze uplatnit v době veletrhů, významných akcí a během závodů Formule 1 v Monze
  • Spojování více poukazů je možné.

 

Skvěle hodnocený Quality Hotel San Martino 
Quality Hotel San Martino byl otevřen v roce 2010 a najdete ho v malé vesnici Garbagnate Monastero v předhůří italských Alp nedaleko Milána. Budete ubytovaní v moderním dvoulůžkovém pokoji s klimatizací, koupelnou se sprchou a WC, balkonem a satelitní TV. V koupelně budete mít k dispozici kvalitní hotelovou kosmetiku a své cennosti si můžete uzamknout do trezoru. Svůj den plný zážitků začnete v hotelové restauraci bohatou snídaní formou bufetu. Během dne zde můžete ochutnat vynikající místní i mezinárodní pokrmy. Hotelová recepce je Vám k dispozici 24 hodin denně a nabízí službu buzení po telefonu a praní prádla. Užijte si skvělé služby Quality Hotel San Martino, který od svých hostů získal 100% doporučení. 

Italská Lombardie, Garbagnate Monastero, jezera Como a Lecco
Quality Hotel San Martino je ideálním výchozím bodem pro objevování italského regionu Lombardie. Hotel se nachází v krásném městečku Garbagnate Monastero s přímým napojením na rychlostní silnici SS36, díky které se snadno a rychle dostanete nejen do okolních městeček, ale také do větších měst jako je Miláno, Bergamo a Varese v Itálii nebo Lugano ve Švýcarsku. Nejkrásnější přírodní atrakcí v tomto regionu je třetí největší italské jezero Como a jezero Lecco, na kterých můžete podniknout výlet lodí nebo si v některé z mnoha restaurací na břehu dát výborný oběd. Mezi těmito jezery leží nejen městečko Garbagnate Monastero, ale také spoustu dalších měst a vesnic, které Vás okouzlí svým půvabem, který si dodnes zachovaly. 

Milán – město módy a jeho okolí
Celý svět zná Milánský týden módy, který se v tomto pulsujícím městě koná dvakrát do roka. Milán je také právem nazýván Mekkou módy, pro každého milovníka exkluzivní módy se zde něco najde. V samém srdci Milána stojí působivý Milánský dóm – jedna z největších gotických katedrál na světě a největší v Itálii. Milovníci opery si určitě nenechají ujít návštěvu jedné z nejslavnějších světových oper La Scaly. Milovníci umění mohou zase obdivovat nespočet cenných obrazů, soch a fresek, které se nachází v milánských kostelech, muzeích a palácích. 

Mapa a adresa

Hotel Quality Hotel San Martino
Adresa

Via Europa 4 , 23846  Garbagnate Monastero LC

www

 

Parametry
Platnost poukazu Platnost 1 rok - voucher bez termínu
Vybavení a služby Wi-Fi zdarma, Parkoviště, Fitness centrum, Bezbariérový přístup, Domácí mazlíčci, S restaurací, Dětská postýlka, Možnost přistýlky, Kavárna, bar, Akceptuje karty
Strava Snídaně
Kategorie hotelu ⭐️⭐️⭐️
Check in od 14:00
Check out do 11:00
Doprava Vlastní

Vyhledání poukazu

   1) Vyhledání poukazu

 Vyberte si u nás svůj vysněný poukaz. Termín svého pobytu nemusíte zvolit hned při nákupu. Budete   mít spoustu času, protože naše poukazy mají dlouhou platnost.
 
 

Nákup poukazu

   2) Nákup poukazu

   Vložte vybraný poukaz do nákupního košíku a přejděte k pokladně. Zaplatit můžete buď bankovním převodem nebo platební kartou. Poukaz Vám zašleme e-mailem, jakmile obdržíme Vaši platbu.

Rezervace v hotelu

   3) Rezervace v hotelu

  Svoji rezervaci si jednoduše provedete po obdržení poukazu. Stačí zadat číslo vašeho poukazu a vybraný termín na našem rezervačním portálu voucher.animod.cz. Jakmile vám hotel rezervaci potvrdí e-mailem, můžete se začít těšit na svůj fantastický pobyt.