Nádherné historické město na úpatí Krušných Hor Zwickau

Nádherné historické město na úpatí Krušných Hor Zwickau


Zajděte do nádherného města Zwickau, historického skvostu u Krušných hor. Užijte si krásné památky, okouzlující atmosféru a pohodlí našeho hotelu. Více

Hotel: Best Western Plaza Hotel Zwickau, Německo ⭐️⭐️⭐️⭐️Kód poukazu: hv-1659 Jak zaplatit a rezervovat

Poukaz již není v nabídce

Zajděte do nádherného města Zwickau, historického skvostu u Krušných hor. Užijte si krásné památky, okouzlující atmosféru a pohodlí našeho hotelu. Více

Hotel: Best Western Plaza Hotel Zwickau, Německo ⭐️⭐️⭐️⭐️Kód poukazu: hv-1659 Jak zaplatit a rezervovat

Poukaz již není v nabídce

     V ceně nabídky

 • Zachovalé historické centrum, muzeum aut & výhodné nákupy nedaleko českých hranic
 • Pobyt v komfortním dvoulůžkovém pokoji
 • Bohatá snídaně formou bufetu
 • 1 welcome drink
 • Zdarma využívání hotelové sauny
 • Zdarma připojení k internetu
 • Zdarma parkování

      Podmínky uplatnění

 • Poukaz platí 3 roky, termín si rezervujete sami po obdržení poukazu.
 • Rezervace je možná na základě dostupnosti na rezervačním portálu voucher.animod.cz
 • Poukaz není možné využít během velkých akcí a veletrhů
 • Dny příjezdu: čtvrtek až neděle
 • Možnost příjezdu od pondělí do středy za příplatek ve výši 10 Euro

 

Best Western Plaza Hotel Zwickau přestavuje hotel budoucnosti! Všechny Plaza hotely totiž představují novou generaci hotelů – nabízejí komfort, vynikající služby a všechny aktuálně dostupné komunikační a zábavní média. A to vše v příjemné atmosféře. Určitě oceníte prostorné moderně zařízené pokoje, které Vám nabízí veškeré představitelné 4* pohodlí. Každý pokoj je vybaven telefonem, satelitní TV, minibarem, trezorem, vysokorychlostním internetem a koupelnou se sprchou a WC. Středomořskou a mezinárodní můžete ochutnat v hotelové restauraci ESTIA. Relaxovat po příjemně stráveném dnu můžete v hotelovém wellness centru se saunou a večer můžete zakončit v salonku nebo na hotelové terase.

Poznejte Cvikov – město tisíce taktů: Citlivě zrenovované centrum města Vás doslova uchvátí! Skvostný Chrám sv. Panny Marie a nejstarší dochované obytné domy v Německu představují nevšední kompozici. Vše doplňuje 500 let starý koncertní dům Gewandhaus, radnice a koncertní a plesový dům „Nový svět“ s nejkrásnější secesní síň Saska. 

Automobilovou historii města můžete obdivovat v muzeu Augusta Horcha – jediném technickém muzeu motorových vozidel v Německu, které má sídlo v bývalém závodě na výrobu automobilů. Jsou zde k vidění vzácné a často jediné exponáty automobilů značek Horch, Audi, Wanderer, DKW. Kromě těchto společností se návštěvníci seznámí i s historií trabantů, které se v místní automobilce později vyráběly. Právě tovární značka Trabant, která v r. 2017 oslavila své 60. narozeniny, proslavila Cvikov po celém světě. Ve Cvikově je toho ale k vidění mnohem více. Pro milovníky klasické hudby může být lákadlem návštěva rodného domu světoznámého skladatele Roberta Schumanna.

Mapa a adresa

Hotel Best Western Plaza Zwickau
Adresa

Olzmannstr 57, 08060 Zwickau

www

 

Parametry
Platnost poukazu Platnost 3 roky - voucher bez termínu
Vybavení a služby Wi-Fi zdarma, Parkoviště, Bezbariérový přístup, Domácí mazlíčci, Sauna, S restaurací, Kavárna, bar, Akceptuje karty
Strava Snídaně
Kategorie hotelu ⭐️⭐️⭐️⭐️
Check in od 14:00
Check out do 11:00
Doprava Vlastní

Vyhledání poukazu

   1) Vyhledání poukazu

 Vyberte si u nás svůj vysněný poukaz. Termín svého pobytu nemusíte zvolit hned při nákupu. Budete   mít spoustu času, protože naše poukazy mají dlouhou platnost.
 
 

Nákup poukazu

   2) Nákup poukazu

   Vložte vybraný poukaz do nákupního košíku a přejděte k pokladně. Zaplatit můžete buď bankovním převodem nebo platební kartou. Poukaz Vám zašleme e-mailem, jakmile obdržíme Vaši platbu.

Rezervace v hotelu

   3) Rezervace v hotelu

  Svoji rezervaci si jednoduše provedete po obdržení poukazu. Stačí zadat číslo vašeho poukazu a vybraný termín na našem rezervačním portálu voucher.animod.cz. Jakmile vám hotel rezervaci potvrdí e-mailem, můžete se začít těšit na svůj fantastický pobyt.