Nádherný víkend v Paříži v hotelu na Seině

Novinky Platba na FKSP

Paříž a její osobitý šarm. Což takhle dát si francouzskou bagetu se sýrem nebo si vychutnat výhled na Seinu při sklence vína nebo skvělém šálku kávy? Více

Hotel: Hotel Apogia Paris, Francie ⭐️⭐️⭐️Kód poukazu: hv-1686Platba a jak rezervovat

Poukaz již není v nabídce

Náhradní poukaz

Paříž a její osobitý šarm. Což takhle dát si francouzskou bagetu se sýrem nebo si vychutnat výhled na Seinu při sklence vína nebo skvělém šálku kávy? Více

Hotel: Hotel Apogia Paris, Francie ⭐️⭐️⭐️Kód poukazu: hv-1686Platba a jak rezervovat

     V ceně nabídky

 • Šik hotel s vynikající polohou na řece Seině
 • Pobyt v komfortním dvoulůžkovém pokoji
 • Bezplatné přenocování dětí do 2 let v posteli rodičů
 • Bohatá snídaně formou bufetu
 • Zdarma vstup do hotelového fitness centra
 • Zdarma přístup k internetu
 • Zdarma parkování

      Podmínky uplatnění

 • Poukaz platí 3 roky, termín si rezervujete sami po obdržení poukazu.
 • Rezervace je možná na základě dostupnosti na rezervačním portálu voucher.animod.cz
 • Dny příjezdu: poukaz na 3 dny - pátek a sobota, poukaz na 4 dny - pátek
 • Poukaz není možné uplatnit na Velikonoce, během státních svátků, na Silvestra a na Nový rok
 • Vezměte prosím na vědomí místní turistickou daň, která je vybírána přímo v hotelu

 

V hotelu Apogia Paris se snoubí elegance a komfort
Užijte si francouzskou atmosféru v elegantním městském hotelu. Hotel Apogia svým hostům nabízí vynikající polohu na řece Seině a také skvělé dopravní spojení ke všem pařížským památkám. Nefalšovanou romantiku si můžete vychutnat během dlouhých procházek podél Seiny nebo na vyhlídkové plavbě lodí. Hotel nabízí komfortní hotelové pokoje, které jsou vkusně a moderně zařízeny. Přátelský personál na recepci, která je otevřena nepřetržitě, je připraven hostům poskytnou různé tipy na výlety. Vynikající francouzské speciality si můžete vychutnat v klimatizované hotelové restauraci. Své auto můžete zdarma zaparkovat na hotelovém parkovišti. Dojmy ze dne stráveném v této nádherné evropské metropoli můžete vstřebat v příjemné atmosféře hotelového baru. Naplánujte si svůj nezapomenutelný výlet do Paříže už dnes.

Paříž a její osobitý šarm
Což takhle dát si francouzskou bagetu se sýrem nebo si vychutnat výhled na Seinu při sklence vína nebo skvělém šálku kávy? Užít si den v Paříži je tak jednoduché! Vychutnejte si toto jedinečné a okouzlující město se svými elegantními obchody a butiky. Čeká zde na Vás spousta zajímavostí: historické budovy, upravené parky a samozřejmě světoznámá Eiffelovka, skvostná katedrála Notre Dame a bulvár Champs-Élysées. Navštivte Montmartre s proslulou bazilikou Sacre Coeur a vychutnejte si bohémský život této známé pařížské čtvrti. Máte rádi muzea? Pak musíte rozhodně navštívit úžasné Rodinovo muzeum a slavnou Monu Lisu v Louvru!

Mapa a adresa

Hotel Hotel Apogia Paris
Adresa

14 Boulevard Paul Vaillant Couturier, 94200 Ivry-sur-Seine/Paris

www

 

Parametry
Platnost poukazu Platnost 3 roky - voucher bez termínu
Vybavení a služby Wi-Fi zdarma, Parkoviště, Fitness centrum, Bezbariérový přístup, Domácí mazlíčci, S restaurací, Dětská postýlka, Možnost přistýlky, Kavárna, bar, Akceptuje karty
Strava Snídaně
Kategorie hotelu ⭐️⭐️⭐️
Check in od 15:00
Check out do 12:00
Doprava Vlastní

   1) Vyhledání poukazu

 Vyberte si u nás svůj vysněný poukaz. Termín svého pobytu nemusíte zvolit hned při nákupu. Budete   mít spoustu času, protože naše poukazy mají dlouhou platnost.
 
 

   2) Nákup poukazu

   Vložte vybraný poukaz do nákupního košíku a přejděte k pokladně. Zaplatit můžete buď bankovním převodem nebo platební kartou. Poukaz Vám zašleme e-mailem, jakmile obdržíme Vaši platbu.

   3) Rezervace v hotelu

  Svoji rezervaci si jednoduše provedete po obdržení poukazu. Stačí zadat číslo vašeho poukazu a vybraný termín na našem rezervačním portálu voucher.animod.cz. Jakmile vám hotel rezervaci potvrdí e-mailem, můžete se začít těšit na svůj fantastický pobyt.