Objevte Vídeň & ideální ubytování až pro 4 osoby

Objevte Vídeň & ideální ubytování až pro 4 osoby


Prozkoumejte Vídeň a zamilujte si ji. Nádherná architektura, historická náměstí a láska místních obyvatel k tradicím dělají z Vídně kouzelnou destinaci. Více

Hotel: Jimmy's Apartments DANDELION Vídeň, Rakousko ⭐️⭐️⭐️⭐️Kód poukazu: hv-4730 Jak zaplatit a rezervovat

od 9 999 Kč
Varianta neexistuje
ks

Prozkoumejte Vídeň a zamilujte si ji. Nádherná architektura, historická náměstí a láska místních obyvatel k tradicím dělají z Vídně kouzelnou destinaci. Více

Hotel: Jimmy's Apartments DANDELION Vídeň, Rakousko ⭐️⭐️⭐️⭐️Kód poukazu: hv-4730 Jak zaplatit a rezervovat

Varianty3

Počet dnů: Dostupnost Cena Množství (ks)
 Jimmy's Apartments DANDELION Vídeň 3 dny / 2 noci, 4 osoby, snídaně K dispozici Více 9 999 Kč
 Jimmy's Apartments DANDELION Vídeň 4 dny / 3 noci, 4 osoby, snídaně K dispozici Více 13 999 Kč
 Jimmy's Apartments DANDELION Vídeň 5 dnů / 4 noci, 4 osoby, snídaně K dispozici Více 16 999 Kč

     V ceně nabídky

  • Pobyt v moderním apartmá kategorie "1 Bedroom Suite" pro 4 osoby
  • Každé ráno bohatá snídaně formou bufetu v restauraci Chez Marie jen minutu chůze od apartmánů DANDELION
  • Během dne si můžete připravit vlastní jídlo v plně vybavené kuchyni v apartmánu
  • Zdarma informační materiály o Vídni a okolí
  • Zdarma připojení k internetu

      Podmínky uplatnění

  • Poukaz platí 2 roky, termín si rezervujete sami po obdržení poukazu.
  • Poukaz není možné využít během veletrhů, státních svátků, na Velikonoce, Vánoce a na Silvestra.
  • Rezervace je možná na základě dostupnosti na rezervačním portálu voucher.animod.cz

 

Jimmy's Apartments DANDELION – ideální ubytování až pro 4 osoby
Jimmy's Apartments DANDELION vás okouzlí svým moderním designem s tradiční vídeňskou elegancí. Každé apartmá kategorie "1 Bedroom Suite / apartmá s 1 ložnicí“ má k dispozici obývací pokoj s pohodlným rozkládacím gaučem a jídelním koutem, samostatnou ložnici s dvoulůžkem, plně vybavenou kuchyň, koupelnu s fénem a samostatné WC. Příjemné jarní a letní večery si můžete vychutnat na vlastním balkoně. Kuchyň je vybavena sporákem, lednicí, myčkou, mikrovlnnou troubou, kávovarem a veškerým nádobím. Přichystáno pro vás bude také ložní prádlo a ručníky a závěrečný úklid je už zahrnutý v ceně poukazu. V přízemí je ve společných prostorech k dispozici zdarma pračka a sušička a samozřejmostí je také bezplatné připojení k internetu v celém objektu. Svůj den ve Vídni začnete pestrou a pečlivě připravenou snídaní, která se podává v restauraci Chez Marie v bezprostřední blízkosti apartmánů. Nedaleko se nachází také jedna z nejznámějších vídeňských obchodních čtvrtí "Wienerberg City", kde najdete spoustu restaurací, obchodů, ale i rozsáhlou rekreační oblast s parky a jezerem. Hned u Jimmy's Apartments DANDELION se nachází zastávka městské hromadné dopravy, takže se odsud do centra Vídně dostanete cobydup.

Prozkoumejte Vídeň a zamilujte si ji
Nádherná architektura, historická náměstí a láska místních obyvatel k tradicím dělají z Vídně kouzelnou destinaci. Město je známé svými výtvarnými a hudebními díly, kavárenskou kulturou a okázalými plesy. Ve vídeňských muzeích jsou uloženy úchvatné sbírky Habsburků, což z města činí významné kulturní centrum. Kromě luxusu si zde můžete užít také různé slavnosti, bohatý noční život nebo nákupy vídeňských lahůdek. Za návštěvu stojí zejména Hofburg se soukromými komnatami císaře Františka Josefa I. a jeho manželky Sissi, velkolepý zámek Schönbrunn, legendární zámek Belveder, dóm svatého Štěpána a Vídeňská státní opera, jeden z nejslavnějších operních domů na světě. Poznejte jednu z nejoblíbenějších evropských destinací a její neodolatelnou atmosféru.

 

Mapa a adresa

Hotel Jimmy's Apartments DANDELION Vídeň
Adresa Knöllgasse 231100 Wien

 

Parametry
Platnost poukazu Platnost 2 roky - voucher bez termínu
Vybavení a služby Wi-Fi zdarma, Kavárna, bar, Akceptuje karty
Strava Snídaně
Kategorie hotelu ⭐️⭐️⭐️⭐️
Check in od 15:00
Check out do 11:00
Doprava Vlastní

Vyhledání poukazu

   1) Vyhledání poukazu

 Vyberte si u nás svůj vysněný poukaz. Termín svého pobytu nemusíte zvolit hned při nákupu. Budete   mít spoustu času, protože naše poukazy mají dlouhou platnost.
 
 

Nákup poukazu

   2) Nákup poukazu

   Vložte vybraný poukaz do nákupního košíku a přejděte k pokladně. Zaplatit můžete buď bankovním převodem nebo platební kartou. Poukaz Vám zašleme e-mailem, jakmile obdržíme Vaši platbu.

Rezervace v hotelu

   3) Rezervace v hotelu

  Svoji rezervaci si jednoduše provedete po obdržení poukazu. Stačí zadat číslo vašeho poukazu a vybraný termín na našem rezervačním portálu voucher.animod.cz. Jakmile vám hotel rezervaci potvrdí e-mailem, můžete se začít těšit na svůj fantastický pobyt.