Ostrava: bohatý noční život a moderní 4* Clarion Hotel

Novinky Platba na FKSP

Clarion Congress Hotel Ostrava je nově zrekonstruovaný čtyřhvězdičkový hotel, který nabízí největší hotelové kongresové centrum v Ostravě a na celé severní Moravě. Clarion Hotel nabízí svým hostům komfort čtyřhvězdičkového standardu ve 169 moderně zařízených pokojích a apartmá, které jsou plně klimatizovány a vybaveny mj. telefonem s přímou provolbou Více

Hotel: Clarion Congress Hotel Ostrava ⭐️⭐️⭐️⭐️ Kód poukazu: hv-364 Platba a jak rezervovat

od 4 099 Kč

Varianta neexistuje
ks

Clarion Congress Hotel Ostrava je nově zrekonstruovaný čtyřhvězdičkový hotel, který nabízí největší hotelové kongresové centrum v Ostravě a na celé severní Moravě. Clarion Hotel nabízí svým hostům komfort čtyřhvězdičkového standardu ve 169 moderně zařízených pokojích a apartmá, které jsou plně klimatizovány a vybaveny mj. telefonem s přímou provolbou Více

Hotel: Clarion Congress Hotel Ostrava ⭐️⭐️⭐️⭐️ Kód poukazu: hv-364 Platba a jak rezervovat

Počet dnů: Dostupnost Cena Množství (ks)
Ostrava: bohatý noční život a moderní 4* Clarion Hotel 3 dny / 2 noci, 2 osoby, snídaně K dispozici 4 099 Kč
Ostrava: bohatý noční život a moderní 4* Clarion Hotel 4 dny / 3 noci, 2 osoby, snídaně K dispozici 5 499 Kč

     V ceně nabídky

 • Ostrava: tepající centrum zábavy & bohatý noční život 
 • Pobyt v dvoulůžkovém pokoji s veškerým dostupným komfortem
 • Bohatá snídaně formou bufetu
 • Láhev vody po příjezdu na pokoji
 • 1x vstup do hotelového wellness centra s bazénem a několika saunami (na 125 min.)

      Podmínky uplatnění

 • Poukaz platí 1 rok, termín si rezervujete sami po obdržení poukazu.
 • Rezervace je možná na základě dostupnosti na rezervačním portálu voucher.animod.cz
 • Kombinace více poukazů není možná.
 • Místní daň je možné uhradit přímo v hotelu.
   

Vítejte ve 4* Clarion Congress Hotelu v Ostravě
Clarion Congress Hotel Ostrava je nově zrekonstruovaný čtyřhvězdičkový hotel, který nabízí největší hotelové kongresové centrum v Ostravě a na celé severní Moravě. Clarion Hotel nabízí svým hostům komfort čtyřhvězdičkového standardu ve 169 moderně zařízených pokojích a apartmá, které jsou plně klimatizovány a vybaveny mj. telefonem s přímou provolbou, SAT TV, koupelnou s vanou či sprchovým koutem, čajovým a kávovým servisem a Wi-Fi připojením zdarma. Nekuřácká restaurace Benada s kapacitou až 150 míst nabízí širokou nabídku specialit české a mezinárodní kuchyně.

Hotel se nachází v klidné části Ostravy s výborným dopravním spojením do centra města (4 km). Z nedaleké zastávky MHD se snadno dostanete na železniční a autobusová nádraží či mezinárodní letiště Ostrava - Mošnov (20 km). Hotel leží  v bezprostřední blízkosti moderní multifunkční haly pro sportovní, kulturní a společenské akce - Ostravar Arény a městského stadionu.

Ostrava a okolí

Pro návštěvu Ostravy existuje řada důvodů: unikátní industriální památky, zajímavá architektura nebo bohatý výběr volnočasových aktivit. Z technických památek musíte rozhodně vidět Dolní oblast Vítkovic – technicky dokonalý areál průmyslových staveb, tvořený vysokými pecemi a koksovnou. Za návštěvu stojí také zdejší ZOO, Ostravské muzeum, Hornické muzeum, Arboretum v Nových Dvorech, zámky Raduň, Hradec nad Moravicí aj. Rozhodně musíte navštívit také vyhlášenou Stodolní ulici, která nikdy nespí! Naleznete zde desítky různých klubů a hospod s různorodými interiéry, ve kterých se každý víkend baví tisíce lidi.

Mapa a adresa

Hotel Clarion Hotel Ostrava
Adresa Zkracená 2703, 70 Ostrava-Zábřeh
www www.cpihotels.cz

 

Parametry
Platnost poukazu Platnost 1 rok - voucher bez termínu
Vybavení a služby S bazénem, Wi-Fi zdarma, Parkoviště, Fitness centrum, Půjčovná kol, Bezbariérový přístup, Domácí mazlíčci, Sauna, S restaurací, Dětská postýlka, Možnost přistýlky, Vířivka, Vnitřní bazén, Kavárna, bar, Akceptuje karty
Strava Snídaně
Kategorie hotelu ⭐️⭐️⭐️⭐️
Check in od 14:00
Check out do 12:00
Doprava Vlastní

   1) Vyhledání poukazu

 Vyberte si u nás svůj vysněný poukaz. Termín svého pobytu nemusíte zvolit hned při nákupu. Budete   mít spoustu času, protože naše poukazy mají dlouhou platnost.
 
 

   2) Nákup poukazu

   Vložte vybraný poukaz do nákupního košíku a přejděte k pokladně. Zaplatit můžete buď bankovním převodem nebo platební kartou. Poukaz Vám zašleme e-mailem, jakmile obdržíme Vaši platbu.

   3) Rezervace v hotelu

  Svoji rezervaci si jednoduše provedete po obdržení poukazu. Stačí zadat číslo vašeho poukazu a vybraný termín na našem rezervačním portálu voucher.animod.cz. Jakmile vám hotel rezervaci potvrdí e-mailem, můžete se začít těšit na svůj fantastický pobyt.