Perfektní pobyt v centru Berlína včetně parkování zdarma

Perfektní pobyt v centru Berlína včetně parkování zdarma


Navštivte Berlín. Je to jedinečný zážitek! Hlavní město Německa je úchvatným kosmopolitním městem, které je lákadlem pro milovníky nákupů a zábavy i kultury. Umění zde ovládlo ulice i zdi budov. Více

Hotel: Hotel Tiergarten Berlin, Německo ⭐️⭐️⭐️Kód poukazu: hv-1748 Jak zaplatit a rezervovat

Poukaz již není v nabídce

Navštivte Berlín. Je to jedinečný zážitek! Hlavní město Německa je úchvatným kosmopolitním městem, které je lákadlem pro milovníky nákupů a zábavy i kultury. Umění zde ovládlo ulice i zdi budov. Více

Hotel: Hotel Tiergarten Berlin, Německo ⭐️⭐️⭐️Kód poukazu: hv-1748 Jak zaplatit a rezervovat

Poukaz již není v nabídce

     V ceně nabídky

  • Pobyt v komfortním dvoulůžkovém pokoji
  • Každé ráno bohatá snídaně formou bufetu
  • Zdarma parkování v hotelové podzemní garáži
  • Zdarma připojení k internetu

      Podmínky uplatnění

  • Poukaz platí 3 roky, termín si rezervujete sami po obdržení poukazu.
  • Rezervace je možná na základě dostupnosti na rezervačním portálu voucher.animod.cz
  • Poukaz nelze uplatnit v období 1.4. - 31.5. a 1.9. - 31.10., během veletrhů a na Silvestra.
  • Místní turistická daň je již zahrnutá v ceně poukazu.
  • Spojování více poukazů pro delší pobyt je možné.

 

Rodinný Hotel Tiergarten s vynikajícím hodnocením v srdci Berlína
Tento typický městský hotel se nachází jen pár metrů od řeky Sprévy a parku Kleiner Tiergarten. Budova byla postavena již v roce 1882 a jako jedna z mála jako zázrakem neporušená přečkala 2. světovou válku. Pokud milujete kouzlo historických budov, štukovou výzdobu, vysoké stropy a chcete zažít Berlín se všemi jeho aspekty, toto místo je stvořeno přesně vás. V hotelu vládne přátelská atmosféra a typická berlínská srdečnost. Budete ubytovaní v jednom z 65 pokojů komfortně vybavených pokojů, kde budete mít k dispozici pohodlné postele, TV s plochou obrazovkou, psací stůl, telefon a vlastní koupelnu s vanou nebo sprchovacím koutem a fénem. Ráno pro vás bude připravena fantastická snídaně formou bufetu, která bude připravena především z regionálních produktů. Pochutnáte si na výběru klobás a různých druzích uzenin, míchaných i vařených bio vajíčkách, smažené slanině, několika druzích cereálií a müsli, různých jogurtech a nebo salátu z čerstvého ovoce. Ochutnat můžete také různé druhy chlebů a housek, knäckebrot a několik druhů sušenek, dortů, muffinů, čokolády a sladkostí. Příjemný personál vám k snídani nabídne dobrou kávu, čaj nebo několik druhů džusů. Zastávky S-Bahnu, U-Bahnu i autobusu se nacházejí jen pár minut chůze od hotelu. Můžete si zapůjčit také jízdní kola a ke všem známým památkám se jednoduše dostanete po cyklostezce kolem Sprévy. Vaše auto bude mezitím čekat v hlídané hotelové garáži.

Navštivte Berlín. Je to jedinečný zážitek!
Hlavní město Německa je úchvatným kosmopolitním městem, které je lákadlem pro milovníky nákupů a zábavy i kultury. Umění zde ovládlo ulice i zdi budov. Umělci si přivlastnili například i pozůstatky Berlínské zdi. Na jejím nejdelším zachovalém úseku s názvem East Side Gallery najdete největší soubor venkovních nástěnných maleb na světě. Nejznámějším orientačním bodem ve městě je bez pochyby Braniborská brána, která byla po celá desetiletí symbolem rozdělení nejen Berlína i celého Německa. Západně od brány se táhne exkluzivní nákupní bulvár Kurfürstendamm s mnoha obchody, restauracemi i kluby. Východně od brány se zase rozprostírá bulvár Pod lipami (Unter den Linden), kudy se dostanete až k Muzejnímu ostrovu, který je zapsán na seznam světového dědictví UNESCO. V pěti muzeích se zde nachází sbírky umění a artefaktůobrovské hodnoty. Za návštěvu však stojí i další muzea ve městě, např. Muzeum Checkpoint Charlie, kde se dozvíte, jak byli lidé v době rozděleného Berlína vynalézaví, a co vše používali ke svému útěku. Na náměstí Alexanderplatz najdete proslulou Televizní věž, která je se svými 368 metry nejvyšší stavbu v celém Německu. Z vyhlídkové terasy je ten nejlepším výhledem na Berlín, jaký si dovedete představit. Jakmile padne tma, Berlín začíná svůj další život, pro který je tato metropole známá po celém světě. Zábava je bujará, hodněhlučná a mnohdy končí až třeba další den v poledne.  Berlín se v posledních desetiletích stal barevnou oázou, kde se kromě rozmanité architektury nachází také velké množství zeleně. Je čas na návštěvu Berlína!

 

Mapa a adresa

Hotel  Hotel Tiergarten Berlin
Adresa Alt - Moabit 8910559 Berlin
www

 

Parametry
Platnost poukazu Platnost 3 roky - voucher bez termínu
Vybavení a služby Wi-Fi zdarma, Parkoviště, Bezbariérový přístup, Domácí mazlíčci, Dětská postýlka, Možnost přistýlky, Kavárna, bar, Akceptuje karty
Strava Snídaně
Kategorie hotelu ⭐️⭐️⭐️
Check in od 14:00
Check out do 11:00
Doprava Vlastní

Vyhledání poukazu

   1) Vyhledání poukazu

 Vyberte si u nás svůj vysněný poukaz. Termín svého pobytu nemusíte zvolit hned při nákupu. Budete   mít spoustu času, protože naše poukazy mají dlouhou platnost.
 
 

Nákup poukazu

   2) Nákup poukazu

   Vložte vybraný poukaz do nákupního košíku a přejděte k pokladně. Zaplatit můžete buď bankovním převodem nebo platební kartou. Poukaz Vám zašleme e-mailem, jakmile obdržíme Vaši platbu.

Rezervace v hotelu

   3) Rezervace v hotelu

  Svoji rezervaci si jednoduše provedete po obdržení poukazu. Stačí zadat číslo vašeho poukazu a vybraný termín na našem rezervačním portálu voucher.animod.cz. Jakmile vám hotel rezervaci potvrdí e-mailem, můžete se začít těšit na svůj fantastický pobyt.