Pláže, Amsterdam a jedinečné zážitky – prvotřídní 4* hotel v Almere včetně jízdních kol zdarma

Pláže, Amsterdam a jedinečné zážitky – prvotřídní 4* hotel v Almere včetně jízdních kol zdarma


Amsterdam je malebné město na řece Amstel proslulé svými vodními kanály, galeriemi s díly nejslavnějších mistrů a kosmopolitní atmosférou. Turisté z celého světa sem přijíždějí, aby mohli obdivovat slavné obrazy Více

Hotel: Best Western Plus PLAZA Almere, Holandsko ⭐️⭐️⭐️⭐️Kód poukazu: hv-3444 Jak zaplatit a rezervovat

od 5 599 Kč
Varianta neexistuje
ks

Amsterdam je malebné město na řece Amstel proslulé svými vodními kanály, galeriemi s díly nejslavnějších mistrů a kosmopolitní atmosférou. Turisté z celého světa sem přijíždějí, aby mohli obdivovat slavné obrazy Více

Hotel: Best Western Plus PLAZA Almere, Holandsko ⭐️⭐️⭐️⭐️Kód poukazu: hv-3444 Jak zaplatit a rezervovat

Varianty3

Počet dnů: Dostupnost Cena Množství (ks)
Prvotřídní hotel Best Western Plus PLAZA Almere Amsterdam 3 dny / 2 noci, 2 osoby, snídaně Dočasně vyprodáno
Sledovat dostupnost
Více 5 599 Kč
Prvotřídní hotel Best Western Plus PLAZA Almere Amsterdam 4 dny / 3 noci, 2 osoby, snídaně Dočasně vyprodáno
Sledovat dostupnost
Více 7 799 Kč
Prvotřídní hotel Best Western Plus PLAZA Almere Amsterdam 6 dnů / 5 noci, 2 osoby, snídaně Dočasně vyprodáno
Sledovat dostupnost
Více 12 399 Kč

     V ceně nabídky

  • Pobyt v elegantním dvoulůžkovém pokoji pro 2 osoby
  • Bohatá snídaně formou bufetu
  • Zdarma zapůjčení jízdních kol po celou dobu pobytu
  • Zdarma připojení k internetu

      Podmínky uplatnění

  • Poukaz platí 3 roky, termín si rezervujete sami po obdržení poukazu.
  • Rezervace je možná na základě dostupnosti na rezervačním portálu voucher.animod.cz
  • Místní turistickou daň je možné uhradit přímo v hotelu.

 

 

Prvotřídní hotel Best Western Plus PLAZA Almere
Moderní budova hotelu Best Western Plus PLAZA Almere se tyčí vysoko nad městečkem Almere, které leží na předměstí Amsterdamu. Jen pár kroků od hotelu se nachází vlakové nádraží Almere Centrum s přímým spojením na amsterdamské hlavní nádraží (20 minut). V hotelu se můžete těšit na kvalitní služby: váš dvoulůžkový pokoj má zvukotěsná okna a pohodlné lůžko s kvalitními matracemi pro váš spokojený spánek. K dispozici budete mít také TV s plochou obrazovkou, rychlé internetové připojení, set na přípravu kávy a čaje a koupelnou se sprchou a fénem. Každé ráno pro vás bude připravena bohatá snídaně formou bufetu. V hotelovém baru si můžete vychutnat šumivé nápoje a kvalitní vína. V hotelové restauraci Loetje nabízí vynikající pokrmy za příznivé ​​ceny.

Vodní sporty, pláže & Amsterdam – nádherná destinace Almere
Almere je moderní městečko u Markenského jezera (Markermeer) na předměstí Amsterdamu. Díky přímému vlakovému spojení Almere Centrum - Amsterdam Centraal je město ideálním výchozím bodem pro poznávání Amsterdamu, aniž byste se museli vzdát klidného spánku kvůli hluku velkoměsta. Blízkost vody přitahuje milovníky pláží a vodních sportů. K městu patří 42 km pobřeží a největší katamaránová pláž v Evropě.

Amsterdam je malebné město na řece Amstel proslulé svými vodními kanály, galeriemi s díly nejslavnějších mistrů a kosmopolitní atmosférou. Turisté z celého světa sem přijíždějí, aby mohli obdivovat slavné obrazy, jako jsou například Slunečnice od Van Gogha. Za návštěvu stojí také známý amsterdamský dům Gassan Diamonds, kde Vás seznámí s průběhem zpracování surových diamantů. Uvidíte, jak se zde proměňují v nádherné prsteny či náhrdelníky. Amsterdam je městem na kole. Tento způsob dopravy je zde velmi oblíbeným a na kole se rychle dostanete ke všem zajímavým místům. Amsterdam je zajímavý i po setmění. V tomto městě je velmi pestrý noční život a mnoho návštěvníků zajímá zejména čtvrť Red Light District. V Amsterdamu můžete navštívit proslulé coffee shopy, ale i další podniky – bary, kluby a diskotéky. Užijte si noční prohlídku vodních kanálů a zažijete Amsterdam z úplně jiné perspektivy! 

Mapa a adresa

Hotel Best Western Plus PLAZA Almere Amsterdam
Adresa

Mandelaplein 11314 CG Almere

www

 

Parametry
Platnost poukazu Platnost 3 roky - voucher bez termínu
Vybavení a služby Wi-Fi zdarma, Parkoviště, Domácí mazlíčci, S restaurací, Kavárna, bar, Akceptuje karty
Strava Snídaně
Kategorie hotelu ⭐️⭐️⭐️⭐️
Check in od 14:00
Check out do 12:00
Doprava Vlastní

Vyhledání poukazu

   1) Vyhledání poukazu

 Vyberte si u nás svůj vysněný poukaz. Termín svého pobytu nemusíte zvolit hned při nákupu. Budete   mít spoustu času, protože naše poukazy mají dlouhou platnost.
 
 

Nákup poukazu

   2) Nákup poukazu

   Vložte vybraný poukaz do nákupního košíku a přejděte k pokladně. Zaplatit můžete buď bankovním převodem nebo platební kartou. Poukaz Vám zašleme e-mailem, jakmile obdržíme Vaši platbu.

Rezervace v hotelu

   3) Rezervace v hotelu

  Svoji rezervaci si jednoduše provedete po obdržení poukazu. Stačí zadat číslo vašeho poukazu a vybraný termín na našem rezervačním portálu voucher.animod.cz. Jakmile vám hotel rezervaci potvrdí e-mailem, můžete se začít těšit na svůj fantastický pobyt.