Pulzující metropole Berlín a ubytování v designovém hotelu na Kurfürstendamm

Pulzující metropole Berlín a ubytování v designovém hotelu na Kurfürstendamm


Okouzlující hotel Elba jen pár kroků od Kurfürstendamm. Poznejte Berlín z jeho nejkrásnější stránky. Designový hotel Elba se nachází v tiché boční ulici, jen pár kroků od známého nákupního bulváru Kurfürstendamm. Více

od 6 499 Kč
Varianta neexistuje
ks

Okouzlující hotel Elba jen pár kroků od Kurfürstendamm. Poznejte Berlín z jeho nejkrásnější stránky. Designový hotel Elba se nachází v tiché boční ulici, jen pár kroků od známého nákupního bulváru Kurfürstendamm. Více

Varianty2

Počet dnů: Dostupnost Cena Množství (ks)
Okouzlující hotel Elba jen pár kroků od Kurfürstendamm 3 dny / 2 noci, 2 osoby, snídaně K dispozici Více 6 499 Kč
Okouzlující hotel Elba jen pár kroků od Kurfürstendamm 4 dny / 3 noci, 2 osoby, snídaně K dispozici Více 9 599 Kč

     V ceně nabídky

  • Pobyt v útulném dvoulůžkovém pokoji
  • Každé ráno bohatá snídaně formou bufetu
  • Set na přípravu kávy a čaje na pokoji
  • Zdarma připojení k internetu

      Podmínky uplatnění

  • Poukaz platí 3 roky, termín si rezervujete sami po obdržení poukazu.
  • Rezervace je možná na základě dostupnosti na rezervačním portálu voucher.animod.cz
  • Poukaz nelze uplatnit během státních svátků, veletrhů, velkých akcí a na Silvestra

 

Okouzlující hotel Elba jen pár kroků od Kurfürstendamm
Poznejte Berlín z jeho nejkrásnější stránky. Designový hotel Elba se nachází v tiché boční ulici, jen pár kroků od známého nákupního bulváru Kurfürstendamm. Ke všem významným berlínským památkám se odsud dostanete snadno a rychle, vždyť zastávky S-Bahnu Savignyplatz i U-Bahnu Uhlandstraße jsou vzdálené jen 7 minut chůze od hotelu. Hotel sídlí v krásné historické budově, ke které patří romantická zahrada, kde si v letních měsícíh můžete vychutnat snídani. Hotel je doslova ostrovem klidu a relaxace v pulzujícím kosmopolitním městě. Budete ubytováni v prostorném moderně zařízeném pokoji, kde budete mít k dispozici zdarma internetové připojení, set na přípravu kávy a čaje a samozřejmostí je také vlastní koupelna. Užijte si klidné ubytování s výhledem do zahrady ve vnitrobloku.

Berlín – kosmopolitní a pulzující metropole
V Berlíně najdete obrovské množství památek i kulturních zajímavostí. Nejznámějším orientačním bodem ve městě je bez pochyby Braniborská brána, která byla po celá desetiletí symbolem rozdělení nejen Berlína i celého Německa. Okouzlující bulvár Pod lipami (Unter den Linden) vede od Braniborské brány až k Muzejnímu ostrovu, kde můžete obdivovat dávný svět uprostřed moderního Berlína. V pěti muzeích se zde nachází sbírky umění a artefaktů obrovské hodnoty. Za návštěvu stojí především Pergamonské muzeum, které je nejnavštěvovanějším muzeem v celém Německu.

Na náměstí Alexanderplatz najdete nejen nádhernou Červenou radnici, ale také proslulou Televizní věž, která je se svými 368 metry nejvyšší stavbu v celém Německu. Z vyhlídkové terasy je ten nejlepším výhledem na Berlín, jaký si dovedete představit. Výhledem na město se můžete pokochat také z impozantní skleněné kopule, která se nachází ve výšce zhruba 50 metrů nad městem na střeše německého parlamentu Reichstag. V samotném centru města se nachází Postupimském náměstí (Postadmer Platz), které se v uplynulých 30 letech změnilo k nepoznání a nyní patří k nejmodernějším náměstí v Evropě, kde mají své sídla ty nejznámější světové firmy a koncerny. Tak trochu ve stínu těchto známějších náměstí leží nejkrásnější berlínské náměstí Gendarmenmarkt. Podle tří architektonických skvostů (Francouzského dómu, Německého dómu (Neue Kirche) a berlínské koncertní haly), které ohraničujících prostranství náměstí, se mu přezdívá náměstí 3 paláců. Nedaleko centra města se nachází také Zoologická zahrada, která je nejstarší zoologickou zahradou v Německu. Můžete zde strávit celý den a nebudete se nudit ani chviličku. Od ZOO se se táhne exkluzivní nákupní bulvár Kurfürstendamm s mnoha obchody, restauracemi i kluby, který lemují čtyři řady stromů. Berlín vás také kromě kultury a historie oslní i svým nočním životem, který každému splní nesplněná přání.

 

Mapa a adresa

Hotel  Hotel ELBA Berlin am Kurfürstendamm
Adresa Bleibtreustr.2610707 Berlin
www

 

Parametry
Platnost poukazu Platnost 3 roky - voucher bez termínu
Vybavení a služby Wi-Fi zdarma, Dětská postýlka, Možnost přistýlky, Akceptuje karty
Strava Snídaně
Kategorie hotelu ⭐️⭐️⭐️
Check in od 14:00
Check out do 11:00
Doprava Vlastní

Vyhledání poukazu

   1) Vyhledání poukazu

 Vyberte si u nás svůj vysněný poukaz. Termín svého pobytu nemusíte zvolit hned při nákupu. Budete   mít spoustu času, protože naše poukazy mají dlouhou platnost.
 
 

Nákup poukazu

   2) Nákup poukazu

   Vložte vybraný poukaz do nákupního košíku a přejděte k pokladně. Zaplatit můžete buď bankovním převodem nebo platební kartou. Poukaz Vám zašleme e-mailem, jakmile obdržíme Vaši platbu.

Rezervace v hotelu

   3) Rezervace v hotelu

  Svoji rezervaci si jednoduše provedete po obdržení poukazu. Stačí zadat číslo vašeho poukazu a vybraný termín na našem rezervačním portálu voucher.animod.cz. Jakmile vám hotel rezervaci potvrdí e-mailem, můžete se začít těšit na svůj fantastický pobyt.

Platnost poukazu Platnost 3 roky - voucher bez termínu
Vybavení a služby Wi-Fi zdarma, Dětská postýlka, Možnost přistýlky, Akceptuje karty
Strava Snídaně
Kategorie hotelu ⭐️⭐️⭐️
Check in od 14:00
Check out do 11:00
Doprava Vlastní