Romantický pobyt v Amsterdamu včetně 1 večeře o 3 chodech

Romantický pobyt v Amsterdamu včetně 1 večeře o 3 chodech


Amsterdam je malebné město na řece Amstel proslulé svými vodními kanály, galeriemi s díly nejslavnějších mistrů a kosmopolitní atmosférou. Turisté z celého světa sem přijíždějí, aby mohli obdivovat slavné obrazy, jako jsou například Slunečnice od Van Gogha. Více

Hotel: BEST WESTERN Zaan Inn Amsterdam, Holandsko ⭐️⭐️⭐️ Kód poukazu: hv-2319 Jak zaplatit a rezervovat

Poukaz již není v nabídce

Náhradní poukaz

Amsterdam je malebné město na řece Amstel proslulé svými vodními kanály, galeriemi s díly nejslavnějších mistrů a kosmopolitní atmosférou. Turisté z celého světa sem přijíždějí, aby mohli obdivovat slavné obrazy, jako jsou například Slunečnice od Van Gogha. Více

Hotel: BEST WESTERN Zaan Inn Amsterdam, Holandsko ⭐️⭐️⭐️ Kód poukazu: hv-2319 Jak zaplatit a rezervovat

Poukaz již není v nabídce

     V ceně nabídky

 • Vodní kanály, vynikající sýry a další gastronomické zážitky
 • Pobyt v komfortním dvoulůžkovém pokoji
 • Bohatá snídaně formou bufetu
 • 1x vynikající večeře o 3 chodech a welcome drink první večer pobytu
 • Zdarma parkování (v závislosti na dostupnosti)
 • Zdarma připojení k internetu 

      Podmínky uplatnění

 • Poukaz platí 3 roky, termín si rezervujete sami po obdržení poukazu.
 • Rezervace je možná na základě dostupnosti na rezervačním portálu voucher.animod.cz
 • Poukaz nelze využít během veletrhů, velkých akcí a státních svátků
 • Při příjezdu od 1.4. – 30.6. a od 1.9. - 31.10. je v hotelu vybírán příplatek ve výši 60 EUR za pobyt.
 • Spojování více poukazů pro delší pobyt je možné.
 • Místní turistickou daň je možné uhradit přímo v hotelu.

 

Skvělý hotel pro váš příští výlet do Amsterdamu: BEST WESTERN Zaan Inn 
Amsterdam je pestrý a plný života a hotel Best Western Zaan Inn je ideálním výchozím bodem k poznávání této metropole. Hotel se nachází u vlakového nádraží v Zaandamu, odkud to vlakem do centra Amsterdamu trvá pouhých 12 minut. Letiště Schiphol je odtud vzdálené jen čtvrt hodiny. Tento moderní hotel nabízí 102 prostorných pokojů s pohodlnou postelí, bezplatným připojením k internetu, termostatem, zařízením na přípravu kávy a čaje, psacím stolem, TV s plochou obrazovkou a koupelnou se sprchou a fénem. Moderní design vytváří v celém hotelem jedinečnou atmosféru. Bohatou snídani formou bufetu si ve všední dny můžete vychutnat do 10:30 a o víkendech až do 11:00. Prozkoumejte Amsterdam a jeho okolí jako místní obyvatelé! V půjčovně kol si můžete vypůjčit kola a udělat si výlet do centra Amsterdamu.

Amsterdam je malebné město na řece Amstel proslulé svými vodními kanály, galeriemi s díly nejslavnějších mistrů a kosmopolitní atmosférou. Turisté z celého světa sem přijíždějí, aby mohli obdivovat slavné obrazy, jako jsou například Slunečnice od Van Gogha. Za návštěvu stojí také známý amsterdamský dům Gassan Diamonds, kde Vás seznámí s průběhem zpracování surových diamantů. Uvidíte, jak se zde proměňují v nádherné prsteny či náhrdelníky. Amsterdam je městem na kole. Tento způsob dopravy je zde velmi oblíbeným a na kole se rychle dostanete ke všem zajímavým místům. Amsterdam je zajímavý i po setmění. V tomto městě je velmi pestrý noční život a mnoho návštěvníků zajímá zejména čtvrť Red Light District. V Amsterdamu můžete navštívit proslulé coffee shopy, ale i další podniky – bary, kluby a diskotéky. Užijte si noční prohlídku vodních kanálů a zažijete Amsterdam z úplně jiné perspektivy! 

Mapa a adresa

Hotel Best Western Zaan Inn
Adresa

Grenehout 22, 1507 EB  Zaandam bei Amsterdam

www

 

Parametry
Platnost poukazu Platnost 3 roky - voucher bez termínu
Vybavení a služby Wi-Fi zdarma, Parkoviště, Bezbariérový přístup, S restaurací, Dětská postýlka, Kavárna, bar, Akceptuje karty
Strava Snídaně
Kategorie hotelu ⭐️⭐️⭐️⭐️
Check in od 14:00
Check out do 12:00
Doprava Vlastní

Vyhledání poukazu

   1) Vyhledání poukazu

 Vyberte si u nás svůj vysněný poukaz. Termín svého pobytu nemusíte zvolit hned při nákupu. Budete   mít spoustu času, protože naše poukazy mají dlouhou platnost.
 
 

Nákup poukazu

   2) Nákup poukazu

   Vložte vybraný poukaz do nákupního košíku a přejděte k pokladně. Zaplatit můžete buď bankovním převodem nebo platební kartou. Poukaz Vám zašleme e-mailem, jakmile obdržíme Vaši platbu.

Rezervace v hotelu

   3) Rezervace v hotelu

  Svoji rezervaci si jednoduše provedete po obdržení poukazu. Stačí zadat číslo vašeho poukazu a vybraný termín na našem rezervačním portálu voucher.animod.cz. Jakmile vám hotel rezervaci potvrdí e-mailem, můžete se začít těšit na svůj fantastický pobyt.