Romantický pobyt v centru Budapešti v moderním hotelu

Romantický pobyt v centru Budapešti v moderním hotelu

Novinka FKSP

Budapešť stojí za návštěvu! Budapešť je bezpochyby jedním z nejkrásnějších měst na světě a může se pyšnit mnoha kulturními památkami. Jedním ze symbolů města je hradní komplex, jehož součástí je Královský palác, 700 let starý Matyášův chrám Více

Hotel: A&O Budapešť City, Maďarsko ⭐️⭐️⭐️Kód poukazu: hv-2026Bud Jak zaplatit a rezervovat

od 2 199 Kč
Varianta neexistuje
ks

Budapešť stojí za návštěvu! Budapešť je bezpochyby jedním z nejkrásnějších měst na světě a může se pyšnit mnoha kulturními památkami. Jedním ze symbolů města je hradní komplex, jehož součástí je Královský palác, 700 let starý Matyášův chrám Více

Hotel: A&O Budapešť City, Maďarsko ⭐️⭐️⭐️Kód poukazu: hv-2026Bud Jak zaplatit a rezervovat

Varianty1

Počet dnů: Dostupnost Cena Množství (ks)
Romantický pobyt v centru Budapešti v moderním hotelu 2 dny / 1 noc, 2 osoby, snídaně K dispozici Více 2 199 Kč

     V ceně nabídky

 • Centrální poloha za tu nejlepší cenu 
 • Pobyt v komfortním dvoulůžkovém pokoji nebo v rodinném pokoji
 • Bezplatný pobyt 2 dětí do 18 let s rodiči v rodinném pokoji (prosím zvolte tento typ pokoje během rezervace) 
 • Bohatá snídaně formou bufetu pro 2 osoby | Snídaně pro děti do 5 let zdarma, pro děti od 6 - 17 let sleva 50% 
 • Zdarma připojení k internetu 
 • Informační materiály a tipy pro návštěvu města 

      Podmínky uplatnění

 • Poukaz platí do 31.12.2026, termín si rezervujete sami po obdržení poukazu.
 • Rezervace je možná na základě dostupnosti na rezervačním portálu voucher.animod.cz 
 • Poukaz není možné využít během konání velkých akcí. 
 • Kombinace více poukazů je možná (rezervace na základě každého poukazu musí být provedena zvlášť)
 • Turistickou daň je možné uhradit přímo v hotelu


Nově otevřeno od srpna 2020: Skvělé ubytování v centru Budapešti v hotelu A&O Budapest City
V srpnu 2020 otevře své dveře hotel A&O Budapešť City, který se nachází nedaleko hlavního nádraží v centru nádherné maďarské metropole. Všechny pamětihodnosti tohoto kulturního města jsou odsud vzdálené jen několik minut chůze nebo pár zastávek MHD. Během pouhých 15 minut se dostanete také ke břehu Dunaje se známým Margaretiným ostrovem. Jako každý hotel ze známého hotelového řetězce A&O nabízí i hotel v Budapešti skvělý komfort za atraktivní cenu. Budete mít k dispozici moderně zařízený dvoulůžkový nebo rodinný pokoj s pohodlnými postelemi, vysokorychlostním připojením k internetu a vlastní koupelnou se sprchou, WC, fénem a základními hygienickými potřebami. V lobby hotelu můžete po náročném dni relaxovat na baru a nebo se můžete odreagovat u stolního fotbálku nebo kulečníku. Na recepci obsazené 24 hodin denně Vám budou k dispozici ochotní zaměstnanci, kteří Vám rádi zodpoví všechny Vaše dotazy. Večer Vás kavárny a bary v bezprostředním okolí hotelu nalákají do víru nočního života. Využijte výhodné polohy hotelu v centru Budapešti a poznejte sami toto úžasné město na vlastní kůži!

Budapešť stojí za návštěvu!
Budapešť je bezpochyby jedním z nejkrásnějších měst na světě a může se pyšnit mnoha kulturními památkami. Jedním ze symbolů města je hradní komplex, jehož součástí je Královský palác, 700 let starý Matyášův chrám a Rybářská bašta, odkud je nádherný výhled na město. Vedle hradního komplexu byl čestný titul světového dědictví UNESCO udělen také Andrássyho třídě, kde se nachází řada divadel, restaurací a kaváren. Oba břehy Dunaje spojuje devatero mostů. Za pozornost stojí zejména nejstarší a nejznámější most v Budapešti - Řetězový most a moderně působící Alžbětin most, který je v noci nádherně nasvícen. Když se řekne Maďarsko, mnohým z nás se vybaví, uherák, čabajka, paprika nebo pravý maďarský guláš. Možná jste ale nevěděli, že Budapešť se proslavila i svými sladkými dobrotami a cukrovinkami. Sladké skvosty můžete ochutnat například v legendární kavárně Cafe Gerbeaud, která je jednou z nejpopulárnějších a nejslavnějších kaváren nejen v Maďarsku, ale i v celé Evropě.

Mapa a adresa

Hotel A&O Budapest City
Adresa Csengery utca 11 - 1074 Budapest
www

 

Parametry
Platnost poukazu do 31.12.2026 - voucher bez termínu
Vybavení a služby Wi-Fi zdarma, Parkoviště, Bezbariérový přístup, Domácí mazlíčci, Kavárna, bar, Akceptuje karty
Strava Snídaně
Kategorie hotelu ⭐️⭐️⭐️
Check in od 15:00
Check out do 10:00
Doprava Vlastní

Vyhledání poukazu

   1) Vyhledání poukazu

 Vyberte si u nás svůj vysněný poukaz. Termín svého pobytu nemusíte zvolit hned při nákupu. Budete   mít spoustu času, protože naše poukazy mají dlouhou platnost.
 
 

Nákup poukazu

   2) Nákup poukazu

   Vložte vybraný poukaz do nákupního košíku a přejděte k pokladně. Zaplatit můžete buď bankovním převodem nebo platební kartou. Poukaz Vám zašleme e-mailem, jakmile obdržíme Vaši platbu.

Rezervace v hotelu

   3) Rezervace v hotelu

  Svoji rezervaci si jednoduše provedete po obdržení poukazu. Stačí zadat číslo vašeho poukazu a vybraný termín na našem rezervačním portálu voucher.animod.cz. Jakmile vám hotel rezervaci potvrdí e-mailem, můžete se začít těšit na svůj fantastický pobyt.