Skvělý wellness v bavorských termálních lázních včetně sauny

Novinky Wellness Platba na FKSP

Navštivte moderní aquapark Therme Bad Steben v Bavorsku, vítěze ceny „TouriSpo Award“ pro 10 nejlepších termálních lázní v Německu, kde na vás čeká spoustu zábavy při koupání a blahodárné účinky sauny. Více

Hotel: Bad Stebener Hof, Německo ⭐️⭐️⭐️Kód poukazu: hv-1566Dodání a platba

od 3 699 Kč

Varianta neexistuje
ks

Navštivte moderní aquapark Therme Bad Steben v Bavorsku, vítěze ceny „TouriSpo Award“ pro 10 nejlepších termálních lázní v Německu, kde na vás čeká spoustu zábavy při koupání a blahodárné účinky sauny. Více

Hotel: Bad Stebener Hof, Německo ⭐️⭐️⭐️Kód poukazu: hv-1566Dodání a platba

Počet dnů: Dostupnost Cena Množství (ks)
Skvělý wellness v bavorských termálních lázních včetně sauny 3 dny / 2 noci, 2 osoby, snídaně K dispozici 3 699 Kč
Skvělý wellness v bavorských termálních lázních včetně sauny 4 dny / 3 noci, 2 osoby, snídaně K dispozici 4 699 Kč
Skvělý wellness v bavorských termálních lázních včetně sauny 6 dnů / 5 noci, 2 osoby, snídaně K dispozici 6 799 Kč

     V ceně nabídky

 • Pobyt ve dvoulůžkovém pokoji pro 2 osoby (bezplatný pobyt dětí do 6 let v pokoji rodičů)
 • Bohatá snídaně formou bufetu
 • Welcome drink při příjezdu
 • Zdarma využívání hotelového wellness centra s finskou saunou, párou, solnou jeskyní a relaxační místností
 • Zdarma připojení k internetu
 • Bezplatné parkování u hotelu v závislosti dostupnosti (za fixní rezervaci parkovacího místa zaplatíte 4 Eura na den, parkování zdarma je možné i na veřejném parkovišti 200 m od hotelu)
 • Turistická karta se slevou na vstup do termálních lázní Therme Bad Steben, na různé kulturní akce, pro vstup do Wandelhalle, bezplatné využívání fontán s termálními prameny atd.

      Podmínky uplatnění

 • Poukaz platí 3 roky, termín si rezervujete sami po obdržení poukazu.
 • Rezervace je možná na základě dostupnosti na rezervačním portálu voucher.animod.cz
 • Poukaz není možné využít v období 28.12. – 1.1.
 • Místní daň je možné uhradit přímo v hotelu
 • Kombinace více poukazů je možná
   

Hotelu Bad Stebener Hof v centru lázeňského městečka Bad Steben

Tento hotel vás okouzlí příjemnou atmosférou, kterou můžete nasávat v hotelové zahradě nebo v příjemné vinárně s krbem. Dokonalou relaxaci zažijete v moderním hotelovém wellness centru se solnou jeskyní, finskou saunou, párou a relaxační místností. Po návštěvě sauny se můžete ochladit ledem z "Ice Crasheru“ nebo si naložit nohy to kádě s ledovou nebo horkou vodou. Všechny pokoje svým hostům nabízí balkon a veškeré možné pohodlí. V bezprostřední blízkosti hotelu se nachází několik restaurací, které vás zvou na dobrou večeři.

V moderním aquaparku Therme Bad Steben, vítězem ceny „TouriSpo Award“ pro 10 nejlepších termálních lázní v Německu na vás čeká zábava při koupání a blahodárné účinky sauny. Naleznete zde vodopády, tropické deště a břidlicové jeskyně. Zaplavat si můžete ve velkém bazénu s podvodními tryskami nebo ve vyhřívaném venkovním bazénu. Příjemnou atmosféru aquaparku si můžete vychutnat se sklenkou šampaňského na lehátkách s výhledem do okolní přírody.

Bad Steben je tradiční lázeňské městečko a moderní zdravotní centrum, kde si můžete výborně odpočinout a načerpat síly. Vysoce kvalitní wellness procedury jsou založeny na účinné kombinaci tří jedinečných léčivých prostředků používaných v celé západní Evropě – aktivujícího radonu, přírodní kyseliny uhličité a pravé přírodní rašeliny. Svit svíček, příjemné vůně a terapie barevným světlem přispívají k pozitivnímu naladění a vyvolávají společný smyslový prožitek. V bavorských lázních Bad Steben si budete užívat všemi smysly a strávíte zde dovolenou, při které si odpočine vaše tělo i duše.

Mapa a adresa

Hotel Bad Stebener Hof
Adresa Badstraße 10, 95138 Bad Steben
www www.bad-stebener-hof.de

 

Parametry
Platnost poukazu Platnost 3 roky - voucher bez termínu
Vybavení a služby S bazénem, Wi-Fi zdarma, Parkoviště, Bezbariérový přístup, Zvířátka/mini zoo, Sauna, Dětská postýlka, Možnost přistýlky, Vnější bazén, Kavárna, bar, Akceptuje karty
Strava Snídaně
Kategorie hotelu ⭐️⭐️⭐️
Check in od 15:00
Check out do 11:00
Příplatky za děti • 1 dítě do 5,9 zdarma (s rodiči na lůžku včetně snídaně) • Dítě od 6 do 9,9 let platí příplatek 20 Euro / noc (včetně přistýlky a snídaně) • • Dítě od 10 do 15,9 let platí příplatek 25 Euro / noc (včetně přistýlky a snídaně) • Na pokoji je možné umístit pouze jednu přistýlku. • Všechny příplatky se platí přímo v hotelu.
Doprava Vlastní