Užijte si Berlín – top hotel v centru města

Užijte si Berlín – top hotel v centru města


Berlín – kosmopolitní a pulzující metropole. V Berlíně najdete obrovské množství památek i kulturních zajímavostí. Nejznámějším orientačním bodem ve městě je bez pochyby Braniborská brána, která byla po celá desetiletí symbolem rozdělení nejen Berlína i celého Německa. Více

Hotel: Hotel Berlin Mitte by Campanile, Německo ⭐️⭐️⭐️Kód poukazu: hv-49 Jak zaplatit a rezervovat

Poukaz již není v nabídce

Náhradní poukaz

Berlín – kosmopolitní a pulzující metropole. V Berlíně najdete obrovské množství památek i kulturních zajímavostí. Nejznámějším orientačním bodem ve městě je bez pochyby Braniborská brána, která byla po celá desetiletí symbolem rozdělení nejen Berlína i celého Německa. Více

Hotel: Hotel Berlin Mitte by Campanile, Německo ⭐️⭐️⭐️Kód poukazu: hv-49 Jak zaplatit a rezervovat

Poukaz již není v nabídce

     V ceně nabídky

  • Pobyt v moderním dvoulůžkovém pokoji 2 osoby
  • Každé ráno bohatá snídaně formou bufetu
  • Welcome drink při příjezdu
  • Zdarma pozdní check out (na vyžádání | do 14 hodin)

      Podmínky uplatnění

  • Poukaz platí 3 roky, termín si rezervujete sami po obdržení poukazu.
  • Rezervace je možná na základě dostupnosti na rezervačním portálu voucher.animod.cz
  • Poukaz nelze uplatnit během veletrhů, velkých akcí a na Silvestra
  • Místní turistická daň je již zahrnutá v ceně poukazu.

 

Útulný hotel s Berlin Mitte by Campanile v srdci Berlína
Ty nejzajímavější berlínské památky se nachází hned za dveřmi vašeho hotelu. Ať už se chystáte navštívit vládní čtvrť s Reichstagem a sídlem německého kancléře, světově proslulá muzea, Friedrichstrasse, bulvár Unter den Linden nebo Braniborskou bránu. Elegantně zařízený Hotel Berlin Mitte by Campanile se nachází pouhých 12 minut chůze od hlavního vlakového nádraží. Ve svém moderně zařízeném pokoji budete mít k dispozici kabelovou TV s plochou obrazovkou, zdarma připojení k internetu, set na přípravu kávy a čaje a vlastní koupelnu s vanou nebo sprchovým koutem. Ráno pro vás bude přichystaná bohatá a pestrá snídaně formou bufetu. V hotelu vám bude k dispozici světlem zalitý hotelový bar, který je otevřen 24 hodin denně a který nabízí široký výběr alkoholických i nealkoholických nápojů. Prozkoumejte Berlín na kole. V hotelu vám za poplatek zapůjčí jedno z erárních jízdních kol a navíc vám poskytnou informační materiály a prozradí nějaké tajné cyklotrasy.

Berlín – kosmopolitní a pulzující metropole
V Berlíně najdete obrovské množství památek i kulturních zajímavostí. Nejznámějším orientačním bodem ve městě je bez pochyby Braniborská brána, která byla po celá desetiletí symbolem rozdělení nejen Berlína i celého Německa. Okouzlující bulvár Pod lipami (Unter den Linden) vede od Braniborské brány až k Muzejnímu ostrovu, kde můžete obdivovat dávný svět uprostřed moderního Berlína. V pěti muzeích se zde nachází sbírky umění a artefaktů obrovské hodnoty. Za návštěvu stojí především Pergamonské muzeum, které je nejnavštěvovanějším muzeem v celém Německu. Na náměstí Alexanderplatz najdete nejen nádhernou Červenou radnici, ale také proslulou Televizní věž, která je se svými 368 metry nejvyšší stavbu v celém Německu. Z vyhlídkové terasy je ten nejlepším výhledem na Berlín, jaký si dovedete představit. Výhledem na město se můžete pokochat také z impozantní skleněné kopule, která se nachází ve výšce zhruba 50 metrů nad městem na střeše německého parlamentu Reichstag. V samotném centru města se nachází Postupimském náměstí (Postadmer Platz), které se v uplynulých 30 letech změnilo k nepoznání a nyní patří k nejmodernějším náměstí v Evropě, kde mají své sídla ty nejznámější světové firmy a koncerny. Tak trochu ve stínu těchto známějších náměstí leží nejkrásnější berlínské náměstí Gendarmenmarkt. Podle tří architektonických skvostů (Francouzského dómu, Německého dómu (Neue Kirche) a berlínské koncertní haly), které ohraničujících prostranství náměstí, se mu přezdívá náměstí 3 paláců. Nedaleko centra města se nachází také Zoologická zahrada, která je nejstarší zoologickou zahradou v Německu. Můžete zde strávit celý den a nebudete se nudit ani chviličku. Od ZOO se se táhne exkluzivní nákupní bulvár Kurfürstendamm s mnoha obchody, restauracemi i kluby, který lemují čtyři řady stromů. Berlín vás také kromě kultury a historie oslní i svým nočním životem, který každému splní nesplněná přání.

Mapa a adresa

Hotel  Hotel Berlin Mitte by Campanile
Adresa Invalidenstr. 9810115 Berlin
www

 

Parametry
Platnost poukazu Platnost 3 roky - voucher bez termínu
Vybavení a služby Wi-Fi zdarma, Parkoviště, Domácí mazlíčci, Kavárna, bar, Akceptuje karty
Strava Snídaně
Kategorie hotelu ⭐️⭐️⭐️
Check in od 15:00
Check out do 12:00
Doprava Vlastní

Vyhledání poukazu

   1) Vyhledání poukazu

 Vyberte si u nás svůj vysněný poukaz. Termín svého pobytu nemusíte zvolit hned při nákupu. Budete   mít spoustu času, protože naše poukazy mají dlouhou platnost.
 
 

Nákup poukazu

   2) Nákup poukazu

   Vložte vybraný poukaz do nákupního košíku a přejděte k pokladně. Zaplatit můžete buď bankovním převodem nebo platební kartou. Poukaz Vám zašleme e-mailem, jakmile obdržíme Vaši platbu.

Rezervace v hotelu

   3) Rezervace v hotelu

  Svoji rezervaci si jednoduše provedete po obdržení poukazu. Stačí zadat číslo vašeho poukazu a vybraný termín na našem rezervačním portálu voucher.animod.cz. Jakmile vám hotel rezervaci potvrdí e-mailem, můžete se začít těšit na svůj fantastický pobyt.