Vzrušující Brusel a moderní hotel se skvělým spojením do centra

Novinky Platba na FKSP

Užijte si pobyt v Bruselu a ubytujte se v komfortním Hotelu Gosset
Hotel Gosset má skvělou polohu v blízkosti městského okruhu. Navíc se nachází jen pár minut chůze od stanice "Groot-Bijgaarden" Více

Hotel: Hotel Gosset Brüssel, Belgie ⭐️⭐️⭐️ Kód poukazu: hv-2871 Platba a jak rezervovat

od 2 499 Kč

Varianta neexistuje
ks

Užijte si pobyt v Bruselu a ubytujte se v komfortním Hotelu Gosset
Hotel Gosset má skvělou polohu v blízkosti městského okruhu. Navíc se nachází jen pár minut chůze od stanice "Groot-Bijgaarden" Více

Hotel: Hotel Gosset Brüssel, Belgie ⭐️⭐️⭐️ Kód poukazu: hv-2871 Platba a jak rezervovat

Počet dnů: Dostupnost Cena Množství (ks)
Vzrušující Brusel a moderní hotel se skvělým spojením do centra 2 dny / 1 noc, 2 osoby, snídaně K dispozici 2 499 Kč
Vzrušující Brusel a moderní hotel se skvělým spojením do centra 3 dny / 2 noci, 2 osoby, snídaně K dispozici 4 599 Kč
Vzrušující Brusel a moderní hotel se skvělým spojením do centra 4 dny / 3 noci, 2 osoby, snídaně K dispozici 7 099 Kč

     V ceně nabídky

  • Pobyt v komfortním dvoulůžkovém pokoji 
  • Bohatá snídaně formou bufetu 
  • Zdarma parkování u hotelu (v závislosti na dostupnosti) 
  • Zdarma připojení k internetu 

      Podmínky uplatnění

  • Poukaz platí 3 roky, termín si rezervujete sami po obdržení poukazu.
  • Rezervace je možná na základě dostupnosti na rezervačním portálu voucher.animod.cz
  • Dny příjezdu: varianta na 1 noc: neděle - středa | varianta na 2 noci: neděle – úterý | varianta na 3 noci: neděle a pondělí 
  • Poukaz nelze využít na Velikonoce a na Silvestra   

 

Užijte si pobyt v Bruselu a ubytujte se v komfortním Hotelu Gosset
Hotel Gosset má skvělou polohu v blízkosti městského okruhu. Navíc se nachází jen pár minut chůze od stanice "Groot-Bijgaarden", odkud je to přímým vlakovým spojením do centra Bruselu pouhých 20 minut. Stylový Hotel Gosset nabízí 48 moderně zařízených pokojů, které jsou vybaveny TV s plochou obrazovkou, bezdrátovým připojením k internetu a vlastní koupelnou s fénem. Příjemný start do nového dne vám zaručí bohatá snídaně formou bufetu s širokým výběrem lahůdek. Ve večerních hodinách můžete posedět v příjemném hotelovém baru a odpočinout si po náročném dnu u vychlazeného drinku.

Brusel s vůní pralinek a vaflí
Nechte se okouzlit nádherným Bruselem, ve kterém se snoubí historie s moderním světem. Vaše prohlídka začne na nádherném historickém nádraží Brusel-Lucemburk, které je dominantou rušného Lucemburského náměstí v evropské čtvrti. Tato oblast je nejen domovem většiny institucí Evropské unie, ale také plná nádherných parků, jako je třeba Parc du Cinquantenaire nebo park Leopold. Rozhodně si nenechejte ujít historické srdce Bruselu, které tvoří náměstí Grande Place, které pravidelně vítězí v anketách o nejkrásnější náměstí Evropy. Dříve zde bývalo velké tržiště a i dnes zde můžete v ranních hodinách nakoupit čerstvé květiny. Náměstí je známé také díky nádhernému květinovému koberci Tapis de Fleurs, který každé dva roky promění náměstí v rozkvetlou louku. Dominantou náměstí, ale i celého Bruselu je bezesporu nádherná gotická radnice. Další z nejznámějších atrakcí města je bronzová soška čurajícího chlapečka Manneken Pis. Za prohlídku stojí tako Atomium, symbol Světové výstavy roku 1958. Skutečnou poctou belgickému komiksovému umění je pak bruselské Muzeum komiksů Centre Belge de la Bande dessinée. A hlavně nesmíte zapomenout ochutnat kulinářské speciality, kterými je Brusel proslaven. Věhlasné jsou především belgické pralinky, následované křupavými hranolkami, vaflemi a stovkami druhů belgických piv, které si můžete vychutnat na venkovní zahrádce.

Mapa a adresa

Hotel  Hotel Gosset Brüssel
Adresa

Alfons-Gossetlaan 52, 1702  Brusel

www

 

Parametry
Platnost poukazu Platnost 3 roky - voucher bez termínu
Vybavení a služby Wi-Fi zdarma, Parkoviště, S restaurací, Dětská postýlka, Akceptuje karty
Strava Snídaně
Kategorie hotelu ⭐️⭐️⭐️
Check in od 17:00
Check out do 11:00
Doprava Vlastní

   1) Vyhledání poukazu

 Vyberte si u nás svůj vysněný poukaz. Termín svého pobytu nemusíte zvolit hned při nákupu. Budete   mít spoustu času, protože naše poukazy mají dlouhou platnost.
 
 

   2) Nákup poukazu

   Vložte vybraný poukaz do nákupního košíku a přejděte k pokladně. Zaplatit můžete buď bankovním převodem nebo platební kartou. Poukaz Vám zašleme e-mailem, jakmile obdržíme Vaši platbu.

   3) Rezervace v hotelu

  Svoji rezervaci si jednoduše provedete po obdržení poukazu. Stačí zadat číslo vašeho poukazu a vybraný termín na našem rezervačním portálu voucher.animod.cz. Jakmile vám hotel rezervaci potvrdí e-mailem, můžete se začít těšit na svůj fantastický pobyt.