Wellness a koupání v termálních lázních v Bavorsku & vstup do aquaparku zdarma

Wellness a koupání v termálních lázních v Bavorsku & vstup do aquaparku zdarma

Novinka Wellness FKSP

V moderním aquaparku Therme Bad Steben, vítězem ceny „TouriSpo Award“ pro 10 nejlepších termálních lázní v Německu na vás čeká zábava při koupání a blahodárné účinky sauny. Naleznete zde vodopády, tropické deště a břidlicové jeskyně. Více

Hotel: Bad Stebener Hof, Německo ⭐️⭐️⭐️Kód poukazu: hv-1179 Jak zaplatit a rezervovat

Poukaz již není v nabídce

V moderním aquaparku Therme Bad Steben, vítězem ceny „TouriSpo Award“ pro 10 nejlepších termálních lázní v Německu na vás čeká zábava při koupání a blahodárné účinky sauny. Naleznete zde vodopády, tropické deště a břidlicové jeskyně. Více

Hotel: Bad Stebener Hof, Německo ⭐️⭐️⭐️Kód poukazu: hv-1179 Jak zaplatit a rezervovat

Poukaz již není v nabídce

     V ceně nabídky

 • Pobyt ve dvoulůžkovém pokoji pro 2 osoby (bezplatný pobyt dětí do 6 let v pokoji rodičů)
 • Bohatá snídaně formou bufetu
 • Welcome drink při příjezdu
 • Zdarma vstup na 3 hodiny do termálních lázní Bad Steben, vítěze ceny "TouriSpo Award" pro 10 nejlepších termálních lázní v Německu
 • Zdarma připojení k internetu
 • Turistická karta se slevou na vstup do termálních lázní Therme Bad Steben, na různé kulturní akce, pro vstup do Wandelhalle, bezplatné využívání fontán s termálními prameny atd.
 • Parkování u hotelu je za poplatek (zdarma parkování je možné na veřejném parkovišti 200 m od hotelu)

      Podmínky uplatnění

 • Poukaz platí 3 roky, termín si rezervujete sami po obdržení poukazu.
 • Rezervace je možná na základě dostupnosti na rezervačním portálu voucher.animod.cz
 • Poukaz není možné využít v období 28.12. – 1.1.
 • Místní daň je možné uhradit přímo v hotelu
 • Kombinace více poukazů je možná

Hotelu Bad Stebener Hof v centru lázeňského městečka Bad Steben
Tento hotel vás okouzlí příjemnou atmosférou, kterou můžete nasávat v hotelové zahradě nebo v příjemné vinárně s krbem. Dokonalou relaxaci zažijete v moderním hotelovém wellness centru se solnou jeskyní, finskou saunou, párou a relaxační místností. Po návštěvě sauny se můžete ochladit ledem z "Ice Crasheru“ nebo si naložit nohy to kádě s ledovou nebo horkou vodou. Všechny pokoje svým hostům nabízí balkon a veškeré možné pohodlí. V bezprostřední blízkosti hotelu se nachází několik restaurací, které vás zvou na dobrou večeři.

V moderním aquaparku Therme Bad Steben, vítězem ceny „TouriSpo Award“ pro 10 nejlepších termálních lázní v Německu na vás čeká zábava při koupání a blahodárné účinky sauny. Naleznete zde vodopády, tropické deště a břidlicové jeskyně. Zaplavat si můžete ve velkém bazénu s podvodními tryskami nebo ve vyhřívaném venkovním bazénu. Příjemnou atmosféru aquaparku si můžete vychutnat se sklenkou šampaňského na lehátkách s výhledem do okolní přírody.

Bad Steben je tradiční lázeňské městečko a moderní zdravotní centrum, kde si můžete výborně odpočinout a načerpat síly. Vysoce kvalitní wellness procedury jsou založeny na účinné kombinaci tří jedinečných léčivých prostředků používaných v celé západní Evropě – aktivujícího radonu, přírodní kyseliny uhličité a pravé přírodní rašeliny. Svit svíček, příjemné vůně a terapie barevným světlem přispívají k pozitivnímu naladění a vyvolávají společný smyslový prožitek. V bavorských lázních Bad Steben si budete užívat všemi smysly a strávíte zde dovolenou, při které si odpočine vaše tělo i duše.

Mapa a adresa

Hotel Bad Stebener Hof
Adresa Badstraße 10, 95138 Bad Steben
www www.bad-stebener-hof.de

 

Parametry
Platnost poukazu Platnost 3 roky - voucher bez termínu
Vybavení a služby S bazénem, Wi-Fi zdarma, Parkoviště, Bezbariérový přístup, Domácí mazlíčci, Sauna, Dětská postýlka, Možnost přistýlky, Vnější bazén, Kavárna, bar, Akceptuje karty
Strava Snídaně
Kategorie hotelu ⭐️⭐️⭐️
Check in od 15:00
Check out do 11:00
Příplatky za děti • 1 dítě do 5,9 zdarma (s rodiči na lůžku včetně snídaně) • Dítě od 6 do 9,9 let platí příplatek 20 Euro / noc (včetně přistýlky a snídaně) • • Dítě od 10 do 15,9 let platí příplatek 25 Euro / noc (včetně přistýlky a snídaně) • Na pokoji je možné umístit pouze jednu přistýlku. • Všechny příplatky se platí přímo v hotelu.
Doprava Vlastní

Vyhledání poukazu

   1) Vyhledání poukazu

 Vyberte si u nás svůj vysněný poukaz. Termín svého pobytu nemusíte zvolit hned při nákupu. Budete   mít spoustu času, protože naše poukazy mají dlouhou platnost.
 
 

Nákup poukazu

   2) Nákup poukazu

   Vložte vybraný poukaz do nákupního košíku a přejděte k pokladně. Zaplatit můžete buď bankovním převodem nebo platební kartou. Poukaz Vám zašleme e-mailem, jakmile obdržíme Vaši platbu.

Rezervace v hotelu

   3) Rezervace v hotelu

  Svoji rezervaci si jednoduše provedete po obdržení poukazu. Stačí zadat číslo vašeho poukazu a vybraný termín na našem rezervačním portálu voucher.animod.cz. Jakmile vám hotel rezervaci potvrdí e-mailem, můžete se začít těšit na svůj fantastický pobyt.