Wellness pobyt v Karlových Varech pro 2 v luxusním hotelu s bazénem, procedurami a polopenzí

Wellness pobyt v Karlových Varech pro 2 v luxusním hotelu s bazénem, procedurami a polopenzí


Karlovy Vary – nádherná kulisa pro váš dokonalý wellness pobyt. Karlovy Vary patří mezi naše nejkrásnější lázně. Nejen že si zde dopřejete dokonalou relaxaci a odpočinek, navíc zde budete při procházkách obdivovat historické lázeňské budovy Více

Hotel: Dvorak Spa & Wellness ⭐️⭐️⭐️⭐️Kód poukazu: hv-4343 Jak zaplatit a rezervovat

od 11 199 Kč
Varianta neexistuje
ks

Karlovy Vary – nádherná kulisa pro váš dokonalý wellness pobyt. Karlovy Vary patří mezi naše nejkrásnější lázně. Nejen že si zde dopřejete dokonalou relaxaci a odpočinek, navíc zde budete při procházkách obdivovat historické lázeňské budovy Více

Hotel: Dvorak Spa & Wellness ⭐️⭐️⭐️⭐️Kód poukazu: hv-4343 Jak zaplatit a rezervovat

Varianty2

Počet dnů: Dostupnost Cena Množství (ks)
Luxusní ubytování v hotelu Dvořák s bazénem a saunou 3 dny / 2 noci, 2 osoby, polopenze K dispozici Více 11 199 Kč
Luxusní ubytování v hotelu Dvořák s bazénem a saunou 4 dny / 3 noci, 2 osoby, polopenze K dispozici Více 16 299 Kč

     V ceně nabídky 

 • Pobyt v luxusním dvoulůžkovém pokoji kategorie Superior
 • Bezplatný pobyt 2 dětí do 3 let v pokoji rodičů v dětské postýlce nebo na přistýlce
 • Vynikající snídaně formou bohatého bufetu
 • Večeře formou bufetu nebo tříchodového menu
 • Zdarma neomezený vstup do hotelového wellness centra s bazénem, saunou a fitness
 • 1x thajská masáž vonnými oleji pro 2 osoby (15 minut)
 • 1x detoxikační koupel s mořskou solí pro 2 osoby (20 minut)
 • 1x Parafín na ruce pro 2 osoby (15 minut)
 • Župany a pantofle k dispozici zdarma po celou dobu pobytu
 • Neomezený vstup do dětské herny
 • Zdarma připojení k internetu

                       


      Podmínky uplatnění

 • Poukaz platí 1 rok, termín si rezervujete sami po obdržení poukazu.
 • Rezervace je možná na základě dostupnosti na rezervačním portálu voucher.animod.cz
 • Poukaz není možné využít na Velikonoce, během Mezinárodního filmového festivalu a na Silvestra.
 • Místní turistickou daň je možné uhradit přímo v hotelu.
 • Spojování více poukazů pro delší pobyt je možné.

     

Luxusní ubytování v hotelu Dvořák s bazénem a saunou
Tento nádherný secesní hotel nabízí svým hostům ubytování se skvělou polohu přímo v centru Karlových Varů. K lázeňským kolonádám s minerálními prameny je to doslova jen pár kroků. Dokonalý odpočinek po dni plném zážitků vám zajistí prostorný pokoj kategorie Superior, ve kterém budete ubytovaní. Kromě pohodlných lůžek zde budete mít k dispozici individuálně nastavitelnou klimatizaci, trezor, minibar, TV a koupelnu s fénem. Na pokoji si navíc můžete kdykoliv připravit kávu nebo čaj a samozřejmostí je také zdarma připojení k internetu. Během celého svého pobytu můžete neomezeně navštěvovat bazén a saunu ve stylovém hotelovém wellness centru. Pro tuto příležitost budete mít k dispozici měkoučký župan a pantofle. V rámci svého poukazu si v hotelu zdarma dopřejete také thajskou masáž s aromatickými oleji, detoxikační koupel s mořskou solí a hydrojet masáž pro 2 osoby, což je ten správný mix pro dokonalou wellness dovolenou. Snídaně s bohatým výběrem pro vás bude každé ráno připravena v hotelové restauraci, odkud se můžete kochat výhledem na říčku Teplou a na promenádu. Budete vybírat ze sladkého, slaného, teplého i studeného bufetu. Pokud budete mít chuť, můžete ochutnat také cereálie, jogurt s müsli, croissanty, ovoce nebo červě připravené detoxikační smoothies. Večer si během večeře pochutnáte na výborných českých i mezinárodních pokrmech. Svůj den můžete zakončit příjemným posezením v hotelové kavárně, kde si vychutnáte šálek lahodné kávy nebo tradičního karlovarského likéru Becherovka při poslechu živé hudby.


Karlovy Vary – nádherná kulisa pro váš dokonalý wellness pobyt
Karlovy Vary patří mezi naše nejkrásnější lázně. Nejen že si zde dopřejete dokonalou relaxaci a odpočinek, navíc zde budete při procházkách obdivovat historické lázeňské budovy, romantické kolonády podél říčky Teplá a další památkově chráněné budovy. Lázně byly v roce 2021 zařazeno na seznam Světového dědictví UNESCO v rámci položky Slavná lázeňská města Evropy. Ve Varech můžete ochutnat desítky pramenů termální vody, která má blahodárný vliv na vaše tělo. Tím nejznámějším pramenem je bezesporu Vřídlo, které tryská až do neuvěřitelné výšky 12 metrů a je nejteplejším termálním pramenem Česka. Nenechte si ujít pohled na Karlovy Vary ani z výšky, vždyť v okolí centra lázní se nachází několik rozhleden a romantických vyhlídek, kam můžete dojít pohodlně pěšky. Dechberoucí výhled si užijete z nádherné Goethovy vyhlídky, kde se navíc můžete posilnit ve výletní restauraci s kavárnou. Nebo se můžete vydat lanovkou na Výšinu přátelství, kde se nachází rozhledna Diana. Nejprve si vychutnáte nádherné výhledy na město a jeho okolí a potom se můžete vydat na příjemnou procházku po lesních stezkách, které lemují rozkošné altány. Neobvyklým zážitkem je také návštěva muzea Jana Bechera, kde se dozvíte, jak probíhá proces výrovy a můžete si vychutnat i degustaci tohoto slavného likéru. Nezbytnou součástí návštěvy Karlových Varů je i prohlídka tradiční sklářské huti světoznámé sklárny Moser a návštěvnického centra Moser, kde zároveň seženete ty nejoblíbenější skleněné suvenýry. 

 

Mapa a adresa

Hotel  Dvorak Spa & Wellness
Adresa Nová louka 11, Karlovy Vary
www

Parametry
Platnost poukazu Platnost 1 rok - voucher bez termínu
Vybavení a služby S bazénem, Wi-Fi zdarma, Parkoviště, Fitness centrum, Bezbariérový přístup, Domácí mazlíčci, Sauna, S restaurací, Dětská postýlka, Možnost přistýlky, Vířivka, Vnitřní bazén, Kavárna, bar, Akceptuje karty
Strava Polopenze
Kategorie hotelu ⭐️⭐️⭐️⭐️
Check in od 14:00
Check out do 11:00
Příplatky za děti • Děti do 2,9 let zdarma (včetně stravy a dětské postýlky nebo přistýlky) • Děti od 3 do 12,9 let platí příplatek 500 Kč / noc (včetně snídaně a přistýlky), příplatek za polopenzi je 250 Kč / noc • Děti od 13 let platí 750 Kč / noc (včetně snídaně a přistýlky), příplatek za polopenzi je 500 Kč / noc • Na standardním pokoji je možné umístit dvě přistýlky (na vyžádání) • Všechny příplatky se platí přímo v hotelu.
Doprava Vlastní

Vyhledání poukazu

   1) Vyhledání poukazu

 Vyberte si u nás svůj vysněný poukaz. Termín svého pobytu nemusíte zvolit hned při nákupu. Budete   mít spoustu času, protože naše poukazy mají dlouhou platnost.
 
 

Nákup poukazu

   2) Nákup poukazu

   Vložte vybraný poukaz do nákupního košíku a přejděte k pokladně. Zaplatit můžete buď bankovním převodem nebo platební kartou. Poukaz Vám zašleme e-mailem, jakmile obdržíme Vaši platbu.

Rezervace v hotelu

   3) Rezervace v hotelu

  Svoji rezervaci si jednoduše provedete po obdržení poukazu. Stačí zadat číslo vašeho poukazu a vybraný termín na našem rezervačním portálu voucher.animod.cz. Jakmile vám hotel rezervaci potvrdí e-mailem, můžete se začít těšit na svůj fantastický pobyt.