Wellness a relaxace pro celou rodinu v Jižním Tyrolsku

Wellness a relaxace pro celou rodinu v Jižním Tyrolsku


Odpočiňte si s celou rodinou v Jižním Tyrolsku! Užijte si wellness, relaxaci a zábavu v nádherném prostředí Alp. Ideální dovolená pro všechny věkové kategorie. Více

Hotel: Hotel Argentum by Bergkristall, Itálie ⭐️⭐️⭐️Kód poukazu: hv-1604 Jak zaplatit a rezervovat

Poukaz již není v nabídce

Odpočiňte si s celou rodinou v Jižním Tyrolsku! Užijte si wellness, relaxaci a zábavu v nádherném prostředí Alp. Ideální dovolená pro všechny věkové kategorie. Více

Hotel: Hotel Argentum by Bergkristall, Itálie ⭐️⭐️⭐️Kód poukazu: hv-1604 Jak zaplatit a rezervovat

Poukaz již není v nabídce

     V ceně nabídky

  • Pobyt ve dvojlůžkovém pokoji (bezplatný pobyt 2 dětí do 5 let v pokoji rodičů - včetně stravy)
  • Bohatá snídaně formou bufetu
  • 10% sleva v nedalekém outlet centru Designer Outlet Brenner (otevřeno denně)
  • Zdarma parkování u hotelu

      Podmínky uplatnění

  • Poukaz platí 1 rok, termín si rezervujete sami po obdržení poukazu.
  • Rezervace je možná na základě dostupnosti na rezervačním portálu voucher.animod.cz
  • Možnost ubytování v nové budově za poplatek 30 EUR za den (na vyžádání a v závislosti na dostupnosti)
     

Idylické a tiché údolí Pflersch je velkým lákadlem pro všechny milovníky hor. Brennerský průsmyk a hranice mezi Itálii a Rakouskem jsou odsud vzdáleny jen několik málo kilometrů. Můžete zde provozovat různé sportovní a volnočasové aktivity, kterých je v tomto překrásném údolí k dispozici nevyčerpatelné množství! Tak neváhejte a využijte toho, že jste ubytovaní přímo uprostřed hor! Údolí Pflersch je součástí Stubaiských Alp a je považováno za jedno z nejkrásnějších údolí v Jižním Tyrolsku. Následujte stopy italského horolezce Reinholda Messnera, který je v Jižním Tyrolsku doma. Vše, na co si jen vzpomenete a plánujete během své dovolené, je v údolí Pflersch uskutečnitelné. Tak neváhejte a nenechte své sny čekat!

Hotel Argentum se nachází v klidné vesničce Gossensass v údolí Pflersch, kde během svého pobytu prožijete krásné dny. Pokoje jsou komfortně zařízené v typicky tyrolském stylu a jsou využívány místní přírodní materiály. Milovníci dobrého jídla si přijdou na své hned po ránu na snídani formou bufetu nebo večer v hotelové restauraci, která nabízí vybrané tyrolské speciality. A protože jste v Itálii, která je známá svou pizzou, nemůžete odsud odjet, aniž byste okusili výbornou místní pizzu.

Zábava pro celou rodinu: Údolí Pflersch nabízí neomezené možnosti, hory zde máte na dosah ruky! Ať již zde plánujete prožít svou dovolenou v zimě nebo v létě, neváhejte využít toto nádherné prostředí. Četné turistické stezky různých stupňů obtížnosti, trasy pro horská kola, horské stezky a horolezecké trasy vedou do vznešených výšek Jižního Tyrolska! Během zimních měsíců si můžete vyzkoušet sněžnice nebo jen tak vyrazit na procházku po nádherném zasněženém okolí. Pokud rádi lyžujete, tak to se můžete těšit na lyžování v lyžařském areálu Ladurns. Můžeme Vám zaručit, že rozhodně nebudete zklamaní.

Dokonalé wellness potěšení ve Spa- und Freizeitbad Balneum v nedalekém Sterzingu
Užijte si zábavu v aquaparku s vnitřním i venkovním bazénem a s prostornou saunou v alpském stylu. Všechny použité materiály pocházejí z blízkého okolí. Stříbrné prvky a vyleštěné podlahy odrážejí krásu jihotyrolských hor. Nádherný kámen z údolí Pfitschtal se stříbrným leskem dodává wellness centru eleganci.

Mapa a adresa

Hotel Hotel Argentum Gossensass
Adresa  via Fleres di dentro 157, 39041 Colle Isarco, Itálie
www www.hotel-argentum.it

 

Parametry
Platnost poukazu Platnost 1 rok - voucher bez termínu
Vybavení a služby Wi-Fi zdarma, Parkoviště, Bezbariérový přístup, Domácí mazlíčci, Sauna, S restaurací, Dětská postýlka, Možnost přistýlky, Vířivka, Kavárna, bar, Akceptuje karty
Strava Snídaně
Kategorie hotelu ⭐️⭐️⭐️
Check in od 15:00
Check out do 10:00
Doprava Vlastní

Vyhledání poukazu

   1) Vyhledání poukazu

 Vyberte si u nás svůj vysněný poukaz. Termín svého pobytu nemusíte zvolit hned při nákupu. Budete   mít spoustu času, protože naše poukazy mají dlouhou platnost.
 
 

Nákup poukazu

   2) Nákup poukazu

   Vložte vybraný poukaz do nákupního košíku a přejděte k pokladně. Zaplatit můžete buď bankovním převodem nebo platební kartou. Poukaz Vám zašleme e-mailem, jakmile obdržíme Vaši platbu.

Rezervace v hotelu

   3) Rezervace v hotelu

  Svoji rezervaci si jednoduše provedete po obdržení poukazu. Stačí zadat číslo vašeho poukazu a vybraný termín na našem rezervačním portálu voucher.animod.cz. Jakmile vám hotel rezervaci potvrdí e-mailem, můžete se začít těšit na svůj fantastický pobyt.