Zimní Rujána: čerstvý vánek na břehu Baltského moře

Novinky Platba na FKSP

Rujána – moře, bílé písečné pláže a strmé útesy
Největší německý ostrov Rujána je skvělým místem pro dovolenou a nabízí ideální kombinaci pasivního a aktivního odpočinku. Jsou tu nádherné trasy pro kola i kolečkové brusle, které vedou nenáročným rovinatým terénem. Při projížďkách navíc můžete obdivovat výhledy na moře. Více

Hotel: Hotel Baltic Stralsund, Německo ⭐️⭐️⭐️⭐️Kód poukazu: hv-2211Platba a jak rezervovat

Poukaz již není v nabídce

Náhradní poukaz

Rujána – moře, bílé písečné pláže a strmé útesy
Největší německý ostrov Rujána je skvělým místem pro dovolenou a nabízí ideální kombinaci pasivního a aktivního odpočinku. Jsou tu nádherné trasy pro kola i kolečkové brusle, které vedou nenáročným rovinatým terénem. Při projížďkách navíc můžete obdivovat výhledy na moře. Více

Hotel: Hotel Baltic Stralsund, Německo ⭐️⭐️⭐️⭐️Kód poukazu: hv-2211Platba a jak rezervovat

     V ceně nabídky

  • Bílé písečné pláže, pohádkové borové lesy, kolečkové brusle a dlouhé procházky po pláži
  • Pobyt  komfortním dvoulůžkovém pokoji (bezplatný pobyt 1 dítěte do 6 let v pokoji rodičů)
  • Bohatá snídaně formou bufetu
  • Zdarma využívání hotelového fitness centra 
  • Zdarma připojení k internetu

      Podmínky uplatnění

  • Poukaz platí 3 roky, je přenosný a rezervace je možná každý rok od 1. listopadu do 31. března, termín si rezervujete sami po obdržení poukazu.
  • Rezervace je možná na základě dostupnosti na rezervačním portálu voucher.animod.cz
  • Poukaz nelze využít během státních svátků.
  • Při příjezdu v březnu je v hotelu vybírán příplatek ve výši 10 Euro za pokoj a noc.
  • Spojení více poukazů pro delší pobyt je možné.

 

4* Hotel Baltic Stralsund – stylové ubytování na břehu Baltského moře
Hotel se nachází v malebném přístavním městě Stralsund, takže získáte ideální ubytování nejen pro objevování tohoto historického hanzovního města, ale i baltského pobřeží a ostrova Rujány. Do historického centra města se od hotelu pěšky dostanete už za pár minut, stejně tak jako k pobřeží a mostu vedoucímu na ostrov.
Budete ubytování v moderním komfortním pokoji s pohodlnými postelemi, koupelnou a zdarma připojením k internetu. Ráno si vychutnáte bohatou snídaní z gurmánského bufetu v hotelové restauraci. Po dni plném zážitků si můžete zacvičit v hotelovém fitness centru nebo za malý poplatek relaxovat v sauně. V tomto 4* hotelu se můžete těšit na nezapomenutelný pobyt a prvotřídní služby.

Stralsund– významný přístav & vstupní brána na ostrov Rujánu 
V romantickém turistickém přístavu můžete obdivovat krásné plachetnice a zároveň odsud můžete vyrazit na vyhlídkovou plavbu kolem pobřeží nebo na nedaleký ostrov Rujánu. Vpřístavu je zakotventaké vzácný historický trojstěžník, který ohromínejen milovníky plachetnic.V jedné z mnoha přístavních restaurací byste svým chuťovým pohárkům určitě měli dopřát nezapomenutelný zážitek a vybrat si ze široké nabídky čerstvých ryb a mořských plodů. Historické centrum Stralsundu je po právu od roku 2002 zapsáno na Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Nachází se zde mnoho hrázděných a gotických domů z neomítnutých cihel, které spolu s dlouhými plážemi a svěžím mořským vánkem tvoří nádherný celek, na který budete ještě dlouho vzpomínat.

Rujána – moře, bílé písečné pláže a strmé útesy 
Největší německý ostrov Rujána je skvělým místem pro dovolenou a nabízí ideální kombinaci pasivního a aktivního odpočinku. Jsou tu nádherné trasy pro kola i kolečkové brusle, které vedou nenáročným rovinatým terénem. Při projížďkách navíc můžete obdivovat výhledy na moře.

Na Rujáně se ocitnete v nádherné rozmanité krajině s dlouhými písečnými plážemi, mělkými mořskými zátokami zařezávajícími se hluboko do pevniny, strmými útesy a borovými lesy. I když je ostrov malý, nachází se na něm hodně zajímavých míst. Oblíbeným výletním místem je maják na nejsevernějším cípu Kap Arkona. Nejkrásnějším městem je Binz – elegantní lázeňské letovisko s krásnou promenádou a molem vedoucím daleko do moře, které z fotek zná celý svět. V severní části ostrova nedaleko přístavního města Sassnitz se nachází národní park Jasmund s křídovými útesy a bukovými lesy.
Zklamání nebudou ani kulináři, kteří zde mohou ochutnat místní specialitu, rybí hamburger. Na pohled stejný jako klasický, jen je v něm místo masa chutný kus ryby. 

Mapa a adresa

Hotel
 
HOTEL BALTIC Stralsund
Adresa

Frankendamm 22, 18439  Stralsund

www www.viennahouse.com/en/hotel-baltic-stralsund/the-hotel/overview.html

 

Parametry
Platnost poukazu Platnost 3 roky - voucher bez termínu
Vybavení a služby Wi-Fi zdarma, Parkoviště, Fitness centrum, Zvířátka/mini zoo, Sauna, S restaurací, Dětská postýlka, Možnost přistýlky, Kavárna, bar, Akceptuje karty
Strava Snídaně
Kategorie hotelu ⭐️⭐️⭐️⭐️
Check in od 15:00
Check out do 11:00
Doprava Vlastní