Shoproku 2017
Domů / Doporučujeme
 • Moderní hotel v šarmantní části Paříže s perfektním spojením do centra města
 • Pobyt v originálním komfortním dvoulůžkovém pokoji
 • Bohatá francouzská snídaně formou bufetu 
 • Zdarma připojení k internetu 
 • Místní turistická daň je již zahrnuta v ceně poukazu
 • Poukaz platí 3 roky a je přenosný.
 • Rezervaci si domluvíte přímo s hotelovou recepcí, a to v závislosti na dostupnosti požadovaného termínu a volné kapacity hotelu určené pro ubytování na poukazy.
 • Při rezervaci udejte číslo poukazu.
 • Dny příjezdu: pátek a sobota (u 3denní varianty) nebo pátek (u 4denní varianty)
 • Poukaz není možné uplatnit během velkých akcí a státních svátků: 18. května – 10. června, 14. července, 3. – 4. srpna, Silvestr, Nový rok
   

Ubytujte se v šarmantním Hotelu Olympic, který od svých návštěvníků obdržel 100% doporučení
Typický francouzský Hotel Olympic by Patrick Hayat se nachází ve čtvrti Boulogne-Billancourt, jen pár kroků od stanice metra Marcel Sembat, odkud se linkou 9 snadno a rychle dostanete ke všem známým pařížským památkám. Budete ubytování ve stylovém pokoji s pohodlnou manželskou postelí a koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem. Všechny hotelové pokoje jsou komfortně zařízeny a dekorovány po slavném tenisovém Grand Slamu French Open. Hravé tenisové detaily odkazují na sousední čtvrť Roland Garros, kde se každoročně tento slavný Grand Slam koná.

Paříž a její osobitý šarm
Což takhle dát si francouzskou bagetu se sýrem nebo si vychutnat výhled na Seinu při sklence vína nebo skvělém šálku kávy? Užít si den v Paříži je tak jednoduché! Vychutnejte si toto jedinečné a okouzlující město se svými elegantními obchody a butiky. Čeká zde na Vás spousta zajímavostí: historické budovy, upravené parky a samozřejmě světoznámá Eiffelovka, skvostná katedrála Notre Dame a bulvár Champs-Élysées. Navštivte Montmartre s proslulou bazilikou Sacre Coeur a vychutnejte si bohémský život této známé pařížské čtvrti. Máte rádi muzea? Pak musíte rozhodně navštívit úžasné Rodinovo muzeum a slavnou Monu Lisu v Louvru!

Mapa a adresa

Hotel  Hotel Olympic by Patrick Hayat
adresa

 69 Avenue Victor Hugo, 92100  Boulogne-Billancourt

WWW  

 

Stojí za pozornost
S tímto zbožím kupují
Vzrušující pobyt ve Varšavě ve zbrusu novém A&O Hotelu, 2 dny / 1 noc, 2 os., snídaně Vzrušující pobyt ve Varšavě ve zbrusu novém A&O Hotelu, 2 dny / 1 noc, 2 os.… Kód: 6714
A&O Varšava Wola, Polsko
Zlevněno z 3.000 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 1.599 Kč
Více informací