Maďarsko

Pokud hledáte romantickou dovolenou pro vás a vašeho partnera, Madarsko je skvělou volbou. Tato středoevropská země nabízí nádherné památky, úchvatnou přírodu, skvělou gastronomii a relaxaci ve wellness centrech.

Jedním z nejpopulárnějších míst pro páry je hlavní město Budapešť, které nabízí nádhernou architekturu, romantické večery u Dunaje a bohatý kulturní program. Kromě toho můžete navštívit mnoho termálních lázní a wellness center, které jsou ideální pro relaxaci a regeneraci.

Pro ty, kteří hledají něco klidnějšího, je tu mnoho malebných měst a vesnic jako Eger, Hollókő nebo Szentendre. Tyto místa nabízejí krásné historické centrum, vynikající gastronomii a skvělé víno, takže si zde můžete užít romantickou atmosféru a tichou atmosféru. Objevte kouzlo Maďarska - cestování plné kultury, historie a relaxace

Tipy na výlety


Maďarsko Buapešť

Objevte kouzlo Maďarska - cestování plné kultury, historie a relaxace

Vydáte-li se na cestu do Maďarska, můžete se těšit na zážitky plné historie, kultury a relaxace. Tato středoevropská země nabízí návštěvníkům nádherné památky, bohatou gastronomickou scénu, termální lázně, ale také krásnou přírodu a mnoho dalšího. Přečtěte si náš článek a nechte se inspirovat prozkoumáním kouzel Maďarska.


Prozkoumejte skryté klenoty Budapešti

Prozkoumejte skryté klenoty Budapešti

Rybářská bašta, Budínský hrad, budova parlamentu. Pokud jste tato lákadla Budapeště viděli už několikrát a toužíte po něčem jiném, nebo jen dáváte přednost méně turisticky známým lokalitám, hlavní město Maďarska vám má co nabídnout. Přečtěte si našich 5 tipů na místa, která v klasických průvodcích nenajdete, ale budete z nich nadšení.