Paříž

Hele, víš co je fakt super nápad? Navštívit Paříž! Město je tak krásné a nabízí spoustu věcí, které stojí za to zažít. Určitě bychom si tam mohli užít spoustu zábavy a objevování města.

Co třeba vidět slavnou Eiffelovu věž zblízka nebo si užít výhled z jejího vrcholu? A kromě toho je tu tolik dalších věcí k vidění, jako třeba Notre-Dame nebo Louvre. Určitě bychom si neměli nechat ujít ani procházku po krásných pařížských zahradách.

Navíc, Paříž je také městem kultury a umění. Takže, jestli chceš vidět nějaké muzeum nebo galerii, tak je tu spousta možností. A samozřejmě, nemůžeme zapomenout na skvělou francouzskou kuchyni! Paříž je plná skvělých restaurací a kaváren, kde můžeme ochutnat vynikající jídlo a pití.

Tak co ty na to? Máš zájem se mnou jet do Paříže a užít si spoustu zábavy a dobrodružství? Prozkoumejte skryté klenoty Paříže.


Prozkoumejte skryté klenoty Paříže

Prozkoumejte skryté klenoty Paříže

Když se řekne Paříž, kde kdo si vybaví romantická zákoutí, Eiffelovu věž, katedrálu Notre-Dame, baziliku Sacré-Cœur nebo pevnost Bastila. Francouzská metropole svým návštěvníkům ale nabízí mnohem více, než jen majestátní stavby, které najdete na každé pohlednici. Tedy pokud jsou ochotní pořádně zkoumat. Sepsali jsme pro vás 5 tipů na kouzelná místa bez front, která v běžných průvodcích nenajdete.