Rakousko

Rakousko je ideální destinací pro romantickou dovolenou pro dva. Tato země nabízí mnoho romantických míst a zážitků, které vás uchvátí.

Pokud hledáte romantické ubytování, Rakousko má mnoho luxusních hotelů a lázní, které nabízejí wellness procedury a masáže. Můžete se také ubytovat v malebných horských chatách a vychutnat si krásnou přírodu.

Pokud tedy hledáte romantickou destinaci, Rakousko je tou správnou volbou. Tato země vám nabídne mnoho romantických míst a zážitků, které si užijete spolu s vaší drahou polovičkou. Navštivte zámek Schönbrunn: objevte historii, architekturu a zahrady Rakouska

Tipy na výlety


Prozkoumejte skryté klenoty Vídně

Prozkoumejte skryté klenoty Vídně

Vídeň nabízí hned několik ukrytých skvostů, které ale najdete jen v případě, že se budete chtít podívat dál než jen do turistického centra. Pokud jste v hlavním městě Rakouska poprvé, určitě absolvujte historický okruh zahrnující zámek Hofburg, radnici, katedrálu svatého Štěpána i hotel Sacher.
Až tohle všechno zvládnete, možná si budete chtít odpočinout od ruchu centra a vyrazit na klidnější, ale ne méně zajímavá místa. Díky našemu článku ale nemusíte jejich hledáním strávit pár hodin na internetu. 5 nejzajímavějších skrytých klenotů Vídně jsme pro vás sepsali a přidáváme i mapku, abyste zbytečně nebloudili.