Praha a Střední Čechy

Praha, romantické a živé město, je ideální pro cestování ve dvou. Procházky po zámeckých zahradách, večeře v romantických restauracích, ochutnávky tradičních piv v historických pivovarech, prohlídky gotických kostelů a renesančních paláců - to vše můžete zažít v Praze. Navštivte Karlův most, Staroměstské náměstí a Pražský hrad a nechte se unést atmosférou tohoto fascinujícího města.

Tipy na výlety


Top 23 výletů: Kam na výlet ve Středočeském kraji ANIMOD.CZ

23 nejlepších výletů ve Středočeském kraji

Objevte kouzlo Středočeského kraje s naším průvodcem po 23 nejlepších výletech. Od majestátních hradů, přes historické zámky, až po nádherné přírodní parky – zde najdete vše pro perfektní rodinný výlet či dobrodružství pro aktivní turisty. Nechte se inspirovat a vydejte se za dobrodružstvím!


Užijte si Prahu se vším všudy

Užijte si Prahu se vším všudy

Ať už máte v plánu romantický pobyt v Praze ve dvou nebo s sebou chcete vzít i svoje děti, v našem hlavním městě se rozhodně nudit nebudete. Projděte se historickým centrem s nádhernými památkami, které nám závidí celý svět. Zajděte si do divadla nebo na muzikál. Navštivte moderní interaktivní muzea a výstavy. Na svůj výlet do Prahy budete určitě ještě dlouho vzpomínat.