Berlín

Připravte se na nezapomenutelné rodinné dobrodružství v Berlíně, kde se spojují bohatá historie, fascinující kultura a moderní zábava. Německá metropole je ideální destinací pro rodiny, které chtějí společně objevovat, učit se a bavit se v rozmanitém městském prostředí.

Navštivte ikonické památky, jako je Braniborská brána, Berlínská zeď a Říšský sněm. Prozkoumejte historické čtvrti, jako jsou Nikolaiviertel, Prenzlauer Berg nebo Kreuzberg s jejich nádhernou architekturou a atmosférou.

Berlín nabízí mnoho možností pro rodinnou zábavu, od prohlídek na lodích po řekách až po působivé vyhlídky a lanovky. Vydejte se na cestu plnou objevování, radosti a nezapomenutelných rodinných zážitků v Berlíně!


Prozkoumejte skryté klenoty Berlína

Prozkoumejte skryté klenoty Berlína

Procházka kolem Braniborské brány a fotka před budovou Říšského sněmu patří k nezbytným věcem, které musí v Berlíně každý zažít. Bádejte ale trochu hlouběji a objevíte úplně nový Berlín za všemi těmi notoricky známými turistickými lákadly. Při návštěvě tak velkého evropského města ale může být hledání skrytých pokladů na vlastní pěst trochu skličující. Rozhodli jsme se vám proto pomoct a sepsali jsme pro vás 5 tipů na místa, která v klasických průvodcích nenajdete, ale budete z nich nadšení.