Itálie, země umění, historie a neodolatelné kuchyně, je dokonalou destinací pro rodinnou dovolenou plnou dobrodružství a objevování. Představte si, jak vaše rodina prozkoumává starobylá města, navštěvuje ikonické památky a ochutnává autentické italské pokrmy.

Řím, Věčné město, je nádherným zážitkem pro každého. Obdivujte Koloseum, Vatikán a Fontánu di Trevi a prozkoumejte útulné uličky plné historie. Nezapomeňte navštívit i další malebná města, jako jsou Benátky, Florencie nebo Neapol.

Italská kuchyně je světoznámá svými pizzami, těstovinami a zmrzlinou. Nezapomeňte ochutnat tyto lahodné pokrmy, které potěší vaše chuťové pohárky a stáhnou se do srdce.

Itálie je země, která nabízí neuvěřitelné kulturní a přírodní zážitky pro celou rodinu. Přijďte objevit své kouzlo a vytvořit si nezapomenutelné vzpomínky.

Tipy na výlety


Prozkoumejte skryté klenoty Říma

Prozkoumejte skryté klenoty Říma

O Koloseu, Pantheonu nebo Piazza Navona se dočtete všude. My vám poradíme, jak z Říma vidět co nejvíce a neztrácet přitom čas ve frontě na vstup do Vatikánu. Někdy totiž jen stačí vydat se postranními uličkami a objevíte to pravé kouzlo italské metropole, které s turistickou mapkou nenajdete.


Prozkoumejte skryté klenoty Benátek

Prozkoumejte skryté klenoty Benátek

Benátky jsou obrovským lákadlem pro lidi z celého světa. Město je součástí UNESCO a díky bohaté historii překypuje památkami a uměleckými skvosty. Venezia patří k nejnavštěvovanějším místům na severu Itálie. Přesto se tu najdou jedinečná zákoutí a zážitky, o nichž mnoho lidí neví. Následujících 5 tipů vám pomůže některé odhalit.


Prozkoumejte skryté klenoty Lago di Garda

Prozkoumejte skryté klenoty Lago di Garda

Největší italské jezero rozprostřené pod Alpami se pyšní nádhernými vyhlídkami, trasami pro treky i cyklistické výlety a obecně sportovní vyžití všeho druhu. Zároveň je to oáza odpočinku a kulturních krás. Pokud hledáte neotřelá místa a nevšední zážitky, pak jistě využijete následujících pět tipů, kam v okolí Gardského jezera vyrazit.