Německo

Pozvěte svou rodinu na nezapomenutelné dobrodružství do Německa, kde naleznete bohatou historii, rozmanitou přírodu a fascinující kulturu. Německo je ideální destinací pro rodiny, které touží objevovat, učit se a bavit se společně.

Prozkoumejte malebná města s působivou architekturou, jako jsou Berlín, Mnichov, Frankfurt či Heidelberg. Navštivte historické hrady, zámky a památky, jako je Neuschwanstein, Braniborská brána či Kölner Dom.

Užijte si nádherné přírodní scenérie, jako jsou Alpy, Černý les, Baltské moře či Labské pískovce. Rodiny ocení širokou škálu aktivit, jako jsou turistika, cyklistika, plavání a lyžování.

Německo nabízí mnoho atrakcí pro děti, jako jsou zábavní parky, interaktivní muzea, akvária, zoologické zahrady a vědecká centra. Vydejte se na cestu plnou objevování, radosti a nezapomenutelných rodinných zážitků v Německu!

Tipy na výlety


Prozkoumejte skryté klenoty Berlína

Prozkoumejte skryté klenoty Berlína

Procházka kolem Braniborské brány a fotka před budovou Říšského sněmu patří k nezbytným věcem, které musí v Berlíně každý zažít. Bádejte ale trochu hlouběji a objevíte úplně nový Berlín za všemi těmi notoricky známými turistickými lákadly. Při návštěvě tak velkého evropského města ale může být hledání skrytých pokladů na vlastní pěst trochu skličující. Rozhodli jsme se vám proto pomoct a sepsali jsme pro vás 5 tipů na místa, která v klasických průvodcích nenajdete, ale budete z nich nadšení.


Prozkoumejte skryté klenoty Hamburku

Prozkoumejte skryté klenoty Hamburku

Žádné město nemá jen tu tvář, kterou znáte z letáků cestovních kanceláří. Světoznámá památka vám nezaručí exkluzivní zážitek. Mnohem pravděpodobněji strávíte spoustu času ve frontách u vstupu a uvnitř budete jen jedním ze stovek návštěvníků. Co místo toho objevit pár kouzelných a vzrušujících míst, která nejsou tolik známá? Následujících pět tipů vám pomůže s výběrem v Hamburku.


Prozkoumejte skryté klenoty Kolína nad Rýnem

Prozkoumejte skryté klenoty Kolína nad Rýnem

Kolín nad Rýnem je jako bonboniéra plná různorodých lahůdek. V ulicích města najdete pozůstatky Starověkého Říma, památek na první křesťany, ale také divokou přírodu a ohromující moderní architekturu. Kromě míst uvedených ve všech bedekrech Kolín nabízí i řadu skrytých skvostů a zajímavých zážitků, na které nikdy nezapomenete. Následujících pět tipů vám pomůže s objevováním.