Ostatní města

Milé rodiny,

představte si ten pocit, když se společně vydáte na dobrodružství objevování krás Evropy, místa, kde se mísí kultury, jazyky a tradice. Zde každý koutek nabízí nekonečné možnosti pro rodinné zážitky.

Evropa vás přivítá otevřenými náručemi, s bohatou historií a fascinujícími památkami. Od romantických uliček Paříže, přes zasněžené vrcholky Alp až k tajemným hradům Skotska, čeká na vás nezapomenutelná cesta plná dobrodružství.
Prozkoumejte spolu středověká města, jako je Český Krumlov nebo Rothenburg ob der Tauber, kde se zastavil čas a historie ožívá před vašima očima. Užijte si společně gurmánské zážitky v Itálii, kde budete ochutnávat lahodné pokrmy, jako je pizza, pasta a zmrzlina. Nechte se unést krásou zelených kopců Irska, kde se vaše děti mohou proběhnout a nasát energii přírody
Tak neváhejte a naplánujte si svou rodinnou cestu snů po Evropě. Vydáte se společně na dobrodružství, které posílí vaše rodinné pouto, rozšíří vaše obzory a zanechá v srdcích neopakovatelné vzpomínky.

Šťastnou cestu a ať vám Evropa ukáže všechny své krásy!

Tipy na výlety


Prozkoumejte skryté klenoty Kodaně

Prozkoumejte skryté klenoty Kodaně

O soše malé mořské víly a zábavním parku Tivoli se tu rozepisovat nebudeme. Naopak vám představíme místa, která nenajdete v každém průvodci a cestopisu z Kodaně. Pro náročnější jsme vytipovali také sportovní aktivitu tolik typickou pro místní lidi.


Prozkoumejte skryté klenoty Benátek

Prozkoumejte skryté klenoty Benátek

Benátky jsou obrovským lákadlem pro lidi z celého světa. Město je součástí UNESCO a díky bohaté historii překypuje památkami a uměleckými skvosty. Venezia patří k nejnavštěvovanějším místům na severu Itálie. Přesto se tu najdou jedinečná zákoutí a zážitky, o nichž mnoho lidí neví. Následujících 5 tipů vám pomůže některé odhalit.