Rakousko

Rakousko, srdce Evropy, je kouzelná země plná přírodní krásy, kulturního bohatství a nezapomenutelných zážitků pro celou rodinu. Představte si, jak vaše rodina objevuje malebné vesničky s pastelovými barokními domy, prochází se v zázračných zahradách zámků a obdivuje nádherné horské vrcholy.

Rakousko nabízí nekonečné možnosti pro rodinnou dovolenou. Navštivte Vídeň, město hudby a historie, kde můžete navštívit Schönbrunn, Belvedér nebo prozkoumat rozmanité muzea a galerie. V Salzburgu se nechte unést kouzlem rodiště Wolfganga Amadea Mozarta a návštěvou pevnosti Hohensalzburg.

Nenechte si ujít příležitost prozkoumat tento evropský poklad. Rakousko je místo, kde se snoubí historie, kultura a příroda v jedinečný celek, který zanechá v srdcích vaší rodiny vzpomínky na celý život.

Tipy na výlety


Prozkoumejte skryté klenoty Vídně

Prozkoumejte skryté klenoty Vídně

Vídeň nabízí hned několik ukrytých skvostů, které ale najdete jen v případě, že se budete chtít podívat dál než jen do turistického centra. Pokud jste v hlavním městě Rakouska poprvé, určitě absolvujte historický okruh zahrnující zámek Hofburg, radnici, katedrálu svatého Štěpána i hotel Sacher.
Až tohle všechno zvládnete, možná si budete chtít odpočinout od ruchu centra a vyrazit na klidnější, ale ne méně zajímavá místa. Díky našemu článku ale nemusíte jejich hledáním strávit pár hodin na internetu. 5 nejzajímavějších skrytých klenotů Vídně jsme pro vás sepsali a přidáváme i mapku, abyste zbytečně nebloudili.