Připravte se na nezapomenutelné rodinné dobrodružství v Krakově, kde se snoubí bohatá historie, fascinující kultura a malebné prostředí. Polská metropole je ideální destinací pro rodiny, které chtějí společně objevovat, učit se a bavit se v rozmanitém městském prostředí.

Navštivte ikonické památky, jako je Wawelský hrad, kostel sv. Marie nebo Barbakan. Prozkoumejte historické čtvrti, jako jsou Staré Město, Kazimierz nebo Podgórze, s jejich nádhernou architekturou a úzkými uličkami.

Užijte si relaxaci v nádherných městských parcích, jako je Park Jordana, Park Błonia nebo Planty Park. Navštivte také místní trhy, kavárny a restaurace, kde můžete ochutnat místní speciality a atmosféru.

Krakov nabízí mnoho možností pro rodinnou zábavu, od prohlídek na lodích po řece Visle až po návštěvu zábavních parků. Vydejte se na cestu plnou objevování, radosti a nezapomenutelných rodinných zážitků v Krakově!


Nechte se okouzlit nejkrásnějším polským městem

Nechte se okouzlit nejkrásnějším polským městem

Krakov je nejen půvabné středověké město, jehož historické památky a romantické uličky uchvátí každého návštěvníka, ale také úžasné místo plné barů, klubů a trendy obchodů. V Krakově se vám bude určitě líbit.