Praha a Střední Čechy

Připravte se na nezapomenutelné rodinné dobrodružství v Praze a Středních Čechách! Tato oblast nabízí bohatou historii, působivou architekturu a nekonečné možnosti zábavy pro celou rodinu.

V Praze zavítejte na Pražský hrad, procházejte se po Karlově mostě a obdivujte Staroměstské náměstí. Pro děti je zde mnoho atrakcí, jako pražská zoo, botanická zahrada či interaktivní muzea.

Střední Čechy lákají na hrady a zámky, jako jsou Karlštejn, Křivoklát či Konopiště, kde zažijete historii na vlastní kůži. Užijte si pěší výlety v Českém krasu, jízdu na kole podél řeky Vltavy nebo relaxaci u Slapské přehrady.

Vydejte se na cestu plnou objevování, radosti a společných zážitků. Praha a Střední Čechy nabízí nevšední dobrodružství a vzpomínky, které si budete pamatovat navždy!


Top 23 výletů: Kam na výlet ve Středočeském kraji ANIMOD.CZ

23 nejlepších výletů ve Středočeském kraji

Objevte kouzlo Středočeského kraje s naším průvodcem po 23 nejlepších výletech. Od majestátních hradů, přes historické zámky, až po nádherné přírodní parky – zde najdete vše pro perfektní rodinný výlet či dobrodružství pro aktivní turisty. Nechte se inspirovat a vydejte se za dobrodružstvím!


Užijte si Prahu se vším všudy

Užijte si Prahu se vším všudy

Ať už máte v plánu romantický pobyt v Praze ve dvou nebo s sebou chcete vzít i svoje děti, v našem hlavním městě se rozhodně nudit nebudete. Projděte se historickým centrem s nádhernými památkami, které nám závidí celý svět. Zajděte si do divadla nebo na muzikál. Navštivte moderní interaktivní muzea a výstavy. Na svůj výlet do Prahy budete určitě ještě dlouho vzpomínat.