Šumava

Pozvěte svou rodinu na dobrodružství na Šumavě, kde nádherná příroda, malebné vesnice a bohaté kulturní dědictví tvoří dokonalou kombinaci pro společné prožitky. Šumava je ideálním místem pro rodiny hledající klid, relaxaci a aktivní zábavu.

Vydejte se na pěší túry po značených stezkách, objevte prastaré lesy, rašeliniště a tajemné pohádkové kouzlo Šumavy. Prozkoumejte také romantická zákoutí Černého a Čertova jezera nebo se vydejte na Boubínský prales.

Cyklisté si užijí širokou síť cyklostezek, které procházejí nádhernou krajinou a spojují malebné vesnice a městečka. Navštivte také historický Krumlov či zámek Hluboká nad Vltavou, které stojí za návštěvu.

Šumava nabízí řadu atrakcí pro děti, jako jsou lanová centra, naučné stezky a vodní parky. Vydejte se na cestu plnou objevování, radosti a nezapomenutelných rodinných zážitků na Šumavě!

Tipy na výlety


Za krásami Šumavy

Za krásami Šumavy

Šumava je dokonalé místo pro aktivní dovolenou v krásné přírodě s čistým ovzduším, průzračnými potoky a hlubokými lesy.  Vydejte se na procházku kolem romantických ledovcových jezer, po stezkách do hloubky rašelinných slatí nebo podél divokých peřejí říčky Vydry.