Shoproku 2017
Domů / Podle hotelu / Bad Stebener Hof, Německo
Kategorie
Seznam hotelů
Články

    Bad Stebener Hof ⭐️⭐️⭐️

    (2) ⭐️⭐️⭐️
    Bad Stebener Hof, Německo

    V moderním aquaparku Therme Bad Steben, vítězem ceny „TouriSpo Award“ pro 10 nejlepších termálních lázní v Německu na Vás čeká zábava při koupání a blahodárné účinky sauny. Naleznete zde vodopády, tropické deště a břidlicové jeskyně. Zaplavat si můžete ve velkém bazénu s podvodními tryskami nebo ve vyhřívaném venkovním bazénu. Příjemnou atmosféru aquaparku si můžete vychutnat se sklenkou šampaňského na lehátkách s výhledem do okolní přírody.

    Bad Steben je tradiční lázeňské městečko a moderní zdravotní centrum, kde si můžete výborně odpočinout a načerpat síly. Vysoce kvalitní wellness procedury jsou založeny na účinné kombinaci tří jedinečných léčivých prostředků používaných v celé západní Evropě – aktivujícího radonu, přírodní kyseliny uhličité a pravé přírodní rašeliny. Svit svíček, příjemné vůně a terapie barevným světlem přispívají k pozitivnímu naladění a vyvolávají společný smyslový prožitek.  + V bavorských lázních Bad Steben si budete užívat všemi smysly a strávíte zde dovolenou, při které si odpočine Vaše tělo i duše.

    Vítejte v nově otevřeném Hotelu Bad Stebener Hof!
    Hotel se nachází v krásném parku v samotném centru lázeňského městečka Bad Steben. Okouzlí Vás příjemnou atmosférou, kterou můžete nasávat jak v hotelové zahradě nebo nově otevřené vinárně s krbem, tak v moderní solné jeskyni "Ice Crashers“ a nebo v sauně. Všechny pokoje  svým hostům nabízí balkon a veškeré možné pohodlí. V bezprostřední blízkosti hotelu se nachází několik restaurací, které vás zvou na dobrou večeři.


    Výrobků na stranu: 12 24 48 Třetinová galerie Malé řádky
     Název Cena
    Výrobků na stranu: 12 24 48
     Název Cena