Shoproku 2017
Domů / Podle hotelu / Grandhotel Brno
Kategorie
Seznam hotelů
Články

  Grandhotel Brno ⭐️⭐️⭐️⭐️

  ⭐️⭐️⭐️⭐️
  Grandhotel Brno

  Grandhotel Brno má skvělou polohu naproti hlavnímu vlakovému nádraží v centru Brna, jen pár minut od historických památek. Hotel nabízí stylové pokoje, fitness centrum se saunou a bezplatné internetové připojení ve všech prostorách hotelu. V hotelové restauraci můžete večer ochutnat různé místní speciality a lahodné moravské víno a poté zkusit své štěstí v hotelovém Casinu Grand!

  Typickou siluetu Brna tvoří vrch Petrov s katedrálou sv. Petra a Pavla, odkud si můžete vychutnat krásný výhled na město. Vyhledávaným místem pro procházky a relaxaci jsou Denisovy sady, které se rozprostírají pod Petrovem. Výraznou dominantu Brna vytváří také hrad Špilberk, kde si můžete prohlédnout kasematy s mučírnou a mučícími nástroji, lapidárium nebo vyjít na rozhlednu. Za vidění rozhodně stojí také známá vila Tugendhat, která patří k základním dílům světové moderní architektury a je označována za nejvýznačnější předválečné dílo architekta Miese van der Rohe.
  Brno Vám nabízí spoustu možností, jak zde příjemně strávit čas. Můžete si vychutnávat historickou atmosféru starého města, vyrazit za nákupy, za kulturou nebo nočním životem. Výběr je jen na Vás.

   

  Aktuálně nemáme žádné nabídky tohoto hotelu.

   

   

   

   

   


  Výrobků na stranu: 12 24 48 Třetinová galerie Malé řádky