Shoproku 2017
Domů / Podle hotelu / Hotel DAS LUDWIG, Německo
Kategorie
Seznam hotelů
Články

  Hotel DAS LUDWIG ⭐️⭐️⭐️⭐️ Superior

  ⭐️⭐️⭐️⭐️ Superior
  Hotel DAS LUDWIG, Německo

  Golf v Bad Griesbachu
  Pokud patříte mezi milovníky golfu, můžete si zde zahrát golf na pěti 18-ti jamkových nebo třech 9-ti jamkových hřištích Quellness & Golf Resortu. K dispozici je zde více než 30 zkušených golfových instruktorů, kteří vám pomohou zlepšit vaše golfové dovednosti během individuálních lekcí. Hoteloví hosté navíc získají 20% slevu na green fee a mohou využít bezplatnou dopravu na golfová hřiště.

  Wellness v luxusním prostředí Hotelu DAS LUDWIG
  Prémiový 4* Hotel DAS LUDWIG v Bad Griesbachu je ideálním místem pro váš wellness pobyt v Bavorsku.  V hotelovém wellness centru o rozloze 1 800 m² budete mít k dispozici čtyři vyhřívané vnitřní a venkovní bazény, čtyři moderní sauny a další relaxační prostory, které poskytují dostatek možností odpočinku pro celou rodinu. Objevte léčivou sílu termální vody, která vyvěrá z hloubky 480 metrů v termálních lázních Hotelu DAS LUDWIG, kde můžete nejen dobít baterie, ale také udělat něco dobrého pro svou pokožku a tělo. Vybrat si také můžete z široké škály různých masáží a každý den využívat špičkově vybavenou hotelovou posilovnu. Přímo kolem hotelu vedou upravené turistické a cyklistické stezky, které můžete během svého pobytu objevovat. Hotel DAS LUDWIG se nachází necelých 25 minut od Pasova, který také rozhodně stojí za návštěvu. 

  Bavorské lázně Bad Griesbach v Rottalu
  V bavorských termálních lázních Bad Griesbach nedaleko českých hranic najdete vše, co potřebujete pro odpočinek a načerpání nových sil. Tyto jedinečné lázně nabízí svým hostům 13 bazénů s léčivou termální vodou o teplotě  až 37° a další wellness vyžití, díky kterým se vaše návštěva těchto lázní stane nezapomenutelným a zdraví prospěšným zážitkem. Dokonalé uvolnění, zdravý odpočinek a regenerace sil - přesně to vás čeká v termálních lázních Bad Griesbach.

   

   

  Aktuálně nemáme žádné nabídky tohoto hotelu.

   

   

   

   

   


  Výrobků na stranu: 12 24 48 Třetinová galerie Malé řádky